Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    Nista manji problem od loseg saveza nije ni faktor klubastva u samoj reprezentaciji....najbolje da dovedemo ceo tim Zvezde posto su oni jedini srbi izgleda i jedini imaju karakter. To sto je Nastasic jos pre Milivojevica pokazao karakter svima to se ne racuna jer eto dolazi sa pogresne strane brda...a i Subotic mada on nije ni zvezdas ni pratizanovac (valjda)......i tako mozemo u nedogled da nabrajamo primere i da se udaljimo od poente. Izgleda da smo jos uvek zarobljeni u okovima proklete Jugoslavije jer i dalje se u reprezentaciji delimo na osnovu klubova kao sto je to bilo i za vreme bivse drzave. Gledao sam skorije film "The Damned United".....treba da se napravi film "The Damned Serbia"..... Svima su usta puna Srbije i patriotizma ali kad treba stati na jednu stranu zarad te iste Srbije onda se svi dele na osnovu klubova i interesnih zona....
    To ti je dobra ideja. Naši bar za glupiranje ne bi smeli nos da provire na Marakani.

    proziva Šaçirija pre utakmice posle ga juri ko pizdurina da mu se izvinjava

    da je bar ćutao pre utakmice ja bih rekao ok čovek mirotvorac, nego Mitar divljak lažni hrabriša

    Comment


    • Nismo u Lavovu uspeli da sacuvamo 5-0 iz Brisela., ali sad cemo iskusno da izvucemo X protiv Litvanije uz malo srece i izbegnemo da budemo pretposlednji kao u proslim Q za EP, sto bi poslalo jasnu poruku da je Srbija na pravom i stabilnom putu i da se za najvise 3 do 4 ciklusa moze ocekivati i neki baraz. Pomoglo bi i da prosire broj ucesnika na 40ak.

      Mada sa druge strane posle nas ceka uvek neugodni Luksemburg, tako da videcemo.
      Last edited by colchonero; 08-06-19, 11:01.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        To ti je dobra ideja. Naši bar za glupiranje ne bi smeli nos da provire na Marakani.

        proziva Šaçirija pre utakmice posle ga juri ko pizdurina da mu se izvinjava

        da je bar ćutao pre utakmice ja bih rekao ok čovek mirotvorac, nego Mitar divljak lažni hrabriša
        Vasi ni zene ne mogu da sacuvaju izmedju sebe, a kamoli gol.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Pravo je čudo da kvalifikacije za svetsko igramo odlično, 3 puta od zadnjih 4 završavamo kao prvi u grupi, čak ispred Španije i Francuske. Plasiramo se na SP iako ima samo 13 viza.

          Dok u kvalifikacikama za evropsko ne znamo gde udaramo, ni baraž ne možemo da uhvatimo, skoro duplo više ima viza nego za svetsko, ali ni blizu ne možemo prići takmičenju gde pola Evrope učestvuje.

          Comment


          • Ma bre odakle obraza Krstajicu i Kokezi da ga mole da se vrati posle onoga sto su mu uradili posle SP,kod tebe to mozda moze da pljunes pa polizes,ja to nikad ne bih dozvolio,dobro su jos prosli obojica,ja bih nokautirao i jednog i drugog da sam na mestu Milivojevica. A to sto ti cekas nikad neces docekati dok ovakvi ljudi vode savez i reprezentaciju i ne samo ti nego ni tvoja deca,unuci.

            Comment


            • Probleme u drzavi trebaju da resavaju fudbaleri milioneri a sirotinja neka gleda i ceka rezultat takvog spora. Ubacili su Krstajica iz zajebancije, da ne idem na Kokezu,Terzica i ove iz partizana..lige namestene itd...o ostatku drzave da ne ulazim...i sad kao oni treba da krenu u strajk xD
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa ko treba da strajkuje,poljoprivrednici izadju sa traktorima kad im nije po volji,radnici strajkuju zbog plata,oni treba da strajkuju jer je savez kriminalan i sto imaju selektora koji nije trener. Lepo je covek naveo primer Danske,tako se to radi,pa neka igraju Kokeza,Krstajic,Terzic i Vucelic.

                Comment


                • Nasi problemi su mnogo dublji od Krstajica, Kokeze i ekipe...i u fudbalu, kamoli u drzavi. Mi smo kriminalna drzava, znam 10% sta se desava u NS-u, ne mogu da zamislim kako je u ostatku drzave sto se tice fudbala. Narod ovo voli, trpi..prodje zivot itd..nek glodju kerovima za sintinu..bedu su prodali ideale o drzavi da ne pricam..tek ce biti uzasno..ovo je tek pocetak mislim..srecom ili ne..i to je diskutabilno.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pobuna igraca bi kao rezultat trebalo da postave ne smenu Krstajica, vec potpunu promenu celog rukovodstva i sistema u FSS. Znaju svi da je ceo taj posao vezan za kriminal.... ali ne mogu ih sve pobiti, pogotovo ne takva imena.
                    Ali znaju igraci da su od takvih rabota i oni licno profitirali pa zato cute... nije bas da bi menjali. Danski scenario jedino moze nesto da napravi, ali je zeznuto sto Danski scenario treba da pokrenu srpski igraci a ne danski.

                    Ja kada sam video Santraca pa Milovana Djorica kao nase trenere mislio sam da gori ne mogu... ali FSS uvek ima keca u rukavu.

                    Comment


                    • E, dobro si ovo rekao mmajstore, steta, trebaju nam samo danski igraci.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nisu vala ni igrači cvećke a nisu ni mnogi od njih gadljivi na ljude poput Kokeze. Pa mnogima od njih karijere su vodili ili vode raznorazne krminalne njuške, mnogi od njih su se junačili i bahatili po gradu jer su ih krimosi štitili, mnogi od njih su učestvovali u raznoraznim prljavim kombinacijama.

                        Sve je oko nas uprljano, šizofreno, izopačeno.

                        Comment


                        • Pa evo Savo Milosevic.... prvo nesto drvlje i kamenje, a cim su mu ponudili fotelju i da postane deo ekipe... ohohoh dobrodosli jarani moji.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ma bre odakle obraza Krstajicu i Kokezi da ga mole da se vrati posle onoga sto su mu uradili posle SP,kod tebe to mozda moze da pljunes pa polizes,ja to nikad ne bih dozvolio,dobro su jos prosli obojica,ja bih nokautirao i jednog i drugog da sam na mestu Milivojevica. A to sto ti cekas nikad neces docekati dok ovakvi ljudi vode savez i reprezentaciju i ne samo ti nego ni tvoja deca,unuci.
                            Ja sam ti rekao da je istina negde između i da niko tu nije nevin, a ti tvrdoglavo teraj svoje i pričaj šta bi radio udobno smešten iza tastature.

                            Vidi imamo 3 plasmana na SP u zadnja 4 pokušaja iz evropske zone odakle se najteže plasirati.

                            Evropski šampipni u-19, svetski šampioni u- 20 u zadnjih 5-6 godina, gomila talentovanih igrača koji su tek ušli u A tim, plasman iz C grupe u B grupu Lige nacija nije to baš tako loše.

                            Ako budeš i dalje vrtio jednu te istu priču, neću te više ispoštovatii udostojiti odgovora, ili pričaj argumentovano, a ne rekla-kazala ili ćeš ostati uskraćen za besplatnu edukaciju sa moje strane.
                            Last edited by goku; 08-06-19, 12:11.

                            Comment


                            • Iskreno, ne vidim razlog zašto bi jedan Tadić, Jović, Dmitrović, Milenković (iako je mlad) pa i Mitrović koji imaju sjajne sezone za sobom podržavao ovakvo brukanje u reprezentaciji. Njima sigurno ne treba reprezentacija da bi se prodali a oni su kičma tima. Sinoć se videla nemoć, širenje ruku zbog beznađa i odlično se videlo da se nije znalo gde ko stoji i šta je kome posao.
                              Ova govna od nazovi selektora i prdsednika FSS te ostalih poslušnika i klimoglavaca, ova govna koja su i oja uzimaju pare da bi neko igrao u reprezentaciji (to je neko od igrača i rekao, čak i u vreme M. Miljanića od jednog igrača Radničkog iz Pirota, RN a kasnije i internacionalca u J. Koreji).
                              Tu bi MORAO da uđe UBPOK i da pročešlja govna, da ih prati i snimi, pohapsi, zatvori u Zabelu...zakatanči a ključ da baci u Đerdapsku klisuru - najdublji deo. Ali se to neće nikada desiti. Zato su i Nastasić i Milivojević i Subotić crne ovce a lopovi su heroji.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Ja sam ti rekao da je istina negde između i da niko tu nije nevin, a ti tvrdoglavo teraj svoje i pričaj šta bi radio udobno smešten iza tastature.

                                Vidi imamo 3 plasmana na SP u zadnja 4 pokušaja iz evropske zone odakle se najteže plasirati.

                                Evropski šampipni u-19, svetski šampioni u- 20 u zadnjih 5-6 godina, gomila talentovanih igrača koji su tek ušli u A tim, plasman iz C grupe u B grupu Lige nacija nije to baš tako loše.

                                Ako budeš i dalje vrtio jednu te istu priču, neću te više ispoštovatii udostojiti odgovora, ili pričaj argumentovano, a ne rekla-kazala ili ćeš ostati uskraćen za besplatnu edukaciju sa moje strane.
                                Prvo se ti edukuj,pa onda mozes druge da edukujes.Ja stojim iza svega sto sam rekao,ovo je katastrofa ko vodi savez,ko je selektor,rezultati s obzirom na kvalitet tih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X