Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Filip Djordjevic igrac meseca u drugoj ligi Francuske. Kaze Miha nemamo napadaca, gledaj malo dalje od nasih poljana i od Faljija, somino.

    Deset golova brat dao ove sezone..
    Kida mali, a znam pouzdano da ga prate neki veci klubovi u Francuskoj...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma gde kida...ne zna Filip nista. Dosta limitiran igrac, o davanju golova da ne pricamo Evo samo pogledajte!

      http://www.flashscore.com/match/AmHk5cwO/#match-summary


      Daleko je on od repke, na mestu je Mihajloviceva izjava ,,Mi nemamo spica, igra Djuricic i ako ga da da ga''
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Secam se kada sam pre par godina govorio mojim ortacima zvezdasima da ce Cofi biti odlican igrac. Svi su mi se smejali...

        Comment


        • Kako da bude dobar igrac kad ne moze gol da da u Francuskoj, nema osecaja. Nemamo spica ftw <3
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Ako neko moze da se progura u tu reprezentaciju moze Filip. Keva ima dovoljno para da kupi savez a ne mesto u reprezentaciji.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Filip Djordjevic igrac meseca u drugoj ligi Francuske. Kaze Miha nemamo napadaca, gledaj malo dalje od nasih poljana i od Faljija, somino.

              Deset golova brat dao ove sezone..
              Evo ga gledam na streamu kako dere Monaco 2 gola za poluvreme bravo Miho
              Edit : bio sam za podrsku Mihajlovica kada je dosao mislio sam mlad mozda uspe kao Bilic,temperament ,i drzace
              se njegovih izjava koje je brzo pregazio da ce igrati najbolji i oni sa minutazom u svom klubu ,ali ispostavlja se
              i da je njegovo trenersko umece pod velikim upitnikom .
              GIFSoup

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=657974

                Kada je pre pronasao zamenu,i jos iz CZ?

                Comment


                • Podrzavam Matica u njegovoj odluci koju je doneo, sada je red na Subotica da uradi isto.

                  Comment


                  • Pocelo da se kuva opasno, bice ovoga jos vise i vise, treba im ugraditi kamere u kapm i svlacionici, i obarace rekorde gledanosti, rijaliti Veliki(Big) Miha xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Najbolje resenje ukinuti fudbalsku repezentaciju Srbije i to je to.Nema svadje,nerviranja. Bice mi zao samo zbog Ibrahimovica iz napada,ali sta da se radi...
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Pocelo da se kuva opasno, bice ovoga jos vise i vise, treba im ugraditi kamere u kapm i svlacionici, i obarace rekorde gledanosti, rijaliti Veliki(Big) Miha xD
                        I treba da bude ovoga sve vise i vise sto vise da se prica o tome ,da dode jednom kraj ovome ko igra u reprezentaciji .Mada nije to jedini
                        naravno problem ali barem kada bi igrali najbolji sa najvecom minutazom kao kod mistera Antica .
                        GIFSoup

                        Comment


                        • I ja podrzavam Matica, kao i sve ostale koje budu identicno postupili!

                          Kao i sto mislim da je Vidic pravilno postupio kada je resio da vise ne igra za reprezentaciju!

                          Comment


                          • Ја као једино решење видим смену селектора и целог врха фудбалског савеза Србије!

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ја као једино решење видим смену селектора и целог врха фудбалског савеза Србије!
                              Nema resenja... Kod nas je cela drzava takva, tako ce i ostati!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ја као једино решење видим смену селектора и целог врха фудбалског савеза Србије!
                                Onda mafija koja vlada iz senke nasim fudbalom samo isturi drugu marionetu na celo saveza i drugu marionetu od selektora. Spasa nema, ne lozite se.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X