Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iole posmeniji JSL trener bi ove tuzne Rumune ispratio sa petardon. Ali dobro, moraju Keza, Savo Kokeza, Bik i ostala bagra da zavrsavaju svoje kombinacije ( u svim uzrastima).
    SNS maestro .... bez potrebnog znanja, plana sta i kako, igre i taktike. Ali OK, mesecno 25€, jebes rezultat i igru, ajbitnije je da su Savo, Keza, Kokeza i ostala govna zadovoljna...

    Posle BataDjora/Dejine reprezentacije (iako je pre i posle bilo mnogo "bisera), jedina sa kojom ne mogu da se idetifikujem i navijam za istu.

    I dalje ostajem pri stavu da imamo igrace za sam vrh evropskog fudbala.

    Comment


    • Propustio si dva gola Mitrovica,drugi jako lep,sam sebi na volej nabacio,Kolarov opet kiksirao,1 na 1 izvozao ga Rumun i ovaj ga srusio za penal,Spajic po obicaju ne zna gde se nalazi,Veljkovic je jako lose usao u A reprezentaciju,poprilicno kiksira jer nema Ivanovica,kvalitetnog i iskusnog stopera iza sebe,Tadic dobar u prvom nevidljiv u drugom poluvremenu,Lukic i Maksimovic odlicni iz prve,ne komplikuju,Sergej i Ljajic,nisam ih ni video na terenu,Dmitrovic nesiguran na golu,Krstajic,sta o njemu reci,covek amater.

      Comment


      • Najbolje je ne gledati ovu bagru od reprezentacije.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Što je najgore ja sam hteo da ih gledam ali sam skroz zaboravio da igraju.

          A Crna Gora? Slušam ove na SK i kažu da su ozbiljna ekipica, za njihove mogućnosti, naravno.
          Last edited by Chiwwi; 10-09-18, 22:22.

          Comment


          • Odlučio sam da ne pišem više na forumu, ali ponekad ću prekršiti svoju odluku kada se baš jako iznerviram kao što sam večeras.

            Sve je odvratno u ovoj reprezentaciji, počev od odvratnih crvenih dresova umesto plavih. Odvratan je i grb koji ne predstavlja grb države već fudbalskog saveza. Ako neko ne zna, o boji dresova i grbu je odluku doneo čovek koji je tada 2006. bio na čelu FSS i koji se kasnije krio dve godina u Americi jer je ukrao neke pare. Sramotno je da je i dalje u reprezentaciji na snazi ostavština jednog kriminalca.

            Zatim odvratna je formacija sa 4 pozadi jer nemamo ni jednog normalnog beka, a još odvratnije što su ti bekovi Rukavina i Govnarov.

            Milinković i Ljajić nemaju nikakvu ulogu u timu. Gledajući Milinkovića kada ne igra za Lacio, više nisam siguran da on uopšte može da igra u bilo kom klasičnom sistemu igre koji nije podređen njemu. Ne znam da li on uopšte može da igra ozbiljan fudbal, nešto poput Radonjića. Izgleda da nisu ludi ovi što ga letos nisu kupili.

            Matić sporo misli, sporo odigrava, gubi lopte, nesiguran je. Lukić objasnio kako se igra na toj poziciji, Maksimović isto. Odvratno je što selektor izjavljuje da reprezentacija ne može bez njega i Govnarova koji je u 34. i odbranu igra rekreativno.

            Pod hitno promeniti dresove u plave, staviti grb države na dres, šutnuti nemača pojma, dovesti nekog trenera jer nemač pojma to nije.

            Zatim preći na tri štopera i uigravati ih, a ne menjati svaki meč, Živkoviću i Gaćinoviću dati bočne pozicije, ovoj dvojici što su danas igrali CM dati šansu i u sledećim mečevima jer ljudi puno trče i igraju jednostavno za razliku od Matića, Tadića ne gurati više pored aut linije, već ga zakucati centralno i dati mu ključeve tima, a pored Mitra staviti Jovića ili Prijovića i tako ga rasteretiti da bi mogao biti još produktivniji ako je to moguće više nego što je sada. Ona maestralna asistencija Prijoviću pokazuje da se Mitar može koristiti i kao sekundarni plej.

            Igrati 3-4-1-2 dok se ne pojave neki kršteni bekovi i postaviti čoveka koji je nekada nekoga trenirao da to uigrava.

            I još nešto, Kokeza, marš u pičku materinu jer si glup ko kurac i mumlaš dok pričaš. Jebo te onaj ko te doveo, a ti onoga kojeg si ti doveo. Jebite se svi koji ste od reprezentacije napravili leteći cirkus MP i odjebite od nje što pre.

            Toliko od mene.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Nisam gledao tekmu. Šta je bilo?
              Ocekivana prica. Trener pocetnik poslusnik i jaran svojih jarana, umesto da uigrava kostur ekipe, ubacuje nove igrace da bi im kroz reprezentaciju podigao cenu. Ovoga puta novi igraci su bili Spajic i Lukic. A Matic koji je glavni igrac na sredini terena je ostao na klupi. Tadic glavni kreativac opet naopako gurnut desno, da bi se pruzila sansa po sredini njihovoj zlatnoj koki SMS, a sem zlata je opravdao takav status. Ljajic nekim cudom upao umesto Zivkovica ali ni njemu nije bilo jasno sta je igrao i sta je trebalo da igra... valjda levog, ali se tamo nije video. Znaci potpuno ali potpuno istumban tim od proslog meca pa se vidi iz aviona da rezultatski uspeh nije cilj okupljanja ovih pojedinaca, vec belezenje recke u njihovom CV-u za prodaju. Sramotno, a ponajvise tuzno kad se sagleda i skonta da imamo prilicno jak pojedinacni kvalitet.

              Comment


              • Znači ništa od evropskog. 20 godina. Mnogo je kume.

                Comment


                • Ima jos do evropskog. Glavni problem je sto postoji veci prioritet od evropskog, a to je da sto vise igraca zabelezi ucesce u ovom dresu. I ove nase mazge u tome ucestvuju. Dovoljno je da njih 4ica javno istupe i kazu da nece igrati dok se na celo ne dovedu neki ozbiljni ljudi koji su kompetentni i kvalifikovani za taj posao, a ne da cute i da ih boli uvce jer gledaju samo svoju guzicu.

                  Comment


                  • Pa ćute zato što im odgovara. Problem je u narodu druže. Selektora bira savez, čelo saveza bira politički vodja a vodju biraju ovce tj. narod. Isti onaj narod što trpi desetogodišnje jahanje svakog psihopate kome padne na pamet da vlada napaćenom nam Srbijom.

                    Comment


                    • Uostalom Zvezda je ušla u LŠ. 65% glasova obezbedjeno, koga briga za raspalu reprezentaciju

                      Comment


                      • Originally posted by dekinyo View Post
                        Odlučio sam da ne pišem više na forumu, ali ponekad ću prekršiti svoju odluku kada se baš jako iznerviram kao što sam večeras.

                        Sve je odvratno u ovoj reprezentaciji, počev od odvratnih crvenih dresova umesto plavih. Odvratan je i grb koji ne predstavlja grb države već fudbalskog saveza. Ako neko ne zna, o boji dresova i grbu je odluku doneo čovek koji je tada 2006. bio na čelu FSS i koji se kasnije krio dve godina u Americi jer je ukrao neke pare. Sramotno je da je i dalje u reprezentaciji na snazi ostavština jednog kriminalca.

                        Zatim odvratna je formacija sa 4 pozadi jer nemamo ni jednog normalnog beka, a još odvratnije što su ti bekovi Rukavina i Govnarov.

                        Milinković i Ljajić nemaju nikakvu ulogu u timu. Gledajući Milinkovića kada ne igra za Lacio, više nisam siguran da on uopšte može da igra u bilo kom klasičnom sistemu igre koji nije podređen njemu. Ne znam da li on uopšte može da igra ozbiljan fudbal, nešto poput Radonjića. Izgleda da nisu ludi ovi što ga letos nisu kupili.

                        Matić sporo misli, sporo odigrava, gubi lopte, nesiguran je. Lukić objasnio kako se igra na toj poziciji, Maksimović isto. Odvratno je što selektor izjavljuje da reprezentacija ne može bez njega i Govnarova koji je u 34. i odbranu igra rekreativno.

                        Pod hitno promeniti dresove u plave, staviti grb države na dres, šutnuti nemača pojma, dovesti nekog trenera jer nemač pojma to nije.

                        Zatim preći na tri štopera i uigravati ih, a ne menjati svaki meč, Živkoviću i Gaćinoviću dati bočne pozicije, ovoj dvojici što su danas igrali CM dati šansu i u sledećim mečevima jer ljudi puno trče i igraju jednostavno za razliku od Matića, Tadića ne gurati više pored aut linije, već ga zakucati centralno i dati mu ključeve tima, a pored Mitra staviti Jovića ili Prijovića i tako ga rasteretiti da bi mogao biti još produktivniji ako je to moguće više nego što je sada. Ona maestralna asistencija Prijoviću pokazuje da se Mitar može koristiti i kao sekundarni plej.

                        Igrati 3-4-1-2 dok se ne pojave neki kršteni bekovi i postaviti čoveka koji je nekada nekoga trenirao da to uigrava.

                        I još nešto, Kokeza, marš u pičku materinu jer si glup ko kurac i mumlaš dok pričaš. Jebo te onaj ko te doveo, a ti onoga kojeg si ti doveo. Jebite se svi koji ste od reprezentacije napravili leteći cirkus MP i odjebite od nje što pre.

                        Toliko od mene.
                        Jebi se bre ti tebra. Ja ti pričam ovo pre 2 meseca ti se opireš nešto i kao podržavaš. I tada sam ti rekao da je kasno kukati kada već propadne. Kritika se uvek vrši pre sranja.

                        A ove priče kako narod bira nekoga, to su smešne priče. Znaju se sve relacije, a Zvezdi možete da se svi od reda... načestitate Lige Šampiona.

                        Sjašite sa Zvezde.

                        Comment


                        • Nema to veze sa Zvezdom u smislu mržnje. Ja uvek navijam za Zvezdu u evropi i srpski sport uopšteno.
                          E sad ako moram da prevodim šta sam rekao onda mislim stvarno.

                          Comment


                          • Ubili se od priče kako ne valja ništa Brajkula i ja a čuveni Dekinjo branio Kokezu Krstajića i ekipu kao on im daje podršku. Druže ti si dao podršku liku koji nije vodio nikoga u seniorskom fudbalu da vodi reprezentaciju Srbije. Jesi ti normalan?

                            Šta sad kukaš koji moj... Slažem se ja sa tobom ali si me iznervirao sada u pm. Kad smo ti pričali a ti kao nećeš da kvariš atmosferu kao nije vreme za kritiku.

                            I tad sam ti rekao da ti je loša logika.

                            Kritikuje se dok ima vremena za promenu, sad i ne gledam i nije me briga, neka unište sve.

                            Comment


                            • 55% od 50-60% nije 65% naroda nego 1/4 ako ja znam matematike i malo. To što mlade praznoglavce boli dupe da glasaju i što ovi poseduju biračka mesta sa ekipom zna se kojom, u džipovima zna se kojim, od predavanja liste do ostalih stvari od lokalnih do parlamentarnih izbora, sad kao zvezdaši biraju Vučića. Jeste evo sve trčimo.

                              Zaboravio sam i musave klosare koji za parce leba i malo blagodeti biraju onoga ko im skida penzije i plate i uzima im duplo od onog sto im je dao da ih podmiti.

                              Musavih ima svih navijackih boja.
                              Last edited by Cassius Clay; 11-09-18, 00:12.

                              Comment


                              • 2/3 Srbije navija za Zvezdu i za to nije potrebna matematika, dovoljno je pogledati okruženje na mikroplanu. U osnovnoj, srednjoj na faksu u kraju dvoje od troje navija za Zvezdu. I naravno da niko ne glasa za Vučića zbog Zvezde ali mir-""stanje kvo"" se uvek obezbedjuje kad se namiri većina. A uvek narod bira. To što je narod dobar ali i tupav ne znači da treba da bude nagradjen već naprotiv. Evolucija ne trpi nesposobne.

                                Comment

                                Working...
                                X