Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda ovi nasi iz saveza tripuju kako cemo lako da prodjemo kroz baraz. Ja se na njihovom mestu ne bih radovao duelima sa Finskom, Norveskom i Skotskom.

    Comment


    • Cak i tada sa tom katastrofalnom taktikom se moglo nesto bolje odigrati i primiti manje golova. Ukoliko nije, jedino resenje je da se udruze ispostave zahteve i stupe u strajk. Ali nece, to im bas ne odgovara...

      Comment


      • Ne znam sto se cudite, Luka Milivojevic je bio vrhunac svega. I tada su trebali igraci da stanu iza njega i podrze ga, a ne da cute kao sisice.

        Kako je igrao buduci osvajac zlatne lopte Luka Jovic?

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Naravno da pripadamo dnu evropskog fudbala, imamo odlicne igrace ali nemamo nikakv tim. I igracima je muka sto moraju da dolaze.
          E pa to je već neka druga priča.

          Taj problem je lakše rešiti nego kad nemaš igrače, samo dovedeš jednog čoveka koji zna svoj posao.



          Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ne znam sto se cudite, Luka Milivojevic je bio vrhunac svega. I tada su trebali igraci da stanu iza njega i podrze ga, a ne da cute kao sisice.

          Kako je igrao buduci osvajac zlatne lopte Luka Jovic?
          Čemu ovaj sarkazam. Zar stvarno misliš da je ovo momenat kada treba da mažeš govnima igrača od 20 godina koji je tek ušao u reprezentaciju. Zar ne misliš da postoje mnogo veći krivci za ovo što se deslio.
          Last edited by goku; 07-06-19, 23:38.

          Comment


          • Krivci su od vrha saveza pa do trenera. Koliko vidim ova marioneta još nije podnela ostavku i ne znam šta čeka. Ovo je jedna od najvećih bruka u skorijoj istoriji. Šta reći kad jedan kapiten Kristal Palasa ,koga igrači tamo hvale na sve strane, stane protiv Krstajića bude izbačen istog trenutka, ali to je verovatno samo detalj, ima mnogo trulog ovde, ali kako se ono kaže, riba smrdi od vrha.
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • A i taj kapiten Kristal Palas jede govna, Krstajić mu dođe na noge u London, a on kaže igraću ako javno kažeš da si lagao u vezi mene.

              To je isto jedno govno nadmeno, pritom niko ne priča o činjenici da on nije Mesi, već jebeni zadnji vezni.



              Originally posted by Brajkula View Post
              Meni se postavka svidela izuzev Kolarova na štoperu i Adema na veznom na istoj ( levoj ) strani, a i uopšte.

              Jbg.
              Postavka je bila najmanji problem, problem je bio Prijović umesto Lukića. Ljajić i Tadić su trebali biti pomereni za jednu liniju napred. Ljajić na polušpica, a Tadić pored Jovića.

              Moglo bi se pričati i o Kolarovu i Spajiću, ali to su već kadrovska rešenja, a i besmisleno je kod ovakovog raspada sistema.
              Last edited by goku; 08-06-19, 00:02.

              Comment


              • Sta je trebalo Milivojevic da uradi,proglasili ga za drzavnog neprijatelja posle SP i posle kao ajde dodji i izvini se sto si bio u pravu,svaka cast Milivojevicu,da je vise takvih danas ne bi vodili Kokeza i Krstajic.

                Comment


                • Niko mu nije tražio da se izvini, nego je on tražio da se oni javno, pazi javno, izvinu njemu. Negde sam pročitao i da je tražio javno da kažu da su lagali.

                  Jel to tebi normalno? Postavio im je ultimatum koji oni nisu mogli da prihvate.

                  Pa ako su mu već došli na noge, znači oni su napravili prvi gest dobre volje, samim tim priznali svoju krivicu, zar nije mogao biti čovek i to sve izgladiti u četiri zida, a ne tražiti da se oni javno ponižavaju da bi on igrao.

                  Uzgred, moje skromno mišljenje je da nam on nikakav boljitak ne bi doneo, ne zato što je loš igrač, već zato što u igri bez sistema pojedinac ne znači ništa, čak iako se zove Mesi, što smo videli prošlog leta u Rusiji.

                  A to da je više takvih da nas ne bi vodili Kokeza i Krstajić nije tačno. Evo ne igraju ni Nastasić, ni Grujić, pa jel se potresaju. Lako bi oni sve njih zamenili.

                  Svaka čast momcima koji dolaze u ovu toksičnu atmosferu, bore se i brukaju zato da bi nosili dres Srbije, a ove uvređene seka perse neka misle da se svet vrti oko njih i uživaju u donjem delu tabele.
                  Last edited by goku; 08-06-19, 00:39.

                  Comment


                  • Javno su ga proglasili i za drzavnog neprijatelja pa je red i da javno demantuju sve to,u pravu je Milivojevic. Ne bi nama pomogao ni Mesi sa ovim savezom i selektorom ali nam bas treba igrac kvaliteta koje ima Milivojevic,borben,kida na sredini,dobar prekid,penale ne promasuje.

                    Comment


                    • Pa i on je javno rekao svašta. Istina je verovatno kao i uvek, negde između.

                      Nije da nije igrao u reprezentaciji i da ne znamo kako je igrao. Kod Muslina ni jednu loptu nije mogao da obradi i preda koju je dobio iz zadnje linije, ali nije mogao ni Matić, ali za to su oni najmanje krivi. I oni su bili žrtve sistema koji se igrao ili saigrača od kojih su dobijali lopte, a možda i zbog Rukavine i Kolarova koji im se nisu otkrivali, a možda i što su Tadić i Kostić bili odsečeni od njih, ko će ga znati, znam samo da se nije proslavio i da su Tadić i Mitar uspeli iskreirati i zabiti više nego što su nas punili.
                      Last edited by goku; 08-06-19, 01:04.

                      Comment


                      • On je rekao istinu,ne znam sta jos treba da se desi da progledas,da primimo s Krstajicem 10 od Luksemburga,ni to nije iskljuceno.Milivojevic je igrao odlicno u reprezentaciji,najbolji protiv Svajcarske na SP,i jedan od najboljih protiv Kostarike,kvalifikacije odlicno odradio,a onda je sklonjen zbog sujete Kokeze i Krstajica,ne sme niko da kaze da su diletanti i amateri,da su pravili katastrofalne greske protiv Svajcarske sto svaka budala svojim ocima je mogla da vidi. Posle ovoga meni stvarno nije jasno kako bilo ko moze da brani Kokezu i Krstajica i njihovog gazdu.

                        Comment


                        • Ako je on tebi kvalifikacije odlično odradio, ja ne znam šta si ti gledao.

                          Nije njegovo da priča, već da ćuti i igra. Zamisli kada bi svi igrači komentarisali i kritikovali trenere posle meča kakva bi to anarhija bila, bez obzira da li su u pravu ili ne.

                          Postoje ljudi koji su zaduženi za procenu trenera, ali to sigurno nisu igrači. Kod nas je problem što tih ljudi nema, ali to opet ne znači da to igrači treba da rade, a posebno ne na način koji je to Milivojević uradio.

                          Govna su i jedni i drugi. Gospoda su igrači koji dolaze da igraju i Bane Ivanović koji se svo ovo vreme nije oglašavao, a imao je mnogo više razloga od faking Milivojevića.

                          Comment


                          • Mladen je i dalje tu? Lele, nema bre izgleda ni malčice ponosa. Ajd što mu znanje siromašno kao i pamet, nego nema ni autoritet, ne fermaju ga igrači ni 2 posto. Kad je tako onda je očekivano da imaš igrače koji će se kaubojski ponašati u svlačionici i frljati kopačke i da će komentarisati njegove odluke. Je l' može neko da zamisli da tako nešto neko uradi Saletu u košarci? A i košarkaši su gospoda za fudbalere. Godinama pratim fudbal i uvek je bilo nekog pičvajza, svađa, pičkaranja među igračima. Nemoj slučajno da im ne ideš po volji, odmah dižu surlu. U klubovima su bili mirni ko bubice al tamo su se bojali kazni i nisu smeli da se bahate.

                            Pitanje i šta će biti kad bi smenili ovog nesrećnika na klupi, oće li opet dovesti nekog poslušnika kome će Kokeza šefovati? Čovek je umislio da je Korleone. Na onoj utakmici posvećenoj Bunjevčeviću dok svi izlaze posle 10 minuta igre da bi i drugi igrali, on ne jebe živu silu, igra celo poluvreme. Valjda je hteo da se nametne selektoru.

                            Gubimo i mi vreme na ove priče. Sve priče su ispričane i ništa se ne menja. Ponavljamo već napisano. Žao mi je samo što će propasti jedna dobra generacija i žao mi pojedinaca koji stvarno imaju golemu volju da igraju za reprezentaciju.

                            Comment


                            • Obraza nema. Dok ne dodje navijacima iz dupeta u glavu da okrenu ledja ovim prevarantima, nema nam spasa.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Sad cemo dobiti Litvaniju sa 3-0 pa ce se sve brzo zaboraviti, nazalost.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X