Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican poraz, mozda se Muslina i upali lampica da ipak treba nesto menjati i da nije sve ovo tako savresno, kako se njemu u glavi verovatno mota. Promena formacije bi vec bila cudo, iako nam je ekipa bukvalno pravljena za 4-4-2 dzabe je to kad imas trenera koji ne zna da se prilagodi ekipi nego forsira svoju taktiku. Osnovni dokaz da se ne radi o ozbiljnom treneru.

    Ali dobro, mnoge kvalitnije generacije nisu napravile nikakav uspeh na SP pa nije ni neka steta da ova ode samo da se kaze da smo ucestvovali.

    Comment


    • Karma je čudo koja ti baš večeras pokaže i ogoli svo trenersko jajarenje,neznanje,kukavičluk i sve penzionere i *ebače starleta zajedno sa menadzerskim isprdcima koji su se krili iza rezultata u ovoj najjadnijoj i najlošijoj kvalifikacionoj grupi za SP.Iskreno navijao sam od 15 min. za Austriju da nakanta ovu trenersku neznalicu i ove na terenu koji su već slavili a da nisu ni izašli.Ljudi bez 8 standardnih igrača nas odučili od fudbala ispišali se po selektorovoj sisoidnoj taktici i pokazali svima nama da smo mi bili,jesmo i ostaćemo Ž liga Svetskog fudbala.ALi kakve vođe Saveza,kakav selektor takva i večerašnja igra ,domaća liga i reprezentativni i klubski fudbal.Bravo Austrijanci,bravo Arnautoviću!!!
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Originally posted by Vlax View Post
        Odlican poraz, mozda se Muslina i upali lampica da ipak treba nesto menjati i da nije sve ovo tako savresno, kako se njemu u glavi verovatno mota. Promena formacije bi vec bila cudo, iako nam je ekipa bukvalno pravljena za 4-4-2 dzabe je to kad imas trenera koji ne zna da se prilagodi ekipi nego forsira svoju taktiku. Osnovni dokaz da se ne radi o ozbiljnom treneru.

        Ali dobro, mnoge kvalitnije generacije nisu napravile nikakav uspeh na SP pa nije ni neka steta da ova ode samo da se kaze da smo ucestvovali.
        Ma kakva lampica . Ima deset istih od jedanaest vecerac da izvede i protiv Gruzije. A da menja formaciju pred odlucujuci mec je ravno naucnoj fantastici.

        Comment


        • Ok, mora tezim putem samo pametno, neće se Gruzujci sami pobediti.

          Comment


          • Samo mekano, da se overi prolaz u Beogradu, nista lepse.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Ma kakva lampica . Ima deset istih od jedanaest vecerac da izvede i protiv Gruzije. A da menja formaciju pred odlucujuci mec je ravno naucnoj fantastici.
              Ma to je sigurica, Mislio sam na to da u prijateljskim utakmicam pocne da daje sansu i ostalim igracima kako ne bi na SP opet igrali jedni te isti i ucaurili se.

              Comment


              • Sta tek bunja izjavljuje pa to je smesno. Citam u blicu pre neki dan renesansa srpskog fudbala. Koja crnanrenesansa. Nijednog trenutka nisam sumnjao u plasmana jer je ovo najslabija grupa u istoriji kvalifikacija. Opet mi nismo prosli na kvalitet nego na srecu i tri meseca fantasticne tadiceve forme. Ne pamtim da su nam se ikada ovako poklapli ostali rezultati. Predivdjao sam plasman na SP kao sto predvidjam bruku u rusiji. U naizigled lakoj grupi tipa cile, usa, danska mi ne da ne bi uzeli bod nego gol ne bi dali. Dekadencija i najruzniji fudbal. Nemamo imena ali nemamo ni tim i procceno dalje. Jebise bunjevcevicu i jebe mi se za vase bonuse i premije za SP

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Na kraju ce se Murinjo zainteresovati za Stojketa
                  Ne zna ni on sta mu je trebalo da dolazi .....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja ne razumem odakle poticu tako velika ocekivanja od ove reprezentacije. Imamo dva svetska igraca od kojih je jedan u losoj formi. Ostatak tima prosecan.
                    Od 9 utakmica samo 1 smo izgubili u ne tako lakoj grupi. Ne znam zbog cega potcenjujemo Austriju, Vels i Irsku, sve su to ekipe otprilike naseg kalibra.
                    Istina, imali smo srece sto smo izvukli Vels iz prvog sesira, ali to nam ne daje za pravo do ocekujemo rutinske kvalifikacije i osigurano prvo mesto.

                    Ocigledna je ogromna zelja igraca za plasmanom na SP, to je jedino sto nam moze doneti uspeh jer kvalitetnije igrace ne mozemo da nadjemo. Dobro, mozda SMS ali ne verujem da bi doneo prevagu.
                    Muslin se pokazao kao odlican izbor, belezi fine rezultate i izvlaci maksimum iz ekipe.

                    A sad, iz nekog razloga, euforija je splasla i igraci ne dobijaju podrsku koja je prekopotrebna za odlucujucu utakmicu sa Gruzijom.

                    Nadam se da ce se to bolesno nezadovoljstvo zaboraviti i da cemo napuniti Marakanu i napokon otici na SP.

                    Comment


                    • Problem je "statiranje u kukuruzu", za nešto mora da postoji i voljni momenat a ne statiranje & šetanje po terenu.
                      Mitrović (S) je kao da se prvi put našao na terenu i kao da posmatra sa strane, opušteno gledao umesto da potrči, ukliza, blokira...Kolarov istrči do ivice 16-erca i onda lagano trčkara nazad bez obzira što Austrijanac šprinta po njegovo strani sa loptom, bezobrazno i jadno, mnogo nam više odmaže od njegovog jednog cntaršuta ili direktnog šuta a gol.
                      Milivojević je toliko grešio u predaji da sam se zapitao kako je stigao do PL. Aleksandru Mitroviću su potrebne očito 4/5 šansi da bi jednu dao i onse šetka napolovini, Gaćinović nema kvaliteta za reprezentaciju a gura se, da li je to neka menadžerska kombinacija ili ne , ne znam ali je vidljivo da nije za reprezentaciju. Ovo sinoć je bilo bezobzno loše i to ne treba kriti pod tepih, lupili su šamar navijačima koji su se u velikom broju okupili na stadionu.
                      Ko je imao veću želju pokazuje i broj žutih kartona koje su dobili Austrijanci, dok su naši mislili da će oni sami da predaju utakmicu jer eto, izgubili su sve šanse pa što bi se oni znojili?
                      Muslin me je baš razočarao.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ja sam svoje rekao, svaka čast Muslinu na rezultatima i verovatnom plasmanu na Mubdijal, ali najvise bih voleo kada bi on dobio otkaz bez obzira kako se kvalifikacije zavrsile. Sramota je kako igra nasa reprezentacija, previse srece smo imali u smesnoj grupi. Ne vidim nacin da se sa Musilinom I obakvom postavkom I igrom ne obrukamo na SP. Sramota je da, koliko god imao rezultate, on ne ubacuje neke mladje igrace, koji dobose neke nove opcije, nego se kroz cele kvalifikacije oslanja na 14-15 igraca. Stefan Mitrovic posle sinocne partije ne bi smeo da vidi dres reprezentacije, svaka čast Banetu I Kolarovu (iako ga nikad nisam voleo) ali oni su rekli svoje u reprezentaciji, dosta je bilo. I za kraj, Stojkovic je, nazalost, I dalje nas ubedljivo najbolji golman.
                        Last edited by mark !t zer0; 07-10-17, 12:08.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Sram te bilo Musline sto ne igras neki leprsavi fudbal sa ovim below average sastavom, stvarno sramota. A sto se tice ne pozivanja SMS-a, idi pridruzi se i ostalim fudbalskim neznalicama, Konteu i Poketinu koji takodje ovu formaciju igraju sa dva defanzivno orjentisana igraca u double pivotu. Stidi se sto ti je Luka Milivojevic stit ispred ove nase granitne odbrane, umesto da pustis SMS-a s lanca da ih pojede napred. Odakle ti kohones da izbacis Kostica koji je u zivotnoj formi u poslednjih par utakmica? I na kraju svega, sram te bilo sto nas vodis na svetsko prvenstvo.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Sram te bilo Musline sto ne igras neki leprsavi fudbal sa ovim below average sastavom, stvarno sramota. A sto se tice ne pozivanja SMS-a, idi pridruzi se i ostalim fudbalskim neznalicama, Konteu i Poketinu koji takodje ovu formaciju igraju sa dva defanzivno orjentisana igraca u double pivotu. Stidi se sto ti je Luka Milivojevic stit ispred ove nase granitne odbrane, umesto da pustis SMS-a s lanca da ih pojede napred. Odakle ti kohones da izbacis Kostica koji je u zivotnoj formi u poslednjih par utakmica? I na kraju svega, sram te bilo sto nas vodis na svetsko prvenstvo.
                            HAARP brate.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Sram te bilo Musline sto ne igras neki leprsavi fudbal sa ovim below average sastavom, stvarno sramota. A sto se tice ne pozivanja SMS-a, idi pridruzi se i ostalim fudbalskim neznalicama, Konteu i Poketinu koji takodje ovu formaciju igraju sa dva defanzivno orjentisana igraca u double pivotu. Stidi se sto ti je Luka Milivojevic stit ispred ove nase granitne odbrane, umesto da pustis SMS-a s lanca da ih pojede napred. Odakle ti kohones da izbacis Kostica koji je u zivotnoj formi u poslednjih par utakmica? I na kraju svega, sram te bilo sto nas vodis na svetsko prvenstvo.
                              Niko ne spori rezultate, na tome mora da se čestita. Medjutim, da li gresi bilo ko kada kaze da igramo smeće od fudbala? Sinoc nismo vezali 3 krštena pasa. Da li gresi bilo ko kada ga kritikuje jer nema alternativu za Tadica, Kostica I Mitrovica? Isto tako kada kaze da je S Mitrovic polufudbaler i konstantna opasnost po nas gol. Postoje I druge formacije, za koje mozda Imamo igrace, ne možeš slepo gurati jedno te isto I ocrkivati da te sreca vecno prati kad vidis da igras sraman fudbal.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Mozda moze bolje, a mozda i ne. Svakako je Muslin veci znalac fudbala od nas.

                                Comment

                                Working...
                                X