Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Pa kako da imamo selektora i savez kad dozvoljavamo 30 godina da nas jašu Miloševići, Mire Markovići, Dačići, Palme, Vučići, Tadići, Dinkići.

    Ovom narodu je teško da (pazi sad) ne glasa za lopove i mediokrete i to tajno gde niko ne vidi i ne zna šta je zaokružio a hteo bi da mu plate i reprezentacija budu nemačke.

    Dakle Nemačka Nemcima a Srbija Srbima..

    P.S. ovaj poslednji citat nema veze sa fašizmom i šovinizmom, samo sam hteo da kažem ko šta zaslužuje u pogledu mentaliteta i borbe za svoje ja.
    Mozda mi i glasamo za neog drugog,treceg ali velike sile kazu ne moze,treba nam jedan Vucic da radi za nas,da ga iskoristimo ako treba i za rat na Balkanu.Odavno ja ne verujem u tu demokratiju,jednom sam u zivotu glasao da skinemo Slobu,shvatio da su svi isti kako god da im je licno ime,ime stranke,sve sami izdajnici i lopovi,kriminalci.

    Comment


    • Znači ti si samo jednom glasao i to kad se skidao Sloba ako sam te dobro razumeo.

      Neglasanjem si deset godina trpeo da ti vrhovni komandant bude Mira Marković pa si deset godina trpeo žuto preduzeće pa sad trpiš psihopatu.

      A hteo bi Joakima Leva na klupi i da vezemo kao Nemci.

      Pa ne može bato.

      Comment


      • A da sam glasao to bi sta promenilo? Da sam znao kakvi ce kriminalci doci na vlast posle Slobe ne bih ni tada glasao.Nasa elita,posebno politicari je izdajnicka,lopovska,kriminalna,po potrebi su komunisti,socijalisti,demokrate,radikali a cilj je isti opljackati Srbiju i srpski narod zbog licnih interesa.

        Comment


        • Eto vi glasate pa ste izabrali Tadica,Vucica,Djindjica,iako ja u te bajke ne verujem,pre ce biti da ih Amerikanci i Nato postavljaju na te pozicije. Ako mi das jednog politicara koji ce raditi u interesu srpskog naroda,koji ce stati na put partokratiji,nepotizmu,kriminalu ja cu za njega glasati ali takvi politicari su otisli jos pocetkom 20.veka u vecna lovista.

          Comment


          • Kako ste samo dogurali do Slobe, i Mire na ovoj temi A Tita ste zaboravili..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Eto vi glasate pa ste izabrali Tadica,Vucica,Djindjica,iako ja u te bajke ne verujem,pre ce biti da ih Amerikanci i Nato postavljaju na te pozicije.
              Pa ništa onda su i Kokezu i Krstajića postavili. Onda ništa ne možemo ili možda imaš predlog šta da radimo. Ja sam svoj izneo daj nam i ti svoj.

              Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Ako mi das jednog politicara koji ce raditi u interesu srpskog naroda,koji ce stati na put partokratiji,nepotizmu,kriminalu ja cu za njega glasati ali takvi politicari su otisli jos pocetkom 20.veka u vecna lovista.
              Tog političara možeš da dobiješ samo filtriranjem.

              Dakle:

              Dodje Žika i nakon pet, šest meseci krene da krade laže i spinuje.

              Žika se promeni demonstracijama i vanrednim izborima.
              Dodje Mika koji takodje nakon pet, šest meseci krene da laže i krade.
              Promeni se i Mika demonstracijama i izborima.

              E kad nakon njih bude došao Pera staviće prst na čelo pa će da razmisli dal će da radi isto što i Mika i Žika.

              Izgubio si godinu dana al si dobio Peru koji je svestan da narod nije ovca.



              E a kad Žiki dozvoliš da deset godina laže,krade i osiromaši narod do te mere da taj isti narod krene pečurke da bere da bi se prehranio pa tek onda ga smeniš i dovedeš Miku koga isto trpiš deset godina e onda će i Pera da te jaše deset godina.

              Izgubio si 30 godina a Pera je gori i od Žike.
              Last edited by Chiwwi; 26-03-19, 15:59.

              Comment


              • Sve je moguće kad postoji volja.

                Nisu potrebne nikakve bandere postoje i zatvori u koje će i taj Pera da se pridruži Miki i Žiki..

                E onda će Mirko da stavi prst na čelo.

                Niko ne krade osvešćen i voljan narod.
                Last edited by Chiwwi; 26-03-19, 16:15.

                Comment


                • Mi demonstriramo od kad znam za sebe,pocevsi od demonstracija Draskovica protiv Milosevica ali nam to filtriranje nesto ne ide,nisam video demonstracije koje su skinule nekog politicara sa vlasti a da to nisu organizovale Amerika i njene satelitske drzave u Evropi poput Nemacke,Britanije,tako smo dobili "revoluciju 2000" koja nam je sve donela samo ne slobodu. Te politicare oni postavljaju i samo oni mogu i da ih skinu sa vlasti,a onda on postavi svog Kokezu i Krstajica i zato nisam optimista da iako imamo odlican igracki kadar mozemo da se plasiramo na EP.

                  Comment


                  • Pa ništa onda.
                    S obzirom da Ameri postavljaju naše političare i kontrolišu zemlju onda nam ne preostaje ništa drugo nego da se preselimo u Nemačku.

                    O čekaj pa i njih Ameri kontrolišu i to od 45-te..

                    Što li je onda tamo svaka pora društva razvijenija i naprednija za bar 30 godina?

                    Comment


                    • Postoji jedna znacajna razlika,jos posle prvog svetskog rata Nemacka dobija od Amerike najpovoljnije kredite pa im se i isplati da budu njihov satelit u Evropi a mi dobijamo Nato bombe od njih.

                      Comment


                      • Dobili smo i mi 100 milijardi dolara od kojih je 85 obrisano gumicom(Od toga povoljnije ne može) ali smo onda glasali za Slobu Slobodu i nismo ga dali deset godina. Branili smo ga sve dok smo imali šta da jedemo.
                        Last edited by Chiwwi; 26-03-19, 17:58.

                        Comment


                        • Sad ces jos da me ubedis da smo zbog Slobe bombardovani,kako da ne.Kredite su uzimali Tito i Jugoslavija a kad je doslo vreme na naplatu svi su resili da se brzopotezno otcepe i ostave Srbiji da sama vraca dugove,pa nam je tako danas okupirana teritorija i pravi se velika Albanija.

                          Comment


                          • Jugoslavija je uzela 100 milijardi dolara kredita od II sv. rata do 80-tih tim parama je izgradjena infrastruktura i industrija.

                            85 milijardi je Amerika obrisala kao gumicom i to su činjenice lako proverljive.

                            Od 15 milijardi 10 je nasledila Srbija sa Crnom Gorom a 5 ostale republike.

                            I to su činjenice.

                            Ali pošto vidim da pričaš napamet i da ti je Sloba Sloboda drag onda je Krstajić još i dobar kakvog ti i tebi slični zaslužujete.
                            Last edited by Chiwwi; 26-03-19, 20:47.

                            Comment


                            • Daj mi dokument kad su to cinjenice,ja ne znam za te cinjenice,mozda i ti pricas napamet,cisto sumnjam da je Amerika nekome obrisala dug a Sloba mi nikako nije drag,zavio je Srbiju u crno skoro isto koliko i Tito i srpski komunisti pre njega i ovi posle Slobe. Ja samo kazem da se tu narod nista ne pita,da se odluke donose na drugom mestu,da o tome odlucuju velike sile da li ce Vucic i koliko ce biti predsednik male Srbije,za njih najbolje bi bilo da je predsednik najmanje moguce Srbije,po mogucstvu beogradskog pasaluka a on se ne bi bunio dok mu milioni na racun stizu. Tako da su Krstajic i Kokeza smenjivi isto koliko i Vucic.

                              Comment


                              • Dobro ok ajde da se složimo da se ne slažemo i da ne gušimo ovu temu politikom više.

                                Comment

                                Working...
                                X