Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spajica sjebalo sto je bio duze vreme povredjen , inace bi danas bio starter.

    Moracemo da gledamo Lukica jos jednom. Da je pozvan Racic, manje bih brinuo.

    Ako se ne varam, Pavlovic jos jedan mec kako nije u protokolu.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Spajica sjebalo sto je bio duze vreme povredjen , inace bi danas bio starter.

      Moracemo da gledamo Lukica jos jednom. Da je pozvan Racic, manje bih brinuo.

      Ako se ne varam, Pavlovic jos jedan mec kako nije u protokolu.

      Spanski mediji baš nahvalili Račića posle utakmice sa Realom. Lik je baš napredovao.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • U formi je Lukić, a i dobro je izgledao sa Maksimovićem kod Krstajića.

        Kostić ima samo 4 min. fudbala od 25.9. Valjda će izdržati bar 60 min.

        Sviđa mi se sastav, Škoti ne znaju, beli dresovi, sve idealno, ali..

        Il će biti 5:0 ili ispadamo.

        Comment


        • Dobar je Lukić, taman se upotpunjuje sa Maksimovićem, mnogo više igra ka napred.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Opet smo se usrali,igramo kao da smo mi sa ostrva,mnogo fali Djuricic,jos jedan igrac koji moze da uzme loptu,predribla nekog,napravi visak na sredini terena.
            Last edited by Mihajlo10; 12-11-20, 20:03.

            Comment


            • Imam neki osecaj da gubimo, valjda me navikla repka . Ne pamtim kad sam zadnji put gledao reprezentaciju, ali mi ovo bas bez ritma deluje.

              Comment


              • Vadi SMS-a, daj Magika.

                Comment


                • Dobro da ga Lukic nije dao.

                  Imao bi zacementirano mesto startera u sledecih 10 tekmi.

                  Comment


                  • Gudelju svaka cast,jedini se nije usrao,pokusava da krene s loptom napred,ostali svaki pas unazad,ne znam koji je ovom Lazovicu,svaku je vratio stoperu.

                    Comment


                    • Vala dobro pljušti.

                      Comment


                      • Previse bojazljiva igra za sada. Ne znam zasto ovako staticno se igra, pas igra se svodi na cekanje lopte, jako malo kretanja i promjena pravca istog.

                        Bice ovde jako tesko postici gol ako budu ovako igrali jer ovakva igra bas odgovara odbrani Skotske, ne moraju puno da trce.

                        Comment


                        • Teško ćemo sa ovim balonima naškoditi stamenim Škotima.
                          Mora se lopta spustiti i prefinjenim tika-taka pasovima izigrati ostrvske rvače.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Vuku se kao mrcine u napadu i dodavanja prvom do sebe dok ne dodje lopta do Tadica posle 20min

                            Comment


                            • Pogledajte samo, po tri igraca Skotske pritiscu igraca Srbije koji je sa loptom i niko od igraca Srbije nije u poziciji da se iskoristi prazan prostor. To dovoljno govori koliko se lose krecu.

                              Comment


                              • Kataija na krilo i Tadica na laznu devetku,ne verujem da ce ovde Mitrovic dati gol,Skoti dobri u skoku,fizicki jaki.

                                Comment

                                Working...
                                X