Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino sto je dobro je da je Milivojevic vracen u reprezentaciju,kljucni igrac na sredini terena,borben,dobar prekid ima,tu smo bili strasno mekani na zadnjem veznom.
    Meni to brdo mladih stopera ne uliva nikakvo poverenje,eno Milenkovic sa Fiorentinom dobio 4 komada od Napolija,u reprezentaciji i da ne pricam kako nas pune a on treba da bude kljucni igrac odbrane. Da mi imamo boljeg od Ivanovica pa ajde podmladjuj,a mi primamo po pet komada od prosecne Ukrajine i ne treba nam Ivanovic,osvajac svega i svacega u klubovima.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Jedino sto je dobro je da je Milivojevic vracen u reprezentaciju,kljucni igrac na sredini terena,borben,dobar prekid ima,tu smo bili strasno mekani na zadnjem veznom.
      Meni to brdo mladih stopera ne uliva nikakvo poverenje,eno Milenkovic sa Fiorentinom dobio 4 komada od Napolija,u reprezentaciji i da ne pricam kako nas pune a on treba da bude kljucni igrac odbrane. Da mi imamo boljeg od Ivanovica pa ajde podmladjuj,a mi primamo po pet komada od prosecne Ukrajine i ne treba nam Ivanovic,osvajac svega i svacega u klubovima.
      Idi ti pa ga ubedi da se vrati. Covek se nezvanicno povukao iz reprezentacije, nece vise i to je to.
      On igra stopera jer nema brzine vise, dakle nije mu prirodna pozicija
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Oprostio se od reprezentacije zbog Kokeze i mafije a ne zbog mene,oni treba da ga mole da se vrati a ne ja,a kao sto vidis i bez te brzine on igra stopera u Zenitu i prvak je Rusije dok se Milenkovic bori za opstanak sa Fiorentinom,Veljkovic s Verderom...

        Comment


        • U subotu, protiv Portugalije, svi igrači moraju da imaju pri sebi mobilni telefon i moraju biti dostupni. Ko zna koga će preCednik da pozove i reći mu da da gol.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Da li su se svi odazvali? Ima li promena u ekipi koja je objavljena?
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Kapiten izjavljuje briga me za uvredjene i sad ja treba nesto da ocekujem od te fudbalske reprezentacije,pa oni jedni druge ocima ne mogu da gledaju.

                Comment


                • Ovo moze samo da gadja Grujica ili mozda Zivkovica. U svakom slucaju lose ce biti ako on ostane nakon ovog kvalifikacionog ciklusa, jer to znaci da ce i dalje biti kapiten. Par izjava su na licnom nivou, samo on to malo upakuje. Tako ne bi trebalo da se ponasa kapiten, ja se ne secam da je Ivanovic davao kontroverzne izjave.

                  Po recima Tumbakovica izgleda da je planirao da gurne Maksimovica u startnih 11. Steta sto je on povredjen, a Grujic nije ni dobio poziv. Njih dvojicu sa Milojevicem bih voleo da vidim u veznom redu.

                  Comment


                  • Uzeo sam prekjuče dve karte za jugić..
                    I video sam tenkić ispred Mare, baš je lep, fali mi tu samo jedan mladi solunac pored njega da ga čuva kako ga mangupi nebi prefarbali u crno-belo, pošto je to prvo što mi je palo napamet.

                    Nebi ni sad išao na stadion posle više od 10 god. ali debili su odlučili da Nova prenosi reprezentaciju a ja taj kanal stranoplaćenički nemam a karta je najjeftinija u najnovijoj istoriji, pa što da ne..

                    Moram samo da smislim kako da isprovociram Penalda..

                    Živeo jug, živela Srbija!!
                    Last edited by Chiwwi; 04-09-19, 17:45.

                    Comment


                    • Jel vredi da sutra iz NS krećem za BG, oće biti karata ako stignem negde oko 19h?

                      Jel se prodaju možda negde u NS jel zna ko?

                      Inače, Srbija mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Portugala, ako budemo to uradili, Srbija dobija sa dva-nula, hvala.

                      Comment


                      • Kupi ovde....

                        https://www.iticket.rs/sr/srbija-por...ts-405261.html
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nije mi jasno nešto.

                          Kako ću doći do karata? Jel treba da ih štampam na običnom papiru? Piše print home.

                          Comment


                          • Da, štampaš na običnom papiru.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Jel me karaš Mark?

                              Comment


                              • Da, na obicnom papiru, kakvom drugom brate
                                Last edited by LosmiSK; 06-09-19, 16:20.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X