Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače, ova reprezentacija Srbije ne može samo bez trojice igrača. To su Kolarov, Matić i Tadić. Bez svih ostalih može.
    NOVI sportski direktor reprezentacije Darko Kovačević je otkrio jedan zanimljiv detalj.
    - Novi pomoćnik Krstajića biće Zoran Filipović koji je do sada bio skaut “A” tima. Izabrali smo i Bratislava Živkovića za pomoćnika, ali mu je Crvena zvezda praktično zabranila da prihvati ovaj poziv-otkrio je Kovačević.
    Krenula A reprezentacija.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Ja ne mogu da verujem da neko ko nije Crnogorac igra za tu zemlju ili ako nije Austrijanac igra za Austriju. Pitam te momke, zašto malo više nisu verovali u sebe, pa dočekali svojih pet minuta u reprezentaciji Srbije - dodao je Kolarov jasno pominjući Filipa Stojkovića i Adama Marušića iz Lacija.
      Kada neko izabere da igra pod tuđom zastavom i da nosi tuđi grb i da peva tuđu himnu, to samo pokazuje koliki je to moron od čoveka.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Kada neko izabere da igra pod tuđom zastavom i da nosi tuđi grb i da peva tuđu himnu, to samo pokazuje koliki je to moron od čoveka.
        Jagose nemoj da lupas gluposti. Sta treba da ceka i moli sve bogove da Rukavina ode u penziju ili da se neko smiluje pa da dobije poziv.

        Ne bi o ovome bilo ni reci da Stojkovic nije odigrao kako je odigrao prethodnu godinu, dve.

        Stvarno je tuga ko je nama selektor i kapiten nacionalnog tima. Mrtvi Krstajic nece ni kvalifikacije proci.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          Kada neko izabere da igra pod tuđom zastavom i da nosi tuđi grb i da peva tuđu himnu, to samo pokazuje koliki je to moron od čoveka.
          Kako neko odluči da ima ženu i devojku uporedo a onda devojci napravi dete? Klošarčina Kolarov. Ne može sport biti iznad ljudskih kvaliteta.

          Kako neko odluči da uzme kapitensku traku pored živog kapitena? Klošarčina Kolarov.

          Kako neko odluči da izda Srbiju i potpiše briselski sporazum i teži priznanju južne srpske pokrajine? Klošarčina Vučko.

          Kako neko odluči da preuzme klupu pored glavnog trenera a da nema iskustva u fudbalu kao trener, i da posle ispadanja sa SP ostane selektor? Klošarčina Krstajić.


          Kolarov našao nekome da popuje, ta odvratna pojava klošarska. Samo da taj magarac ode iz reprezentacije.

          Comment


          • Obojica kada su debitovali za Crnu Goru nisu bili bolji od Rukavine. Problem je sto nisu dobijali poziv za prijateljske i da ih na taj nacin sacuvamo od toga da zaigraju za druge reprezentacije, mada to je moglo da se ucini tokom prethodnog kvalifikacionog ciklusa za EP. Ovo je za Crnogorce bio small risk-big reward.

            Kolarov i jeste sa jedne strane u pravu, cinjenica je da nisu verovali u sebe pa su zato izabrali Crnu Goru.
            Last edited by Ricma; 04-09-18, 10:10.

            Comment


            • Nije, nego su znali ko im je menadžer. Kakvo crno verovanje u sebe? Trebaju da ih neko zajebava ceo život, da igra Rukavina ispred njih. Puni pameti. Trebao je i Sergej da igra. Nadam se da će mali Jovelja igrati za Crnu Goru.

              Što dalje od grobarskog- ramadanijevog - sns saveza. Ne kažem ja, Kokeza je zvezdaš, ali oko njega sve grobari. Ko se lakše proda nego oni. Bio to Krstajić, Bjeković, Savo Milošević, Darko Kovačević, sve grobar do grobara izdajica do izdajice.
              Last edited by Cassius Clay; 04-09-18, 10:32.

              Comment


              • Slavoljub Muslin je pozvao Stojkovića na svoje prve tri utakmice kada je postao selektor.
                I ne samo da ga je pozvao, pozvao ga je kao člana jednog smešnog kluba kao što je Čukarički, to je dokaz koliko je Slavoljub Muslin verovao u njega kao igrača, nije mogao ni da pretpostavi šta se krije u toj lobanji.

                Muslin pozvao Čukinog Stojkovića!
                Poziv je dobio i desni bek Čukaričkog Filip Stojković.
                Zbog toga sam pozvao Stojkovića, igrača koji je svojim partijama u šampionatu skrenuo pažnju", rekao je Muslin za sajt FSS.
                Srbija će 25. maja dočekati Kipar u Užicu, šest dana kasnije u Novom Sadu gostuje Izrael, dok je 5. juna u Monte Karlu na programu meč protiv Rusije.
                Ali neko kome je patriotizam nula očigledno nema problem da igra pod tuđom zastavom i da peva tuđu himnu. Moralni moron.

                UZALUDAN POZIV MUSLINA: Filip Stojković izabrao Crnu Goru pre Srbije!
                igrač Čukaričkog Filip Stojković odlučio da ubuduće igra za selekciju Crne Gore
                Last edited by La Jugoslavia; 04-09-18, 11:26.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Urose u tom trenutku nije bio bolji igracod Rukavine, rotacioni igrac u Viljarealu vredi vise od startera u Cukarickom. Nisu oni bili jedan drugom konkurencija, a posto se vidi da ga je ovaj zvao a ovaj ispalio znaci da tvoja prica pada u vodu kao i ja da neke stvari pricam napamet. Marusic je debitovao za Cg marta 2015. U trenutku kada su debitovali bili su daleko od sadasnjeg nivoa.

                  Opet bilo bi mi bas cudno da ga Muslin nije pokusao da ga pozove, samo mi je bilo mrsko da kopam vesti iz tog perioda.

                  Comment


                  • Jedva čekam da te poturice našeg fudbala naučimo pameti.
                    Gadniji su od hrvata sa kojima si uvek načisto, ovi su ti kao "braća" kao idu u ratove sa nama, kao prave državu sa nama, a kada im okreneš leđa zabiju ti nož, priznaju kosovo, otimaju reprezentativce.

                    Njihova mafija nas je praktično okupirala, vršljaju po Srbiji kao po nekoj njihovoj prćiji.
                    Ajde bar za početak da ih na terenu ponizimo, da tim poturicama pokažemo koje je njihovo mesto u fudbalu, da se nikada nigde ne plasiraju.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • http://mondo.rs/a1130016/Sport/Fudba...ca-Srbija.html

                      pustom cirkusu nikad kraja. Dil na relaciji Kokeza - Tončev, jbg braća su braća.

                      Comment


                      • Sve je krenulo jednim ponoćnim upadom...

                        Comment


                        • Da.
                          .
                          .

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Sve je krenulo jednim ponoćnim upadom...

                            Klinac, sećaš se toga?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Neka mi kažu grobari kako su izgradili Zemunelo? Imali su bolje rezultate od svetskog prvaka, šta? Isto kao što su dobili bazen za vaterpolo. Poslušne sluge svih režima i lažna avangarda, na tribini im bivši ciganin vodi navijanje, nešto se dele od kada znam za sebe.

                              Večna avangarda na papiru a onda Delije 2000te dobiju nagradu od b92 za borbu protiv zla, a onda Delije pevaju Borisu Tadiću, a onda Delije prozivaju Vučića neki dan.

                              Oni su ga prozivali ne zbog Kosova, nego zbog titula. Čuvena avangarda kohezioni element nacionalnog kora.

                              Nameštamo Cooper, i šta bre hoćeš? Dao Bog da se nastavi to nameštanje još 15 godina, taman da se vrate titule u pravu srazmeru kad uračunamo pokradene 86,7 koje već ste dobili na sudu i ove uz pomoć SPS-a komunističko ljubimče armijsko.

                              Comment


                              • Sk Velika Srbija - Sk Jugoslavija, FK Crvena Zvezda preko 100 godina najveći srpski kor. Isti duh, isti navijači, slavna istorija.

                                Comment

                                Working...
                                X