Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ne bi ja toliko odbacivao ideju nacionalnog stadiona van BG, jer je o tome bilo price, pa Tole prvi pricao da pored onog kompleksa u Staroj Pazovi treba da ide nov nacionalni stadion.
    Pa šta ima od Stare Pazove do Beograda 40 kilometara od centra grada, to je odmah posle Zemuna, bliže nego Lazarevac koji je beogradska opšrina, oko pola sata normalne vožnje. Ali ako se tu izgradi taj stadion onda ne postoje nikakve šanse da na istom igraju Zvezda i Partizan, jer stvarno je teško zamisliti da Zvezda dočeka Juventus u Staroj Pazovi

    Comment


    • Ali opet je van BG.

      Razmisljalo se i o lokaciji gde se stadion Rada nalazi, da se tu pravi stadion. Imali su oni nekoliko lokacija, ali sve je to na nekom imaginarnom papiru, bitno je da se skice prave.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Neće strana repka da pristane npr. na smeštaj u Hotelu Ambasador u Nišu, uz dužno poštovanje Nišlijama, jer realno to je smeštaj rang srednjoškolske eskurzije, te potrebe zadovoljava, možda malo preko.

        Mora to u glavni grad, lokacija Surčin ili Železnik ako se krene sa izgradnjom novog objekta.
        Ambasador je prastar i niko pod kintom tu ni ne odseda, ali zato imamo renovirani Hotel Nis (tu su smestili rukometne reprezentacije), te nista manje moderan "My Place" i "Niski Cvet", svi u centru grada, mada su oni mali. To je najmanji problem, ali ja garantujem da ako se tako neki stadion bude gradio, ne postoji ni promil sanse da se gradi van Beograda. I nesto sto bi imalo smisla da se smesti kod nas, garantovano ne bi proslo, a ovo uopste i nema.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ambasador je prastar i niko pod kintom tu ni ne odseda, ali zato imamo renovirani Hotel Nis (tu su smestili rukometne reprezentacije), te nista manje moderan "My Place" i "Niski Cvet", svi u centru grada, mada su oni mali. To je najmanji problem, ali ja garantujem da ako se tako neki stadion bude gradio, ne postoji ni promil sanse da se gradi van Beograda. I nesto sto bi imalo smisla da se smesti kod nas, garantovano ne bi proslo, a ovo uopste i nema.
          Niš ima 3 zvezdice, malopre gledao Brajko, zamisli da ugosti takav hotel Argentinu, Mesija i co. A Novi Beograd pun nekih ludačkih hotela, sprdnja, glamur. Jedino da izgrade i hotel uz stadion.

          @Freš čitam sada malopre Rad, OFK i Spartak "nepoželjni" objekti tako da treba gledati u tom pravcu kad su nepoželjni da se jedna lokacija iskorisit, msm na ova dva Beograđanina, i napravi "poželjan" objekat. Banjica je skroz ok, nije sam centar kao npr. OFK, a nije ni daleko kao Surčin npr., možda i najbolji izbor.

          EDIT: Ups Niš ima 4 zvezdice, pomešao sam ga sa Nisom koji ima 3. I ne izgleda loše http://www.grandhotelnis.com/?gl_lg=2
          Last edited by Brajkula; 24-03-14, 14:40.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Niš ima 3 zvezdice, malopre gledao Brajko, zamisli da ugosti takav hotel Argentinu, Mesija i co. A Novi Beograd pun nekih ludačkih hotela, sprdnja, glamur. Jedino da izgrade i hotel uz stadion.

            @Freš čitam sada malopre Rad, OFK i Spartak "nepoželjni" objekti tako da treba gledati u tom pravcu kad su nepoželjni da se jedna lokacija iskorisit, msm na ova dva Beograđanina, i napravi "poželjan" objekat. Banjica je skroz ok, nije sam centar kao npr. OFK, a nije ni daleko kao Surčin npr., možda i najbolji izbor.

            EDIT: Ups Niš ima 4 zvezdice, pomešao sam ga sa Nisom koji ima 3. I ne izgleda loše http://www.grandhotelnis.com/?gl_lg=2
            U ovom Grand Hotel Nis-u su bile smestene rukometasice na ovom prvenstvu. Nesto dalje od centra je hotel "Tami", tu su bili kosarkasi, odlican hotel takodje.
            Da se ne lazemo, nece biti nacionalnog stadiona jos 10 godina, kakvo prvenstvo u Srbiji...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ja se sad setih da se taj EURO 2020 odrzava u 13 gradova. Pa izgradnjom tog stadiona, mozda BG i moze da konkurise za utakmice EURO-a na tom nacionalnom stadionu, to je cak i realno....NOT !
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ja se sad setih da se taj EURO 2020 odrzava u 13 gradova. Pa izgradnjom tog stadiona, mozda BG i moze da konkurise za utakmice EURO-a na tom nacionalnom stadionu, to je cak i realno....NOT !
                Članu foruma sa Tehno Vikingom na avataru i nekim Japancima u potpisu, postavio sam link sa izjavom ovih naših o nacionalnom stadionu, tako je i krenula diskusija.

                Comment


                • Pa to sam vec video, doduse nisam citao sve jer me mrzelo, ali sam video, ne znam na sta zelis da ukazes uvazeni poznavaoce Serije A ?
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...JQzrI.facebook

                    Predsednik fudbalskog kluba Jagodina i potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije Goran Milanović izjavio je danas da se u jagodinskom gradskom naselju Tabane gradi savremeni stadion vredan 70 miliona evra.
                    Prema njegovim rečima reč je o velikom projektu, a stadion će imati sve što podrazumevaju najviši evropski i svetski standardi, uključujući i grejanje terena.
                    Apropo one price o stadionima.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      ...

                      Apropo one price o stadionima.
                      Svojevremeno sam trenirao na tom stadionu, samo što nije bio stadion no poljana ispod bedema

                      Comment


                      • Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=838071
                          nisam ni ocekivao da se kandidujemo za ep a ne daj boze i da organizujemo ep
                          a koliko su pricali o kandidaturi pa o najavi novog nacionalnog stadiona a sad objave ovo u 5 do 12
                          u kojoj ja dzungli zivim(da ne vrecam dzunglu verovatno i tamo postoje neka pravila)
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • U 82. godini života, preminuo je Vujadin Boškov. Bivši igrač Vojvodine i Sampdorije ali i trener velikana poput Real Madrida, Rome, Sampdorije, Napolija, i trener reprezentacije Jugoslavije sa kojom se plasirao na EP 2000. u Holandiji i Belgiji. Slava mu.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Kakav je smeker Dusan Tadic
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Najjaci nas igrac.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X