Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Englezi su sila a sta smo mi...

    Comment


    • Mrtvi Englezi...Prilicno sam siguran da necemo fasovati kao sto neki zele.

      Ali ne bi me cudilo da najebe mlada repka.

      Kukali su ljudi da se igra van Beograda. A u stvari je isto sranje.

      Comment


      • Mi niti smo Italija, niti Poljska, niti bilo koja druga zemlja, ponajmanje Engleska. "Teorije zavere" ili nasa retardiranost ili ili ili... Da cemo najebati, sigurno da hocemo. Koliko jako...

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Mrtvi Englezi...Prilicno sam siguran da necemo fasovati kao sto neki zele.
          Ja ne zelim samo pricam ono sto sam cuo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ja ne zelim samo pricam ono sto sam cuo.
            Pa nisam na tebe mislio some jedan

            Nego na raspale Engleze i njima slicne.

            Comment


            • Evo sad sam gledao vesti, zamislite premijer GBR Cameron licno napisao pismo Platiniju da se ispita sta se desilo u Krusevcu.

              Comment


              • I Pirs trazi drakonske kazne za Srbiju.

                Comment


                • Evo upravo smo izasli na CNN i to u finoj rubrici od 3 minuta koju radi Pedro Pinto. Nema sami sebi smo najveci protivnici, nema tu price.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Covece, pricamo vec mesecima, on nije tu zbog sposobnosti nego da gura odredjene igrace a druge ne poziva. Nema tu nikakve logike, strucnosti i sl. Tako u dilu su mogli i tebe ili mene da stave, mogu i kafekuvaricu Miru u troclanu komisiju, samo da imamo trenersku licencu.
                    Ja sam mislio da je Mihajlovic neko ko ce stvarno birati sto bolji sastav mislim igrace kad ono i on u tim pricama gura neke koji ce trebati da se
                    prodaju da bi menadzeri (u prevodu ljudi sumnjivih radnji) zaradili dosta para . Nisam mislio da je neki trener ali mislio sam da ce birati kao Antic
                    najbolje koji mogu da igraju kad ono nema Subotica igra Bisevac ,juce Ivanovic na klupi ,na klupi Sulejmani ,oterani Lazovic,Ljajic ....
                    koja sam ja budala sto ih i dalje gledam
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Mislim da je Ferdinand najbolje objasnio ovu situaciju oko rasizma,nista ja tu ne bi dodao ni oduzeo.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Znam da je rasizam problem, ali ako neko ne treba da se javlja po tom pitanju, onda su to Englezi. Neka prvo rese rasisticke probleme u svom dvoristu, pa neka onda drugima drze predavanja o finom ponasanju. Sada mi trebamo biti zrtveni jarac za njih? Ma ja..
                        Kaznjavaju rasizam tu i tamo. Dobijes kaznu neigranja i novcanu kaznu. Bar nesto. To dobijes samo za verbalni sukob, ovdje je u pitanju fizicki obracun. Ali nije tu u pitanju samo ova tuca ili dobacivanja, Nebojsa ti fino kaze da se mnogo toga talozilo i sada ce se platiti cijena. I ne mozemo mi za svaki skandal govoriti: "Neka oni u svoje dvoriste zavire." Poenta je da jedino mi nikad ne zavirimo u svoje dvoriste. I to je cinjenica. Ali ce ljudi uvijek okrenuti glavu od toga, uvijek. Tako se naviklo razmisljati. Pa najgori smo u Ex-Yu, najgori! Popili bismo ban i da se ovo desilo protiv Italije, Spanije, Francuske, Njemacke itd. Ja sam suspendovanje ocekivao poslije onog divljanja u Italiji. Tada su nam progledali kroz prste i pomislio sam da je to ono najgore, al' sam se debelo zajeb'o. A sada ce nalijepiti sve sto se moze nalijepiti, za svaku mogucu sitnicu i jos ce dodati nesto cisto za svoju dusu. I svi ovo znaju, znaju da se ceka sitnica da sve ode u pm, ali dzaba.

                        I ne znam zasto vas je toliko sada odjednom pogodilo sve ovo. Kada ljude u vrhu saveza zaboli ona stvar za srpski fudbal, zaboli i mene. Misljenjima obicnih navijaca ovi sa vrha se smiju i smijace se. Nista se tu promijeniti nece.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Kaznjavaju rasizam tu i tamo. Dobijes kaznu neigranja i novcanu kaznu. Bar nesto. To dobijes samo za verbalni sukob, ovdje je u pitanju fizicki obracun. Ali nije tu u pitanju samo ova tuca ili dobacivanja, Nebojsa ti fino kaze da se mnogo toga talozilo i sada ce se platiti cijena. I ne mozemo mi za svaki skandal govoriti: "Neka oni u svoje dvoriste zavire." Poenta je da jedino mi nikad ne zavirimo u svoje dvoriste. I to je cinjenica. Ali ce ljudi uvijek okrenuti glavu od toga, uvijek. Tako se naviklo razmisljati. Pa najgori smo u Ex-Yu, najgori! Popili bismo ban i da se ovo desilo protiv Italije, Spanije, Francuske, Njemacke itd. Ja sam suspendovanje ocekivao poslije onog divljanja u Italiji. Tada su nam progledali kroz prste i pomislio sam da je to ono najgore, al' sam se debelo zajeb'o. A sada ce nalijepiti sve sto se moze nalijepiti, za svaku mogucu sitnicu i jos ce dodati nesto cisto za svoju dusu. I svi ovo znaju, znaju da se ceka sitnica da sve ode u pm, ali dzaba.

                          I ne znam zasto vas je toliko sada odjednom pogodilo sve ovo. Kada ljude u vrhu saveza zaboli ona stvar za srpski fudbal, zaboli i mene. Misljenjima obicnih navijaca ovi sa vrha se smiju i smijace se. Nista se tu promijeniti nece.
                          Nismo najgori sigurno...

                          Comment


                          • U svakoj zemlji se pojavi par idiota koji glume ludilo. Kazem, trebaju nas kazniti, ali da nas izbace iz svih takmicenja u svim selekcijama na vise godina, da to nije preterano? A to da nam Englezi od svih drze predavanja o ponasanju navijaca je vrhunac. Ovo sto oni traze je presmesno. Izbacivanje iz takmicenja bi bilo previse, po tome bi ispalo da su nasi navijaci nekoga ubili.

                            A sta su tek drugi radili da ne pominjem. Kada nase navijace izbodu na gostovanjima, kao sto je bio slucaj sinoc, onda smo mi naravno krivi jer smo mi provocirali. Kada su Hrvati rasisticki vredljali igrace i napravili skandal na EP-u, njihovi mediji napisali da su nasi navijaci maskirani u hrvatske glumili ludilo na tribinama..

                            Nama bi nakacili i da smo izmislili rasizam, samo kad bi mogli.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Nismo najgori sigurno...
                              Po igri sigurno, a po ponasanju isto tako. Nije to velika razlika, ali imamo jace postupke od drugih iz regiona.

                              @Wada

                              I ti si sad odjednom iznenadjen kaznom. Ne znam zasto. Kazna nije realna, ali napisao sam ti zasto je to tako. Pod lupom smo i umjesto da smo lukvaiji, mi samo nastavljamo po starom i normalno da ce nam zveknuti duplo jacu kaznu. Ni najmanje nisam iznenadjen.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Po igri sigurno, a po ponasanju isto tako. Nije to velika razlika, ali imamo jace postupke od drugih iz regiona.

                                @Wada

                                I ti si sad odjednom iznenadjen kaznom. Ne znam zasto. Kazna nije realna, ali napisao sam ti zasto je to tako. Pod lupom smo i umjesto da smo lukvaiji, mi samo nastavljamo po starom i normalno da ce nam zveknuti duplo jacu kaznu. Ni najmanje nisam iznenadjen.
                                Po igri smo najgori Sto se tice navijaca,pogledaj sta su sve radili Hrvati i Bosanci i kazna im je samo novcana...

                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...vicu-na-drugog
                                Last edited by Vule_89; 17-10-12, 16:32.

                                Comment

                                Working...
                                X