Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    to tacno treba da se navija da ne odemo ni na jedno takmicenja, kako bi onaj smrad karadzic vise otisao iz saveza.

    off
    eno hrvati, sad vecaju da li i samira da ubace u repku... tako to ide, prvo je bilo samo dudu, pa sad i samir... pa ce za 5 godina pole repke da im bude od brazilaca, i sta time postizu, kakve to veze onda ima sa drzavnim timom?
    off

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Mamic je prodao za velike pare Eduarda kada je igrao za hrvatski(davao golove),pa sada hoce da i Samir igra da mu se udupla cijena,i da ga proda za velike pare.
      A to je cilj i ovim iz Partizana,da Kleo udje u reprezentaciju,i zabije dva tri gola,njegova cijena bi bila 2-3puta veca.
      Reprezentacija dize cijenu igraca,moje tumacenje.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=manda link=topic=1569.msg170998#msg170998 date=1284994747]
        Mamic je prodao za velike pare Eduarda kada je igrao za hrvatski(davao golove),pa sada hoce da i Samir igra da mu se udupla cijena,i da ga proda za velike pare.
        A to je cilj i ovim iz Partizana,da Kleo udje u reprezentaciju,i zabije dva tri gola,njegova cijena bi bila 2-3puta veca.
        Reprezentacija dize cijenu igraca,moje tumacenje.
        [/quote]to sam ja pre mesec dana rekao, a deca se pale da on voli srbiju i bla bla truc truc...

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          I opet,niko ne trazi od njega da igra za Srbiju,on to sam 'oce!
          Kako to da nacrtam (%fsd%&j
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Bolje da igra Kleo nego Lazović. Pola reprezentacija dovodi naturalizovane strance, one najbolje po nekoliko njih. Šta ima veze ako se poslije par golova skuplje proda, važnije je da nas ti golovi odvedu na evropsko prvenstvo. Zapitajte se kako bi prošli na mundijalu da je Kleo igrao.

            Mada, sa druge strane, slažem se sa svim rečenim i mislim sve najgore o Karadžiću, Đoriću i tim banditima.

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=High_Hopes link=topic=1569.msg171020#msg171020 date=1284998390]
              Bolje da igra Kleo nego Lazović. Pola reprezentacija dovodi naturalizovane strance, one najbolje po nekoliko njih. Šta ima veze ako se poslije par golova skuplje proda, važnije je da nas ti golovi odvedu na evropsko prvenstvo. Zapitajte se kako bi prošli na mundijalu da je Kleo igrao.

              Mada, sa druge strane, slažem se sa svim rečenim i mislim sve najgore o Karadžiću, Đoriću i tim banditima.
              [/quote]ma osvojili bi svetsko 100posto #%d* #%d* #%d*

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Jedva cekam meceve u oktobru,da vidim sta ce Pizon da radi,koga da zove,i prvu jedanestoricu.
                Treba covjeku dati sansu,nije on kriv sto je selektor,dobio je ponudu od Toleta koja se ne odbija,imace protiv Italijana sansu da kupi navijace i da se pokaze.
                Treba sacekati, pa onda ga pljuvati,ako bude trebalo.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Hahaha. Nije on kriv sto je selektor. Bas si me slatko nasmejao. +*@WT*48*

                  Inace bi trebalo uskoro ocekivati spisak igraca za naredna dva meca. Oni su otprilike za dve nedelje, ako se ne varam. Tako da me ne bi nista cudilo da Pizon izbaci spisak do kraja ove nedelje.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Pa nije Pizon kriv,Tole je otjerao Antica,i poslao ponudu Pizonu,a sto bi odbio Srbiju,zato nije kriv. ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Pantelic u drugom mecu za Olimpijakos odlucio utakmicu,u gostujucoj pobjedi Olimpijakosa dao jedini gol,vraca nam se Panta u reprezentaciju.
                      Moj tandem:Ziga-Panta ;D
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Nego sta. Di ces bolji napadacki tandem od dvojca Zigic - Pantelic. Stubovi kako reprezentacije tako i SrBstva. $8#a

                        Edit: Ou jea, 100-ti post. Gde ces bolji nacin za obeleziti ovaj mali jubilej od spominjanja presvetog Markosa von Pantelara, fudbalskog Apolona.

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=Nightfall link=topic=1569.msg171049#msg171049 date=1285004986]
                          Nego sta. Di ces bolji napadacki tandem od dvojca Zigic - Pantelic. Stubovi kako reprezentacije tako i SrBstva. $8#a

                          Edit: Ou jea, 100-ti post. Gde ces bolji nacin za obeleziti ovaj mali jubilej od spominjanja presvetog Markosa von Pantelara, fudbalskog Apolona.
                          [/quote]
                          Cestitam na jubileju,i glasaj u anketi,da vidimo tvoje stubove.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Mrdja i Lane Jovanovic u spicu.
                            Bambi, Krasic, Bosko Jankovic, Lazovic ... dodajte koga hocete na krila, i da vidis brzine napada.

                            Samo da se ratosiljamo Milijasa i da nadjemo krstenog ofanzivnog dodavaca, koji ume da resi 1 na 1 i sam da stvori sanse napadacima.

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Od ovih gore navedenih samo Žigić, a i on nije nešto &+I}\.
                              Moje mišljenje je da Sulejmani treba da igra za A tim, jer mi nemamo nijednog špica koji je brz i dobar tehničar &+I}\.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                U sredini i napadu bih ja voleo da se malo vise forsiraju mladi igraci. Bar na slabijim utakmicama kao sto je bila ova protiv Farskih Ostrva ili neke prijateljske. Lako ce se odatle probrati sta valja a sta ne. Pocevsi od Ljajica i Tosica. Preko igraca iz Cvajte tipa Rakica koji je trenutno medju najboljim strelcima ili Aleksica ako se ustali u svom timu. Pa do gomile omladinaca koji igraju sasvim solidno u Holandiji. Sulejmani, Tadic, Matic, Vukovica, Rajkovica ili Savica iz Bordoa (mada su poslednja trojica defanzivci koje imamo u izobilju). Mozda cak i Djuricica ili Gudelja mada su oni realno jos uvek mladi za prvi tim.

                                Jeste da oni uglavnom ne igraju u tolko zvucnim timovima kao ovi koji trenutno sede u reprezentaciji, ali bi opet njihovo forsiranje i sticanje iskustva protiv slabijih protivnika i na prijateljskim utakmicama doprinelo kako njihovoj afirmaciji i kvalitetu, tako i dugorocno kvalitetu drzavnog tima. Svakako bolje raditi na tome da oni postanu dobri igraci nego naturalizovati strance na deficitnim pozicijama. Ili guranje igraca iz nase kasapnica lige kao sto je bilo na mecu protiv Japana u aprilu.

                                Kad vec spominjem omladince, zna li neko sta se desava sa Milinkovicem? Valjda je letos raskinuo ugovor sa Kosicama, cak je bilo i price da ce preci u Zvezdu. Nisam nigde cuo da je potpisao za neki klub, a deluje mi neverovatno da je ostao bez angazmana.

                                Sto se ankete tice, kao svaki patriota sam glasao za jedini moguci izbor, Zigica i Pantelara. $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X