Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije problem formacija. Ovo je popularna formacija, koja je uspešna. Ali ima igrača van pozicija, i to na ključnim postavkama u timu. A to ne valja nikako.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ovo je formacija gde fale Bane Ivanovic na stoperu i Milivojevic na zadnjem veznom umesto Ljajica.

      Comment


      • Zašto debil ne stavi Lukića umesto Ljajića kad već fetišari sa formacijom da ima ko da mu uz Maksu osigurava..
        Pa jebem mu jetru fetišarsku, sad je našo da eksperimentiše

        Comment


        • Već ne valja, a nije ni počelo.



          Nama ovde igra i bod, mada me ne bi iznenadilo i da dobijemo.

          Comment


          • Samo vi sprdajte Ljajica, ja vec vidim kako dominira na poziciji zadnjeg veznog u stilu Radosava Petrovica.
            Moze se komotno reci da igramo sa dva odbrambena igraca, Kolarov ce imati free roleu.
            Naprednjacka drzava = takav i selektor.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ima Maksa večeras da trči kao Forest Gamp zbog Ljaje i Ace

              Comment


              • Može stream?
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                  Može stream?
                  Jel ti imas TV u kuci? Kad je prenos na RTS-u trais stream, kad prenosi neka druga TV kuca trazis stream
                  Mogli su ovi iz kluba od para koje ste dobili od Liverpula da ti organizuju nesto

                  Comment


                  • Dajte stream

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Jel ti imas TV u kuci? Kad je prenos na RTS-u trais stream, kad prenosi neka druga TV kuca trazis stream
                      Mogli su ovi iz kluba od para koje ste dobili od Liverpula da ti organizuju nesto
                      Imam ali ga spržio grom.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment




                      • Pa birajte.

                        Comment


                        • Sad ce Stojance da postavi neki, ali nemoj da kazes Urosu.

                          Comment


                          • Nas je Brajko nas je Brajko jaci od Bufona jaci od Bufona jaci od Bufona...Nas je Brajko jebo Bojanu.. Dobro ne moram ovaj drugi deo

                            Comment


                            • Evo imate ovde u izobilju - https://livesport.ws/en/81856-ukraine-serbia.html

                              Comment

                              Working...
                              X