Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportske.net/vest/domaci-...na-129298.html

    Хахахха....колико ми је драго због овога, па карај Толе препотентног Миху и онако му само ти још и чуваш леђа.
    Каква је ово банда, Колорада циркус колика је њима журка тамо у ФСС.

    Comment


    • Al pazite vi njega, da Matic treba da ga zove i kaze: "Sefe, spreman sam da igram."

      Ko tebe da zove "Sefe" bizonu jedan.
      sigpic

      Comment


      • Sinisa nece odustati od svojih principa, takav je covek, pravila koja je postavio, nece ih se sad tako lako odreci i pogaziti, jer mu to onda kvari njegov ponos. Treba prihvatiti cinjenicu da Adem nece igrati za Srbiju dok Miha ne ode, a Matic je posebna prica...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Poserem mu se u princip kad moram tako da kažem. Čovek nas je uništio i unazadio nas je samo tako sa Radovanoviće, Stevanovićem, Šćepovićem i još par pojedinaca. Miha veći Srbin od Miloša Obilića. Kakav god da je bio igrač, ostao je nula od čoveka. Sad će on nekog da tera da peva himnu a pljuvao i vredjao na rasnoj osnovi svoje protivnike. Jedna velika nula od čoveka i bruka za sve nas.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Treba ga oterati govnjivom motkom.
            Bolji bi bili sa trenerskim tandemom Jankovic - Vermezovic.

            Comment


            • Ma užas živi. Čovek bez ikakvih trenerskih rezultata. Imao priliku da osvoji koji trofej kao asistent u Interu kada je liga bila u nikad gorem stanju. Bolonja se jedva spasila ispadanja pod njegovim vodjstvom - najuren. Katanija kao imala solidne rezultate al čim bio povezan sa prelaskom u veći klub, pojurio za slavom i parama. Fiorentina užas Božiji - otkaz. I onda jedan takav čovek samo zato što je bio veliki igrač preuzme reprezentaciju. Doduše, kapiram a i siguran sam nakon svega da je izabran na ovu funkciju da bi razni igrači prodefilovali kroz repku samo da bi se na konto toga lakše i skuplje prodali, a on i Tole stavili koju hiljadu u svoj ionako već pun džep. Tuga.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Treba ga oterati govnjivom motkom.
                Bolji bi bili sa trenerskim tandemom Jankovic - Vermezovic.
                Voleo bih da u nekoj pauzi bude takmicenje izmedju reprezentacija na fazon Emirates Cup-a gde rezultat nema znacaj, da budu neke 3-4 utakmice a njih dvojica da vode ekipu. Dao bi 100 evra za kartu samo da sam iza klupe i da ih slusam.

                "Ajde Matija sine, igraj fudbala, igraj fudbala."
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Sinisa nece odustati od svojih principa, takav je covek, pravila koja je postavio, nece ih se sad tako lako odreci i pogaziti, jer mu to onda kvari njegov ponos. Treba prihvatiti cinjenicu da Adem nece igrati za Srbiju dok Miha ne ode, a Matic je posebna prica...
                  Није "селектор" никакав човјек. Он је најобичнија будалетина...
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • http://kapiten.rs/fudbal/mitrovic-de...-za-poluvreme/

                    ;)

                    Comment


                    • Bolje bi bilo da se ova vest sakrije. Ej Dunav iz Starih Banovaca.

                      4-0 protiv Dunava iz Starih Banovaca. Kako smo to samo uspeli.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ovi ispadose bolji od reprezentacije Velsa!

                        Comment


                        • Svi igraju prijateljske za reprezntacijama a mi se kurcimo da igramo sa Dunavom

                          Comment




                          • Mihini orlici razbili nezgodnog protivnika.
                            Basta bas nije imao srece

                            Mitar se sprda

                            Comment


                            • Sramota me da citam, ima Belgija da nas nakanta...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Sramota me da citam, ima Belgija da nas nakanta...
                                Ako smo dobili Stare Banovce 4-0, onda je logicno da Belgiju tucemo 1-0.

                                Comment

                                Working...
                                X