Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Zigosav i sveti Pantelaar naravno. +*@WT*48*
    I slazem se sa Goldom, Laneta u napad, a Bole Jankovic konacno da se vrati u postavu i da ga zameni na toj levoj strani.
    Ili Krasa levo, a Bole desno, svejedno.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Milinković je ogroman talenat 7@$**, a mislim da igra u Košicama još...

      Pre 4 meseca pojavila se informacija da je Barsa zainteresovana za njega (%fsd%&j. Sigurno da prija interesovanje ovako velikog tima. Možda će on kao i Matić preći u neki veći tim &+I}\.

      http://www.totalbarca.com/2010/news/...ko-milinkovic/
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Mrdja i Pantelic, brz i efikasan napad-uslov da je Pantelic u dobroj forni i da igra...ne svidja mi se sto je Pizon rekao da nece uvoditi ove mladje igrace, otprilike bice isti kadar, iako je rekao da racuna na Rajkovica..mislim da ima medju ovima mladjima nekih koje vec sad treba gurnuti ''u vatru''..nije da imamo nekakvu prespremnu reprezentaciju pa da nema mjesta za neke mlade talente..

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Milinkovic bi u Barsi prosao nesto kao Tosic u Mancesteru. Mozda bi odigrao par minuta na nekim nebitnim kup mecevima, al bi zato tehnicki i fizicki napredovao samo trenirajuci sa prvim timom. %QWT&W

          Neg sta se desava sa Jankovicem? Bile su kao prognoze da treba da se oporavi od povrede tokom septembra. Al ga opet niko nigde ne spominje. On i ako bude opet zaigrao za reprezentaciju to garantovano nece biti pre nove godine. Pod uslovom da se opet ne povredi na sest meseci cim udje u igru.

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Njemu je najbolje da predje u Arsenal h5g6k8
            Tamo su svi na stakama.

            Koga god da zovne i ne znam sta da uradi, ja reprezentaciju vise necu pratiti kao do sada.
            Pitanje hocu li uopste.
            Za mene od sada postoje kosarkasi, a mogu da dodam i vaterpoliste.
            A ovi ostali tipa rukometasi gde sve prsti od klanova i namestanja, i naravno nas presvjetli fudbal gde je poslednji potez Toleta turio svima ...... u .... uz prikladno: "ko vas ...., moze mi se" sa sve ministrakom na celu.

            A nije ni on toliko koliko najbolji fudbaler, trener, menaDjer, selektor, funkcioner, potparol .... naseg fudbala ikada - bata Djora.


            Smrde bre da crknes od njihovog smrada, i necu vise ni kao gledalac da budem deo toga.

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              ma tog boska jankovica zaboravite...preteshka povreda i previse pauze da bi se on ikada vratio u formu.. nije ovo PES.. isto kao i dushan basta kada je povredio ruku i posle nista od njega..


              kad sam vec pomenuo pes... igram tako sa srbijom malo egzibiciono bzvz i niko ne moze da mi da gol zbog granitne odbrane vidic,subotic,ivanovic,kolarov ali kad predje lopta centar katastrofa .. zigic kad se okrece ne zna se dal je krenuo da vodi loptu ili poslao pas...lazovic isto.. jeste to samo igrica ali nije daleko od onoga sto gledamo...to sve nepokretno kao da imaju po 40 godina.. pa inzagi bi ih driblao samo tako i pretrcavao.. #%d* a onda recimo odem na register player i dovedem sulejmanija, ljajica, CLEA << pa da vidis kako leti napad i kakve su to igre..
              pozelim da sam selektor evo sad protiv italije da mi daju sansu i ako ne bih dobio 3:0 najmanje da me linchuju ! kakve fudbalere imamo a kakve MAJMUNCHINE u upravi i savezu &^@4( #%d* #%d* #%d* #%d*

              muka mi je od tog fudbala nasheg reprezentativnog.. u pravu je pizon samo kad je rekao da imamo dobre igrache, ali to nikako nisu ovi koji su trenutno u prvih 11 ili prvih 20 ..

              "Ne garantujem kvalifikaciju na EP", "Neznam koga cu zvati na sledece dve utakmice", "Neznam u kojoj su formi igraci koje bi vratio u reprezentaciju" itd. itd. - Selektor Reprezentacije Srbije

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                po meni ovaj sastav(stanccetti je mator $#^%RT)

                -------zigic-----------------
                ----------- sulejmani------
                krasic----------------- lane
                ------ kacar---ninkovic---
                kolarov-------------bane--
                --------vidic--subotic-------
                ---------jorgacevic----------

                na klupi: lazovic, pantelakis, tosic, jankovic, kuzmanovic, lukovic, ninkov
                $#&+/

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  E to. Nikako nisam mogao da se setim golmana...
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Ljajic, Sulejmani, Milinkovic, Matic, Rajkovic, Aleksic, Cosic...ako sada Pizon ne uvede nekoga od ovih, nije trebao ni dolaziti...nece debitovati sa 25-26 godina #%d*



                    on je ocaravao svijet kao klinac, sada vec ima godina kada i moze debitovati za A tim, doce i taj dan..
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FwkTd0446Vw&feature=related[/youtube]

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=manda link=topic=1569.msg171046#msg171046 date=1285004902]
                      Pantelic u drugom mecu za Olimpijakos odlucio utakmicu,u gostujucoj pobjedi Olimpijakosa dao jedini gol,vraca nam se Panta u reprezentaciju.
                      Moj tandem:Ziga-Panta ;D
                      [/quote] Jesili ti video taj gol.Izasao je sam pred golmana i sapleo se preko lopte. Pizon hoce da vrati Ilica al cemo tad da budemo brzi i kreativni, &d$7

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=gigas link=topic=1569.msg171140#msg171140 date=1285060925]
                        Jesili ti video taj gol.Izasao je sam pred golmana i sapleo se preko lopte. Pizon hoce da vrati Ilica al cemo tad da budemo brzi i kreativni, &d$7
                        [/quote]Nisam vidio,ali to je Pantin dribling. ;D
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg171097#msg171097 date=1285016496]
                          on je ocaravao svijet kao klinac, sada vec ima godina kada i moze debitovati za A tim, doce i taj dan..
                          [/quote]

                          Ma daj, cela fama oko tog klinca pre par godina je tako prenaduvana. Prvo su ga batalili iz Valencia-e, posle iz Schalke-a, a sad je zavrsio u podmlatku Austrije iz Beca. Na stranu sto je tako prepotentno promenio prezime. Vise nije Nikon Jevtic vec Nikon El-Maestro! *T_*@SR

                          Ko ne veruje, nek baci pogled ovde.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Ha,ha,ha Pantin dribling 10 za objasnjenje,a sto se tice Nikona gledao sam ga nista specijalno,zna da zonglira sa loptom ali toga ima i u cirkusu. &d$7

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Realno treba nam neki mlad igrac.Ljajic i Aleksic bi trebalo da se pozovu u A tim mozda eventualno Sulejmani ajde da vidimo sta ce reci Pizon @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                ziga se upisao za birmengem u karlingu $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X