Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da vidim velikog asa sta ce da kaze u martu kad izgubimo od Hrvatske a Belgija otrese Makedoniju


    Da li ce tada biti ,,Polako ima jos 5 utakmica do kraja. Njihovih 13 bodova u odnosu na nasih 4 je mnogo ali mi se ne predajemo sve dok nas matematika ne izbaci. Idemo mec po mec''

    Grande Miha
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Sve to stoji, to sam i rekao ali ne mozes gledati tako. Gana uradila ovo, mi umalo nismo izgubili od njih. Onda kazes i nas je Francuska trebala da dobije oba puta, najslabija Francuska ikada, koja je uzela bod u grupi sa Urugvajem, Meksikom i Juznom Afrikom. Ne gleda se to tako u fudbalu. Nemoj da pominjes samo kiks Kuzmanovica, pomeni onda da ne bi u zivotu uzeli bod Nemcima da Klose nije dobio crveni, kakav nikada nije, sto znamo i ti i ja, mozemo se praviti da je drugacije. Mi nismo imali igru na tom svetskom prvenstvu, bila nam je vec procitana ta igra po bokovima, bez plana b. Imali smo najslabiju kvalifikacionu grupu ikada, sa odsutnim Francuzima, koji su opet uzeli 4 boda u dva meca sa nama iako nam je sviran nepostojeci penal i iskljucen im igrac. Imali smo nikada losije Rumune, nikada losije Austrijance, ocajne Litvance i Farane. Kvalifikovali smo se jer je Francuska kiksala. Opet, naravno da je posao odradio bolje od Mihajlovica, to nema price, ali sad pricati kako smo mi mogli ovo, ono, kako smo mi tada plesali po terenu, kako Antic nije bio marioneta, je smesno i naivno.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • http://sportal.rs/news.php?news=84606
        одушевљава ме овај спортал, конкретно написано у пар реченица....Миха главни кривац, али ми поред свега немамо ни врхунског креатора, нападача, голмана. Реална слика 4 бода!

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Sve to stoji, to sam i rekao ali ne mozes gledati tako. Gana uradila ovo, mi umalo nismo izgubili od njih. Onda kazes i nas je Francuska trebala da dobije oba puta, najslabija Francuska ikada, koja je uzela bod u grupi sa Urugvajem, Meksikom i Juznom Afrikom. Ne gleda se to tako u fudbalu. Nemoj da pominjes samo kiks Kuzmanovica, pomeni onda da ne bi u zivotu uzeli bod Nemcima da Klose nije dobio crveni, kakav nikada nije, sto znamo i ti i ja, mozemo se praviti da je drugacije. Mi nismo imali igru na tom svetskom prvenstvu, bila nam je vec procitana ta igra po bokovima, bez plana b. Imali smo najslabiju kvalifikacionu grupu ikada, sa odsutnim Francuzima, koji su opet uzeli 4 boda u dva meca sa nama iako nam je sviran nepostojeci penal i iskljucen im igrac. Imali smo nikada losije Rumune, nikada losije Austrijance, ocajne Litvance i Farane. Kvalifikovali smo se jer je Francuska kiksala. Opet, naravno da je posao odradio bolje od Mihajlovica, to nema price, ali sad pricati kako smo mi mogli ovo, ono, kako smo mi tada plesali po terenu, kako Antic nije bio marioneta, je smesno i naivno.
          Што се тиче Француза, били су бољи у пољу са десет играча али да Стојковић није испустио ону лопту ни тај меч не би отишао у икс, но оставимо то на страну, није тај меч најбитнији.
          Колико год ја хтео да не верујем у то у фудбал су корење пустиле неке друге области друштвеног живота, поред политике, доста је изражена и корпуција и остали видови организованог криминала, Инсајдер је чапркао о томе, међутим џабе све док се држава не супростави свему томе, а како држава има битније проблеме, од тога нема ништа, а могуће да и сама држава има интерес да стање ствари у фудбалу буде такво какво је, не држава као таква, већ неки људи у државној структури...но све се то своди на нагађање, али опет неке ствари су очигледне.
          Не тврдим ништа али и не поричем, само констатујем да је Антић одрадио бољи посао од Синише, па је самим тим природно да људи сад дозивају Антића...сад као што каже Спортал, после битке сви генерали су паметни.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Што се тиче Француза, били су бољи у пољу са десет играча али да Стојковић није испустио ону лопту ни тај меч не би отишао у икс, но оставимо то на страну, није тај меч најбитнији.
            Колико год ја хтео да не верујем у то у фудбал су корење пустиле неке друге области друштвеног живота, поред политике, доста је изражена и корпуција и остали видови организованог криминала, Инсајдер је чапркао о томе, међутим џабе све док се држава не супростави свему томе, а како држава има битније проблеме, од тога нема ништа, а могуће да и сама држава има интерес да стање ствари у фудбалу буде такво какво је, не држава као таква, већ неки људи у државној структури...но све се то своди на нагађање, али опет неке ствари су очигледне.
            Не тврдим ништа али и не поричем, само констатујем да је Антић одрадио бољи посао од Синише, па је самим тим природно да људи сад дозивају Антића...сад као што каже Спортал, после битке сви генерали су паметни.
            Moras brate samo to razmisljanje da korigujes, oni zele to razmisljanje gradjana, jaooo da njima nije uslo ovo, a nama ono, da nismo ovo, a da oni nisu ovo mozda bi mi na kraju pobedili, a kada mi imamo srece a protivnik ne, onda muk ili cuveno "sreca prati hrabre" "sreca mora da se zasluzi" Ja znam vec deceniju kakve su mucke ovde i ne navijam za reprezentaciju, sve sagledavam realno. Naravno da je tu veza organizovani kriminal-tajkuni-politika-menadzeri. Gde ce drzava da se usprotivi kada drzava kumuje tome. Tu se slazemo, odradio je bolji posao jer je bolji trener, pre svega takticar i sve mu se poklopilo, ali ti kazem, dovodjenje njega sada nista ne bi promenilo, dva boda gore-dole.
            Last edited by asprilja; 18-10-12, 00:37.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Moras brate samo to razmisljanje da korigujes, oni zele to razmisljanje gradjana, jaooo da njima nije uslo ovo, a nama ono, da nismo ovo, a da oni nisu ovo mozda bi mi na kraju pobedili, a kada mi imamo srece a protivnik ne, onda muk ili cuveno "sreca prati hrabre" "sreca mora da se zasluzi" Ja znam vec deceniju kakve su mucke ovde i ne navijam za reprezentaciju, sve sagledavam realno. Naravno da je tu veza organizovani kriminal-tajkuni-politika-menadzeri. Gde ce drzava da se usprotivi kada drzava kumuje tome. Tu se slazemo, odradio je bolji posao jer je bolji trener, pre svega takticar i sve mu se poklopilo, ali ti kazem, dovodjenje njega sada nista ne bi promenilo, dva boda gore-dole.
              То је већ ствар нашег менталитета...ево на ту тему чист пример навешћу изјаву Ранка Стојића, конкретно да су новинари благи према Синиши, изгубимо од Белгије 3:0 у сред Београда али смо играли добро 60 минута и сви задовољни, еј...да смо дали само гол на почетку меча.
              Има истине, оскудевамо са квалитетом, плус што нам је систем толико "отрован" да једноставно лека нема, мада искрено ценим да свуда има тих "менаџер" играча, само што остали толико не заостају у квалитету...
              Остаје једино да се надамо да ће се појавити неко ко ће из корена све изменити, јер је управо ту и проблем, у корену.

              Comment


              • To je to, zato i ne napredujemo sa strukom, a ona nam je najveci problem, Najbitnije je da je trener demagog i da je poslusan, da mogu da se prave kombinacije sa njim. Primis gol u prvih 20, presekao te gol na startu, gol iz penala, presekao te gol iz sumnjivog penala, dobijes crveni, presekao te crveni, gol od 30-45, presekao te gol pred kraj poluvremena, gol do 60, presekao nas gol na startu drugog, gol od 75 do 90, dobri smo bili, presekao nas gol pred kraj, promasimo jednu sansu, e da je ta sansa usla bilo bi sve drugacije. To ti je srpski fudbal.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ma nebitno je da li su svi marionete ili ne, po meni, a vidim i po mnogima je Antic ubedljivo najbolji trener koga Srbija ima i logicno je da ga toliko gotive ljudi. Licno ne verujem ni da je slusao sve kako mu se kaze, sto bi onda popio otkaz, trener sa takvom podrskom u nasoj javnosti, koju nije lako zaraditi?

                  Comment


                  • Menadzerskih igraca ima svuda, ali samo nas savez radi kontra sebe. Kada je bilo koja druga reprezentacija u pitanju, nacionalni interes reprezentacije se zna i igrace u ekipi oni koji mogu to da postignu. Tu menadzerija prestaje. Oni ce svoje role raditi u klupskom fudbalu i tacka. Pogledajte bre Bosance i Hrvate kako bre igraju, da se covek zaledi. A sta se radi u istim tim zemljama sa fudbalom na klupskom nivou.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ma nebitno je da li su svi marionete ili ne, po meni, a vidim i po mnogima je Antic ubedljivo najbolji trener koga Srbija ima i logicno je da ga toliko gotive ljudi. Licno ne verujem ni da je slusao sve kako mu se kaze, sto bi onda popio otkaz, trener sa takvom podrskom u nasoj javnosti, koju nije lako zaraditi?
                      Popio je otkaz jer je imao ugovor od milion evra, moze sve to Zonpi da radi za 200 soma. Da nije slusao, ne bi ga postavili na mesto selektora. Po mnogima na sportalu, sportske.net i ostalim sajtovima verujem da tako misle. Nazalost, situacija je drugacija, taj Antic da je toliko dobar (bolji od Sinise ne znaci trenutno vrhunski trener) ne bi bio bez posla 2 godine. Morao bi doci stranac koji zna moderan fudbal i da postavi sistem, ali koji ce nam kurac stranac kad ne slusa.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Cisto sumnjam da je bez posla 2 godine jer ne moze da nadje jedan. Mozda nije TOLIKO dobar, ali svakako, po meni, mi boljeg nemamo.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ma nebitno je da li su svi marionete ili ne, po meni, a vidim i po mnogima je Antic ubedljivo najbolji trener koga Srbija ima i logicno je da ga toliko gotive ljudi. Licno ne verujem ni da je slusao sve kako mu se kaze, sto bi onda popio otkaz, trener sa takvom podrskom u nasoj javnosti, koju nije lako zaraditi?
                          Отказ је попио због суспензије од 4 меча, сад да л је то стварно разлог или пак изговор не знам. Како год имамо пар "глава" које су српске националности и које могу на ту позицију, поред Антића који је остао колико толико светла тачка, без обзира на све, у овом мраку, јер реално достигао нешто што је било близу максимума са нашом репрезентацијом, то је СП, сад да ли је могао да прође и групу, дискутабилно....ипак, сам се оградио са тим близу, ту су још и Дујковић и Иван Јовановић, остали нису ни вредни помена.
                          Можда би могао Ђукић у конкуренцију јер одрађује сасвим фин послић у Шпанији, али он се показао већ на тој позицији, испао је криминалнији него остали са Рнићем
                          Last edited by Brajkula; 18-10-12, 01:10.

                          Comment


                          • Spasa nema i ja se time odjavljujem sa ove teme.

                            edit: Samo za kraj Papi Chulo, papi papi bengami. Antic je vodio Seltu 2003/2004, ispao je iz lige ako se ne varam ili popio neki rani otkaz, nije nikoga vodio 5 sezona, vodio je nas i posle toga nikoga, fudbal se promenio, on se ne snalazi u modernom fudbalu i niko ga vise ne smatra ozbiljnim trenerom.
                            Last edited by asprilja; 18-10-12, 01:18.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              Menadzerskih igraca ima svuda, ali samo nas savez radi kontra sebe. Kada je bilo koja druga reprezentacija u pitanju, nacionalni interes reprezentacije se zna i igrace u ekipi oni koji mogu to da postignu. Tu menadzerija prestaje. Oni ce svoje role raditi u klupskom fudbalu i tacka. Pogledajte bre Bosance i Hrvate kako bre igraju, da se covek zaledi. A sta se radi u istim tim zemljama sa fudbalom na klupskom nivou.
                              И Хрвати имају пар дискутабилних пуленчића, нису ни они цвећке на том пољу, само што остали играчи надокнађују све то својим вансеријским квалитетом. Код нас то већ није могуће, од селекције одскачу само Бане и Коларов, а као што видесмо на крају баш њих двојица испадоше "главни кривци".
                              Што се Босанаца тиче, свака тим људима част, нисам баш упућен у дешавања тамо, али им је клупски фудбал далеко испод нашег, али опет са друге стране, погодила им се добра генерација, пре ове то је био мрак, а ако се ова не квалификује на СП дефинитивно се никада неће квалификовати јер су им млађе репрезентативне категорије ван сваке приче, шта се ту догађа сам Бог зна, у опште се на ашим просторима о истим не пише, што значи да баш и нема неког квалитета ту.

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Spasa nema i ja se time odjavljujem sa ove teme.
                                Реално и најпаметније решење, све остало је нервирање за џабе

                                Comment

                                Working...
                                X