Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Mislim da ce pre Fejsa igrati, nego Milivojevic. Mitar bi mogao igrati, ali nesto mi se cini da ce Djordjevic igrati od pocetka.
    Milivojevic i Mitar prva, provereno... rekla mi Soraja
    Last edited by Condition23; 06-09-13, 13:34.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Možda zato što je 1995. bila mnogo bliže 1998. nego što je to danas. I drago mi je što je tako, jer ovaj meč i treba biti tretiran kao i svaki drugi meč i nikako drugačije.
      Svaka cast za post i odlicno sto ljudi tako gledaju,barem dosta vas...

      Inace uzimate 1:0 veceras maloprije jednom drugu kazem,Bane glavom nakon kornera
      Last edited by AK47; 06-09-13, 13:57.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Meni je to najgluplje kad kazes veliki rivali Srbija i Hrvatska. Rivali su Argentina i Brazil medju repkama, Nemacka i Holandija, Engleska i Skotska... Jos neko to poredi sa Vecitim derbijem ovu tekmu. To rivalstvo traje vise od pola veka i sva navedena, to su rivalstva. Nevidjene tekme, istorija, tradicija... Rivalstvo sa Hrvatskom postoji iskljucivo na nacionalnoj osnovi i ni na cemu vise. Idiotizam. Kad bi smo imali selektora koji ne posmatra ovu tekmu kao rat dobili bismo lagano 2 razlike.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Svaka cast za post i odlicno sto ljudi tako gledaju,barem dosta vas...

          Inace uzimate 1:0 veceras maloprije jednom drugu kazem,Bane glavom nekon kornera kornera
          Kumic moj izgoreo dosta, uzbudjenje na nivou
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • 'Vala cim vidim Milivojevica u prvoj, padne mi mrak na oci, ali barem cemo sada imati klasu kakva treba da bude u vezi, barem toliko. Tacno ovoj repki fali dobar napadac (Mitar to jos nije) i trener. I da, Ljajic svakako, mislim da je to momak koji se trazi godinama u napadu, ali takve su okolnosti nazalost da najbolji ofanzivni igrac ne igra za repku...

            Ne ocekujem nista posebno veceras.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Neskaro nije to glupo, nije bitan broj duela, nas sa Hrvatima veze istorija, kao sto zemlje bivseg SSSR-a imaju ogromno rivalstvo. Druga je stvar sto neki to shvataju kao vise od sporta, ali takvih ce uvek biti. Bas zbog te zajednicke istorije i jeste poseban duel i pobeda vise znaci nego protiv neke druge reprezentacije. Brazil i Argentina nikada nisu bili jedna drzava, pa se tako njihovo rivalstvo ne moze porediti sa rivalstvom nas i Hrvatske, ili Hrvatska-Bosna, Srbija-Bosna...Specificno je to.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Neskaro nije to glupo, nije bitan broj duela, nas sa Hrvatima veze istorija, kao sto zemlje bivseg SSSR-a imaju ogromno rivalstvo. Druga je stvar sto neki to shvataju kao vise od sporta, ali takvih ce uvek biti. Bas zbog te zajednicke istorije i jeste poseban duel i pobeda vise znaci nego protiv neke druge reprezentacije. Brazil i Argentina nikada nisu bili jedna drzava, pa se tako njihovo rivalstvo ne moze porediti sa rivalstvom nas i Hrvatske, ili Hrvatska-Bosna, Srbija-Bosna...Specificno je to.
                Idiotizam i nista vise od toga, kad se osvestimo mozda i bude rezultata. Utakmica za 3 boda kao i ostale koja sluzi za raznorazne manipulacije masom.
                sigpic

                Comment


                • Jbg, tako je kako je. Svakome je sladje kada otreses komsiluk, tako da tu ima nesto vise od tri boda. Nije to nista nacionalisticki, jednostavno niko nece da izgubi od komsiluka, tako je bilo i verovatno ce uvek biti.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ja necu da izgubim ni od koga, nikad i ni u cemu. Jebe mi se da li je to Hrvatska koja je na sat-dva voznje ili Istocni Timor. Ja sam se 5x vise nervirao 2007. kad nas je dobio Kazahstan koji krstenog igraca nema i kada smo prokockali sansu milenijuma protiv Australije nego posle poraza od Hrvata pre neki mesec. Dva mnogo veca udarca za nas.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa normalno da neces da izgubis. Nisam ni rekao da treba neko da se ubije ako izgubimo, nego da nije isto izgubiti komsijski duel i recimo od Kazahstana. Druga stvar sto je veca sramota ako izgubis od Kazahstana. Ista stvar i da igramo sa Makedonijom. Tesko je kada izgubis od bilo koga, al' meni prvom smeta kada izgubimo od komsiluka u bilo cemu, pa to bio i badmington. Voleo bih da mozemo da bijemo sve, ali posto ne mozemo, da barem ne budemo zadnji na Balkanu, sto po igrackom kadru svakako ne bi smeli biti. Tako da je to malo drugacije. Jebes Kazahstan.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ali ima mnogo i nacionalnog i nacionalističkog u ovim duelima, ma koji sport bio u pitanju i to se verovatno neće nikada promeniti. Nije baš isto u širokim narodnim masama da li igra Srbija protiv Makedonije ili Hravtske. To je tako. Možda sa malo manje strasti nego ranije, ali je ona tu. Da ih pobedimo pa makar nikada ne igrali više ni na jednom prvenstvu (anketa iz unutrašnjosti Srbije).
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Pa normalno da neces da izgubis. Nisam ni rekao da treba neko da se ubije ako izgubimo, nego da nije isto izgubiti komsijski duel i recimo od Kazahstana. Druga stvar sto je veca sramota ako izgubis od Kazahstana. Ista stvar i da igramo sa Makedonijom. Tesko je kada izgubis od bilo koga, al' meni prvom smeta kada izgubimo od komsiluka u bilo cemu, pa to bio i badmington. Voleo bih da mozemo da bijemo sve, ali posto ne mozemo, da barem ne budemo zadnji na Balkanu, sto po igrackom kadru svakako ne bi smeli biti. Tako da je to malo drugacije. Jebes Kazahstan.
                          Ovako 20 godina razmisljamo i tu smo gde smo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da Vejdice, ali zemlje Sovjetskog Saveza su se mirno razišle i krenule svojim putem, za razliku od nas, prokletih Balkanaca. Što se nije stvarala fama oko duela sa Makedonijom, ili onda sa Slovencima ? Svaki duel sa nekom selekcijom reprezentacije Hrvatske se uzima kao neko novo bojno polje, i odmah postaje poziv da neke mlade snage, pokažu svoj "patriotizam" skandiranjem neprikladnih parola ka Hrvatskoj državi koju su samo videli u atlasu na času geografije. Ima to i na drugoj strani naravno, ali ne možeš na žalost nešto bolje očekivati kad su generacije nakon rata odrasle na HRT-u i RTS-u.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Ma sta mene briga za patriotizam i te gluposti, pricam iskljucivo sa sportske strane. Meni nije svejedno kada gubimo kada igramo protiv bilo koga, sa tim sto kada igramo protiv komsija, ma koje god to komsije bile, vise ocekujem. To sto je narod ovde navikao da smo mi u fudbalu uvek losi je druga stvar, ali bilo koji sport da gledas i kada igras protiv susedne zemlje vazno ti je da ih dobijes. Istorija je takva da je to nesto intenzivnije sa Hrvatima nego sa drugim zemljama, neko to gleda kroz sport, neko kroz nacionalizam. Kako to drugi dozivljavaju mene i ne interesuje, vec gledano iz aspekta sporta meni smeta kada izgubis od komsije vise nego drugacije. Nije to mrznja nikakva, vec zelja da budes barem negde najbolji. Posto smo u fudbalu takvi kakvi smo, sa sve seljackim mentalitetom, onda barem da dobijes komsiluk. Nije obican mec, niti je rat. Derbi kao derbi, nista vise od toga. Druga stvar sto u seniorskom fudbalu verovatno nikada necemo napraviti nista je sto nasi fudbaleri misle da su Bogovi u odnosu na ostale, pa moras traziti utehe u ovim komsijskim duelima.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ja necu da izgubim ni od koga, nikad i ni u cemu. Jebe mi se da li je to Hrvatska koja je na sat-dva voznje ili Istocni Timor. Ja sam se 5x vise nervirao 2007. kad nas je dobio Kazahstan koji krstenog igraca nema i kada smo prokockali sansu milenijuma protiv Australije nego posle poraza od Hrvata pre neki mesec. Dva mnogo veca udarca za nas.
                                Prodao tatica zlatnu plocicu i odigrao na nas, Engleze protiv Slovenije i Nemce protiv Gane. Dodju i cekam nas, hteo sam da umrem kad Krasic omasi ono

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ali ima mnogo i nacionalnog i nacionalističkog u ovim duelima, ma koji sport bio u pitanju i to se verovatno neće nikada promeniti. Nije baš isto u širokim narodnim masama da li igra Srbija protiv Makedonije ili Hravtske. To je tako. Možda sa malo manje strasti nego ranije, ali je ona tu. Da ih pobedimo pa makar nikada ne igrali više ni na jednom prvenstvu (anketa iz unutrašnjosti Srbije).
                                Dobro, cuveni smo po tim maloumnostima
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X