Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahahaa Majstor...


    Vučić: Za pobedu na Mundijalu u Rusiji nagrada deset miliona evra


    https://www.google.rs/amp/s/www.b92....29&version=amp


    Predsednik je kazao da, pošto je pogodio da ćemo uzeti osam medalja na prošlim Olimpijskim igrama, a mnogi su se sprdali zbog toga s njim nakon što je Novak Đoković ispao, i najavio da ćemo u Tokiju osvojiti 12 medalja, će se mnogi iznenaditi kako će naša reprezentacija igrati na Svetskom prvenstvu.

    "Doći će mnogo dalje o noga što su mnogi skeptici, pre svega u našoj zemlji, i inostranstvu, prognozirali“", zaključio je Vučić.


    "Malopre sam završio pregovore sa premijerkom Anom Brnabić i ministrom finansija Sinišom Malim i 'ovlašćen' sam da saopštim da će reprezentacija, ako osvoji prvo mesto, dobiti rekordnu nagradu svih vremena u iznosu od 10 miliona evra“, kazao je predsednik Srbije.

    Ukazao je da, ako osvoje srebrnu medalju mogu da računaju na pet miliona evra, a ako prodju „grupu“ 500.000 evra
    Last edited by Chiwwi; 01-06-18, 14:35.

    Comment


    • To je skroz u redu.

      Comment


      • Krstajić presekao – poznato koja 23 igrača će igrati na SP!


        https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1399539


        Sa spiska od 27 igrača otpisali su golman Aleksandar Jovanović, defanzivac Matija Nastasić i igrači sredine terena Nemanja Maksimović i Mijat Gaćinović.
        Last edited by Chiwwi; 01-06-18, 17:33.

        Comment


        • Radonjić pre Gaćinovića..

          Providno dodvoravanje zvezdaškoj Srbiji i menadžerisanje.

          Comment


          • Ne znam, meni je ovaj spisak korektan. Ne verujem da ce on puno igrati,takodje i da je Mijat krenuo isto bih mislio. Mozda je Mijat mogao umesto Grujica ali Krstajic preferira cvrstinu na sredini pa zato je Grujica poveo.

            Videcemo u pripremnim sta i kako. Nadam se prolasku kroz grupe a i bas kako sam napisao,pripremne ce nam dati neki uvod na sve ovo sto nas ceka.
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Zašto je izbacio Gaćinovića
              sigpic

              Comment


              • Pretpostavljam da hoće igrače koji mogu da probijaju, a on jedini uz Živkovića ima te karakteristike.

                Mada ima i u tome da za svaki dan igrača na SP klub dobije 12 hiljada evra. Tako da ako budemo tamo dve nedelje, to je malo manje od 400 hiljada evra Zvezdi za Rodića i Radonjića. Možda Krstaja ima neki dil sa Terzićem da to podele.

                Mijat se ne bi naigrao, ko što neće ni ovaj.

                Pošto Živković može i levo i desno, ja bih sigurno vodio Gaćinovića jer dečko je to zaslužio bez obzira što je manje igrao u finišu Bundes lige, a i član je prve postave šampiona sveta od pre tri godine. Žao mi je i zbog Maksimovića kapitena te reprezentacije.

                Na sredini smo sad ostali samo sa Matićem, Lukom i Grujićem, ako Sergeja ne vidi na tom mestu, a možda ima i druge planove sa njim pa je zato izostavio Maksu.

                Comment


                • Bruka i sramota šta se ovde radi.
                  Jagoš Vuković izneo kvalifikacije, kada je bilo stani-pani, kući sa Velsom i na strani u Dablinu tu je Vuković, a kada treba da se ide na Svetsko prvenstvo, tu su muva bez glave Tošić koga nigde nije bilo u ključnim mečevima kvalifikacija i impotentni Spajić, koji je čak lošiji i od jednog amatera Nastasića.
                  Ivan Obradović je isto tako zaslužio da putuje, neuporedivo korisniji levi bek od Kolarova.
                  Od lošeg idemo ka gorem, a najgore sledi; odluka da putuju Grujić i Radonjić na račun Nemanje Maksimovića i Mijata Gaćinovića je pljuvanje u lice nacije i to direktno iskeženo pljuvanje menadžerskih mešetara.
                  Sramota bre.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Naciji je pljuvacka odavno na faci sto se reprezentacije Srbije tice, ali kad su dali klupu ovom analfabeti i pocetniku koji se pita oko sastavljanja tima taman koliko i mi sa foruma, a pritom dali otkaz covjeku koji ih je odveo na Mundijal, tu je bio kraj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pravda za Jagoša

                      Comment


                      • Stoji da je Krstajić početnik i da ti potezi ne mogu da se opravdaju, ali ova priča oko toga koliko se pita za spisak ne pije vodu. Po meni - to su ti igrači, nijanse su u pitanju, 2-3 igrača su upitna, ostalo sve okej.
                        Last edited by mark !t zer0; 01-06-18, 21:57.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Pa ne bas, Muslin je uvijek bio tip koji misli svojom glavom i zato je uvijek dobijao otkaz i kad bi sa Zvezdom sve uzeo, zelio je da se on pita, nisu mu dozvoljavali i cao, a vidimo i sad kad je odveo Srbiju na veliko takmicenje posle dugo vremena. Ako on nije imao mjesta za SMSa i ako mu se nije uklapao u sistem jbg, sjetite se Francuske 2006. i ludog Domeneka, nije zvao igrace jer nisu bili horoskopski znak koji njemu odgovara, je li ga savez smijenio? Nije, cak su mu i produzili ugovor posle uspjeha na Mundijalu(koji svakako nije bio njegov), to je bila greska svakako na kraju, ali covjek ih je odveo na Mundijal i zasluzio je da vodi te momke i na samom Mundijalu. Dalje, kad se desio skandal i kad su igraci posle par godina poceli da ga pljuju, bivse legende su takvo ponasanje najstrozile osudile, od Zidana do Platinija svi su govorili da ne mogu igraci da sastavljaju tim vec da moraju da postuju zelje selektora. Jednosatvno u savezu Srbije je stanje trulo godinama, ma decenijama, trulo je bilo i dok je bila SCG i SRJ, ja ne pamtim stanje u SFRJ ali ne sumnjam da je i tada svasta bilo, takvo smo mi drustvo jednostavno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne sporim ja da je u našem savezu trulo sve od korena. I ko zna koji su pravi razlozi i kakve su kombinacije dovele do toga da smene Muslina. Nisam potpuno objektivan jer mi se nije svidjalo sve to, ali naravno da se slažem da je čovek zaslužio da vodi ekipu na Mundijalu, jer je njegov zadatak bio da se plasira tamo, što je i učinio. Na koji način - o tome bi se dalo diskutovati, po meni je imao baš dosta sreće, a činjenica je da je grupa bila veoma laka. Ja svakako osudjujem njegov otkaz, mada nisam nešto preterano žalio. Jak savez, kao i sve institucije, tako i u sportu ide od jake države koja je spremna da sredi stvari i stane na kraj kombinacijama, kriminalcima i sličnim stvarima. To ko zna da li ću ja doživeti.

                            E, sad, desilo se sve, Krstajić je tu, uvek ću navijati za reprezebtaciju, ko god da je vodi. I kada gledam ovaj spisak, promenio bih maksimalno 4 igrača. Ali to bih uradio verovatno sa svakom reprezentacijom. Zato kapitam da je lično Krstajiću bolje suditi nakon prvenstva, i da je ovo najbolje što imamo u ovom momentu, ili bar veoma blizu.

                            Za koga mislis da fali?
                            Last edited by mark !t zer0; 01-06-18, 22:15.
                            sloboda ili ništa

                            Comment




                            • Radi se o podeli para.

                              Kokeza i Krstajić najveći ološ ikada u fudbalu.
                              Last edited by MarkoNFL; 01-06-18, 23:37.

                              Comment


                              • A tim, 4-2-3-1:
                                1 Stojković
                                2 Rukavina - 6 Ivanović - 3 Tošić - 11 Kolarov (C)
                                4 Milivojević - 21 Matić
                                10 Tadić - 20 Milinković-Savić - 17 Kostić
                                9 Mitrović

                                B tim, 4-1-3-2
                                23 Dmitrović
                                13 Milenković - 15 Spajić - 5 Veljković - 18 Rodić
                                16 Grujić
                                7 Živković - 22 Ljajić - 14 Radonjić
                                8 Prijović - 19 Jović

                                Treći golman:
                                12 Rajković

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X