Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ce Srpski Murinjo da preuzme reprezentaciju veliki strateg Aleksandar Jankovic.

    Comment


    • Originally posted by aca View Post
      Sad ce Srpski Murinjo da preuzme reprezentaciju veliki strateg Aleksandar Jankovic.
      Uklapa se u ono sto sam napisao malopre, mozda i vise od Mihajlovica. Njegovo cepljenje Severu je meni kao Ciganinu toliko bljutavo da nema dalje. Jedino je Bosko Shal Djurovski bio gori. Ne sumnjam da bi se tako ucurivao i navijacima Srbije, ono tri prsta i te gluposti. O povodljivosti i ne mora se mnogo pricati, vidi se iz aviona.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Servilnost i hiper(kvazi)patriotizam. Kao i vecinu politicara ovde, pogotovo ovih sada vladajucih, kao i vecinu rukovodecih u institucijama i preduzecima. Ne vidim sta je cudno, on je tacno ono sto savezu treba, da gura menaDJerske igrace a da to predstavlja kao podmladjivanje ili nedostatak patriotizma zbog nepevanja himne. Nazalost vecina debila ovde se nakacila na to kao smrt na babu.
        Ma momentalna ostavka.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Prvo nacionalna mrznja ovde nije pozeljna. Kao drugo oni znaju da igraju ovakve politicke igre, to sto mi ne znamo je nas problem i zato cemo uvek dobijati po tamburi. Ako mislis da se do rezultata, pogotovo u fudbalu, dolazi posteno onda zivis u zemlji ruzicastih slonova.
          Ne mrzim ja nikoga, pa ni Engleze i ne sirim nikakvu mrznju. Ono sto meni upada u oci i okrece mi zeludac je takav nastup koji imaju svuda van Engleske. Jesu prosli baraz? Jesu, dobili su sta im je trebalo. Cemu sada sva ta pompa, sta se odmah javlja Ins sr? Ko je bre njega sta pitao? Ok, sin mu igra za U21 tim, ali opet... Gde je Teri da brani antirasisticke interese? Pri tom, apsolutno sam da nas kazne za idiotizam, ali ovakvo napumpavanje price...

          Comment


          • Slusam kako se Aleksandar Jankovic sprema za mec,kao napise 80 stranica, pa onda iz tog izvuce najbitnije za igrace, pa svakom podeli odgovarajuci zadatak na terenu.

            Comment


            • @tantuz
              Sve je to jedna mnogo sira prica koja nije vezana samo za fudbal. A i sto ne bi iz sledecih nekoliko ciklusa izbacili jednu konkurentnu reprezentaciju, koja ce sa sazrevanjem nekih igraca poput Ninkovica biti jos bolja vremenom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by aca View Post
                Slusam kako se Aleksandar Jankovic sprema za mec,kao napise 80 stranica, pa onda iz tog izvuce najbitnije za igrace, pa svakom podeli odgovarajuci zadatak na terenu.
                Moze on da pise naucne radove na 700 strana, prosao je Bata Djorinu skolu fudbala sa najvisim ocenama, meni je to sasvim dosta da znam sta ce biti na tim stranama. Gluposti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Tomislav Karadzic ima politicku podrsku jedne stranke iz vlasti.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Moze on da pise naucne radove na 700 strana, prosao je Bata Djorinu skolu fudbala sa najvisim ocenama, meni je to sasvim dosta da znam sta ce biti na tim stranama. Gluposti.
                    Pa tacno tako.Misli covek da je takticar kao Murinjo.

                    Comment


                    • Kapiram ja tu siru pricu, nije to problem. Ako cemo da se hvatamo za takvu pricu i u ovom slucaju, a i da idemo van granica fudbala, meni to izgleda kao strah od Srbije ili neverovatan kompleks od iste. Da ne spominjem nesto trece...

                      Comment


                      • Originally posted by aca View Post
                        Tomislav Karadzic ima politicku podrsku jedne stranke iz vlasti.
                        On je dobar sa svim strankama da se ne lazemo. Nije to sustina pozadine, vec treba malo povezati i sa vracanjem viza od prvog januara, zaostravanja odnosa sa EU itede. Ali da ne idemo predaleko u off.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nikako da shvatimo da smo niko i ništa, decenijama unazad. Da smo mali, nebitni, na margini, osuđivani i od kojih treba i od kojih ne, da nemamo uticaja, da nas niko ništa ne pita i da druge ne zanimamo, osim kada napravimo neko sranje...A svojim postupcima, nažalost, pre svih oni na političkom i državnom nivou najviše tome i takvoj atmosferi doprinose i to se prenosi, hteli mi to i ne i na one sfere koje blage veze nemaju, niti bi trebalo da imaju sa sportom. Mi smo homofobični, ksenofobični, šovinisti ... i mnogo toga još, što je tamo preko zabranjeno i osuđivano, mada pojedniaca takvih ima svuda.
                          Ono "majmunisanje" sa tribina nikako nam nije trebalo, ali to smo mi. Posle se čudimo i krstimo. Bitno da se na dvoru cara Dušana jelo viljuškom, zlatnom valjda.

                          I naravno, uvek su drugi krivi.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • @Olja Kada vidim komentare na sajtovima na ovu temu dodje mi da iskocim iz svoje koze. Taj nivo prebacivanja odgovornosti na druge nema niko na svetu. Potpisujem.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Mihajlovic je prvo trebao da se pokaze u nekom klubu,pa da stekne neko iskustvo,pa tek onda da dodje na mesto selektora reprezentacije.Ne znam dal je i za njega vazila ona Toletova izjava da posle Antica nijedan trener nece imati platu vecu od 5000 evra ili tako nesto.

                              Comment


                              • Originally posted by aca View Post
                                Mihajlovic je prvo trebao da se pokaze u nekom klubu,pa da stekne neko iskustvo,pa tek onda da dodje na mesto selektora reprezentacije.Ne znam dal je i za njega vazila ona Toletova izjava da posle Antica nijedan trener nece imati platu vecu od 5000 evra ili tako nesto.
                                Covece, pricamo vec mesecima, on nije tu zbog sposobnosti nego da gura odredjene igrace a druge ne poziva. Nema tu nikakve logike, strucnosti i sl. Tako u dilu su mogli i tebe ili mene da stave, mogu i kafekuvaricu Miru u troclanu komisiju, samo da imamo trenersku licencu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X