Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno, biće 0-0 srediće Željko Rutović

    Comment


    • #ono kad voljeni klub ima bolji tim od repke..

      Comment


      • Ovo što smo večeras pokazali je jedna velika sramota. Gaćinović kao da je neki posinak Muslinu, ne razumem njegovo držanje u timu, S. Mitrović i Nastasić, prvi nije ni za klupu, drugi je možda za klupu...Kolarov? Dečko je za penziju a ne za reprezentativni fudbal...A. Mitrović je kao i većina večeras bio nekretnina. Očajno izdanje koje selektor nije ni pokušao da popravi.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mnogo smo se uhajpovali, ali generalno dosta smo srece imali sa grupom. Prelosi smo u odbrani, a danas smo se celu utakmicu branili, dosli na X bukvalno...Nadam se da resavamo Gruziju u prvom poluvremenu, sve posle toga moze biti kobno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Imali smo šansu, upropastili je za ne poverovati. Igra nikakva. Nadam se da ipak nismo najgori baksuzi i da ćemo dobiti tu Gruziju.

            Comment


            • Da ne bi Stojketa, nacisto bi nas urnisali. Ocigledno su bili jako motivisani da odigraju za selektora. Stisli su se, nisu imali sta da izgube, i to je to. Ocigledno je i da u nasoj odbrani nema kvaliteta, a S. Mitrovic je apsolutno zalutao ne u reprezentaciju, nego u fudbal. Vec posle sest minuta kada su imali prvu sansu videlo se otprilike kojim ce tokom utakmica da ide. Ovo me je neodoljivo podsetilo na Eurobasket i komsije.
              Last edited by Carcosa; 06-10-17, 21:48.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Mi i 0-0 sa Gruzijom da odigramo Vels nece dobiti Irce i odosmo dalje...Smesni smo al to smo i znali najlaksa grupa

                Island svaka im cast odose i na WC,a Hrvati...

                Comment


                • Sve je ovo očekivano, previše sreće smo imali u ranijim mečevima, pa i u ovom.

                  Pričao sam i ranije, krčag ide na vodu dok se ne razbije, naš se razbio, ali prekasno, dobiće se Gruzija i onda ćemo izgubiti još godinu dana ležeći na lovorikama plasmana na SP.

                  Nastavićemo i dalje sa ovim krševima, svaki čovek prosečne inteligencije vidi da je Stefan Mitrović JSL igrač, da Rukavina i Luka Milivojević nisu igrači za reprezentaciju, da je Kolarov postao neupotrebljiv, da Tadić i Mitrogol moraju imati neke alternative kada su van forme.

                  Veljković, Milinković, Ljajić i Živković moraju se uvesti u prvih 11.

                  Ova ekipa i ovaj sistem igre nisu pravljeni da se dobijaju utakmice ako se ne igra protiv nekih indijanaca.

                  Comment


                  • Ja pomislih "pogresno su procijenili pristup Austrije posto ovi nemaju nista da dobiju, osvijestice se u drugom", kad ono u drugom nastavak anti fudbala. Trebalo je bit i ubjedljivije. Ali kako su provalili kolika je rupa Mitrovic, 90% napada po njegovoj strani islo.

                    Valjda se nece brukat protiv Gruzije.

                    Comment


                    • Borili smo se srcano poput nasmrkanog nemackog vojnika par dana pred pad Rajha.

                      Kvalitet igre nam je ekvivalentan web browsingu internet explorera, sve bi nesto hteo a ne moze. Krene u dobrom pravcu pa iskoci adware jeftinih litvanskih devojaka za zabavu i sajtovi sa savetima kako polno opstiti 24h uz pomoc mahovine sa severa kavkaza.

                      Bezidejno I nonsalantno. Mrzovoljno sa klasicnom kurcoboljom balkanskih naroda.

                      Srecom, tu je nas talisman, covek koji je zgazio detelinu sa cetiri lista, video kraj duge i porobio sve leprikone tokom boravka u Irskoj.

                      Kokeza

                      Sve u svemu verujem u prolaz dalje, nismo valjda toliki mentoli.

                      A za veceras...

                      #DNS probe finished no internet
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • "Sport je sastavni deo fudbalske igre" [emoji23][emoji23][emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pogubio se ovaj što ih intervjuiše

                          Kaže sa Muslinom se vidi u ponedeljak a sa Matićem u sredu

                          Comment


                          • Taj Albijanic je teska vezara od "novinara". Covek ne moze da sklopi jednu recenicu bez zamuckivanja i trokiranja.
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja bih voleo da ne ode reprezentacija. Iskreno. Pre ne igra Rambo, Mihajloviću Matić, ovome Sergej. Debili u srpskom fudbalu i tačka.
                              Slažem se.

                              Nisam gledao utakmicu, ali čujem da se zviždalo himni Austrije. Zemlja u kojoj živiš, koja ti je dala ono što tvoja nije mogla i ti zviždiš

                              Comment


                              • Ne kažem da bih voleo da ne odemo, ali mi ne bi bilo krivo da se to desi.

                                Ova igra i ovi igrači ne zalužuju igranje na SP, pri tome ne mislim samo na ovaj meč.

                                Ništa ne bih rekao da je Muslin iskoristio sve najbolje što ima. Ta priča da ne igraju najbolji, već oni koji se najbolje slažu na terenu je q.ac.

                                Pa uklopi te najbolje, napravi sistem koji im odgovara, zato si plaćen, a ne da zakucaš 10 igrača koje si slučajnim odabirom izveo na prvi meč i da menjaš samo trećeg štopera bez obzira gde igraš i protiv koga igraš. E moj Musline

                                A što je najgore pokriće se plasmanom na SP i onda će ispasti veliki mag.

                                Comment

                                Working...
                                X