Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fudbale majku ti jebem Saša Popović Grand komentariše fudbal na Sportklubu, gasi televiziju i sve ostalo.

    Nisam gledao meč, svaka čast momcima na bodu.

    Šta se piše za Ronalda, zna li iko ?

    Comment


    • Nije takav bio dok je igrao u Zvezdi. Ali cim vi znate da je otisao u out onda sigurno i ovaj kvrgavi zna.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Pepe, najogavnija njuska.
        Ako izuzmemo Krstajica.
        sigpic

        Comment


        • Ja mislim da je zadnja loza ili misic, sto znaci jedno 20-ak dana i vrlo verovatno propustanje prvog meca sa Ajaxom.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sasa Popovic bolji nego bilo koji od pozvanih gostiju u studiju na Areni Sport.

            Comment


            • Otkud on na SK-u? Misliš na Novu S? Emituju i na SK-u ovaj studio?

              Sviđa mi se Ivanović kao voditelj. Ima on to u sebi. Dobar je.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ja mislim da je zadnja loza ili misic, sto znaci jedno 20-ak dana i vrlo verovatno propustanje prvog meca sa Ajaxom.
                Odlično ako je tako, Ajaks možemo rešiti i bez njega. Dibala da odradi posao.

                Originally posted by z0La View Post
                Otkud on na SK-u? Misliš na Novu S? Emituju i na SK-u ovaj studio?

                Sviđa mi se Ivanović kao voditelj. Ima on to u sebi. Dobar je.
                Ja sam na SK. Evo gledam šanse i penal za nas.

                Comment


                • Veruj mi da je Sasa Popovic za Kokezu i Krstajica Marcelo Lipi,bolje se razume u fudbal,bar ono koliko sam cuo od njega i Krstajica i Kokeze.

                  Comment


                  • Na Novoj S sam gledao studio, ali cini mi se da je bilo i na SK.

                    Jes da ekipa nije nesto posebno strucna sto se fudbala tice, ali ni oni sa RTS-a ni AS nikad nista pametno ne kazu. Ovi na Novoj su daleko interesantniji.

                    Comment


                    • I odmah orden dodeliti Tadicu, em sto je bio najbolji na terenu, em je verovatno igrao i pod blokadom. Kad se setimo da je i ranije igrao sa raskrvavljenom glavom, stvarno je primer ostalima.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Da doživim da sudija dosudi penal protiv nas koji i jeste bio a onda preinači odluku u našu korist..

                        Pa mislim doživeh i to



                        Biće dovoljan i bod tamo..
                        Ma kakav crni penal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ja sam na SK. Evo gledam šanse i penal za nas.
                          To je studio na Novoj S. Izgleda emituju i na SK-u.

                          Zanimljivi su ako ništa. Veliko osveženje u odnosu na RTS npr. Sledeći put neko drugi umesto Popovića i biće top.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ukrajini ako ne igra Jarmolenko jedini način da lopta završi u našoj mreži je auto gol..
                            Očajni su u napadu, težak deficit talenta ali su podobrano disciplinovani, naspram naše njihova odbrana je bila Talijanska..

                            A mi koji smo Nemcima i Portugalu dali po gol a mogli smo i po dva, Ukrajini ćemo sigurno bar jedan...
                            Last edited by Chiwwi; 25-03-19, 22:05.

                            Comment


                            • Protiv nas nije ni potreban neki talenat,uvek neko moze da kiksne,da rokne loptu rukom,napravi glup faul,da ga primimo iz kornera,jos ako budemo igrali u Krstajicevom stilu bunkericu i kontre na Mitrovica ne gine nam poraz.

                              Comment


                              • Ukrajina je napadački ekstremno limitirana. Da luksemburg nije postigao auto gol u zadnjoj sekundi bilo bi 1:1

                                Ljudi zaboravljaju da smo mi protiv Portugala igrali bez Kostića, Matića i Kolarova

                                Ukrajincima će trebati 11 žutih kartona ako misle da izvuku remi protiv nas..

                                Jako povoljna situacija za nas nakon ovog remija..

                                Comment

                                Working...
                                X