Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova odluka je jos smesnija, nego sto sam mogao da pomislim:

    "UEFA je odlučila da kazni Srbe sa 100 hiljada evra.
    Naši igraju dva meča bez publike na domaćem terenu, a utakmica u Humskoj registrovana 3:0 u korist Srbije, uz minus tri boda domaćih, sto znaci da su "orlovi" na nuli.
    Albanci su kažnjeni sa samo 100 hiljada bez minus tri boda."

    izvor:Novosti
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Albanci i Šiptari poludeli na tviteru, kažu 3:0 za nas uz novčane kazne obe strane... i da će da se žale...
      Svi sve znaju pre odluke, a ove glavonje valjda čekali kako će proći sinoćni meč na JNA pa otežu sa objavom presude...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Ova odluka je jos smesnija, nego sto sam mogao da pomislim:

        "UEFA je odlučila da kazni Srbe sa 100 hiljada evra.
        Naši igraju dva meča bez publike na domaćem terenu, a utakmica u Humskoj registrovana 3:0 u korist Srbije, uz minus tri boda domaćih, sto znaci da su "orlovi" na nuli.
        Albanci su kažnjeni sa samo 100 hiljada bez minus tri boda."

        izvor:Novosti
        Ha,ha,ha... Srbija ostaje na 1 bod iz dva meca, Albanija sa 4 boda iz dva meca sa gol razlikom 1:3. Najvise profitiraju Danska i Portugalija. I da, dve naredne utakmice bez publike kad docekujemo Portugal i Dansku. Za Jereminju moze biti publika jer su nebitni. Poruka jasna da ne moze biti jasnija.
        Last edited by skeptik; 24-10-14, 09:41.

        Comment


        • Treba istupiti iz kvalifikacija, reci neka ide Portugal i Danska i siptari.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • I mi sada treba da idemo u Šiptariju da pred deformisanim i iskeženim facama igramo fudbal, i još su nam uzeli tri boda zato što je na našem stadionu izvršen teroristički napad!!!???

            Comment


            • LORIK CANA I DZAKA JEBENO NISTA !!!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • http://www.fss.rs/index.php?id=2021&aid=6285

                3:0 ali i oduzimanje 3 boda.
                sigpic

                Comment


                • Koja smejurija od odluke
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Cirkus.

                    Odite na bilo koji post na fejsu, UEFA EURO, pogledajte, puni su komentara Albanaca. Nezaustavljivi su.
                    Last edited by Mladen; 24-10-14, 09:31.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Smesna odluka prvo das nekome 3 boda pa u sledecoj recenici oduzmes, pa sto nisu isto to uradili 2010 u djenovi ali ne tamo su zabari dobili 3 boda a organizacija bila besprekorna.
                      Zna se kome ovo najvise odgovara i ko je ovo forsirao, istupiti iz kvalifikacija je jedina razumna odluka.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Znaci, umesas politiku u sport, provozas dron da popularises neke svoje ideje i dobijes kao kaznu samo 100 000 evrica...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Šta se ložite.. pa neće istupiti iz kvalifikacija, jer tek onda slede kazne... mada i ovako i onako ne bi otišli na EP...
                          Karadžiću idi u tri lepe...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma koje kazne Olja ? Pa ovo je najveća uvreda za nas bre. Kao da se mnogo većina nas obazire na te kazne kad su popišali po nama i ovi iz Tirane i ovi iz Niona.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Pa recimo kazna izbacivanja iz svih takmičenja na neki rok, nemam pojma...ali nemaju ovi u FSSu ni znanja, ni snage, ni sposobnosti, ni muda...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Inače smo ekipa spremna za najveće domete pa neka nas izbace, da pokažemo i mi jednom konačno da možemo nekome da kažemo DOSTA! Uvek ćemo im mi biti krivi za sve. Ovde su za nijansu pokazali da su ipak Albanci najveći krivci, ali iz drugih dobro poznatih razloga su doneli odluku takvu da ni mi ne možemo biti apsolutni pobednici. Sramota kako god okreneš.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X