Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni, u tekmama u kojim se očekuje da dominiramo bih stavio malo ofanzivnije igrače na te krilne bekove, npr. Lazara, Živkovića i slične. Na sredini imaš Luku i Matića koji mogu da pokrivaju kad oni odu u napad. Sa njima imaš mnogo veću mobilnost i agilnost u napadu nego sad.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Defanzivno je jer nemaš krilne bekove. U teoriji imaš ali sa ovim igračima nemaš. Suština krilnog beka je centaršut i probijanje a mi to nemamo. Rukavina ima kretnju ali mu ne vredi kad od 10 centaršuteva jedan je solidan. Zato sam ja napisao da igramo sa 7 odbrambenih. Da su na terenu Candreva ili Mozes ili Alonso ne bih to napisao.

      Na sredini moraš da imaš jednog malo ofanzivnijeg igrača protiv ovih "manjih" timova gde dominiramo sa posedom. Tu bi po meni SMS odlično legao jer ima tu kretnju.
      Pa i ne vidim ti poentu posta, ni Alonso, ni Mozes ni Kandreva nisu srbi. Nije da imamo preterano bolje opcije. Jedini kog bi ja tu probao je Basta
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Po meni, u tekmama u kojim se očekuje da dominiramo bih stavio malo ofanzivnije igrače na te krilne bekove, npr. Lazara, Živkovića i slične. Na sredini imaš Luku i Matića koji mogu da pokrivaju kad oni odu u napad. Sa njima imaš mnogo veću mobilnost i agilnost u napadu nego sad.
        Ne moze to tako da funkcionise. Vidis li Kontea kako pokusava sa Vilijanom kao krilnim bekom? Nope.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Pa i ne vidim ti poentu posta, ni Alonso, ni Mozes ni Kandreva nisu srbi. Nije da imamo preterano bolje opcije. Jedini kog bi ja tu probao je Basta
          Poenta je u tome što i Rukavini i Obradoviću je najveća vrlina(ako je imaju) odbrana. Nije ni brzina ni centaršutevi nego defanzivni zadaci. Dok sa druge strane, iako nisu Srbi, pomenuti igrači su bolji u napadu nego odbrani. Zato sam napisao da igramo sa 7 odbrambenih igrača.

          p.s. A Mozes? Nije bio nešto dobar u odbrani ali kad ima Kante-a i Matića da ga pokriju ne izgleda loše.
          Last edited by z0La; 24-03-17, 19:55.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Da Bane i Kolarov danas odu, bili bi smo sada u problemu.Kroz 2-3 godine za stopera mozda i ne, jer stancujemo stopere solidnog kvaliteta i taj trend ce se sigurno nastaviti.Levi bek je nakriticnija pozicija u fudbalu, malo je tu kvalitetnih igraca.

            Comment


            • Ja tu vidim Ristić Mihaila, ako se ustali u Espanjolu dogodine, što da ne....samo zavisi šta će u svom klubu igrati. za ovu 3-4-2-1 formaciju idealan za beka, ume fudbala.

              Comment


              • Ne treba da se ocekuje od nas protiv bilo koga da dominiramo. To sto nam ide dobro u poslednje vreme ne znaci da treba da pustimo muda i postanemo kamikaze sa Andrijom i Lazarom po bokovima. Ne znam cemu takvi fetisi.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Ne treba da se ocekuje od nas protiv bilo koga da dominiramo. To sto nam ide dobro u poslednje vreme ne znaci da treba da pustimo muda i postanemo kamikaze sa Andrijom i Lazarom po bokovima. Ne znam cemu takvi fetisi.
                  Govoriš o fetišima kao da je to nešto loše.

                  Comment


                  • Originally posted by GOKU View Post
                    Govoriš o fetišima kao da je to nešto loše.
                    Ne volim kad neko sastavom poziva na gengbeng sopstvene zemlje.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Nije poenta u dominiranju nego u probijanju. Sa Rukavinom i Obradovićem gubiš dvojicu igrača u napadu i ostaješ sa samo trojicom Mitrom, Tadićem i Kostićem. Bukvalno ti se napad svodi na to da daš loptu Tadiću i ako on nešto uradi sa njom to je to. Nema mnogo opcija.

                      Ne moraš da staviš dva ofanzivna igrača na bekove, dovoljan je jedan, Ako je napad sa 4 igrača ravan kamikazama, onda jbga.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako stvari posmatram objektivno, shvatam da nismo tehnicki i takticki jaki kao Nemacka, Francuska, Spanija takodje nemamo ni taj individualni kvalitet koji moze da presudi kad inicijalni plan ne prodje.
                        Nemam ja problem sa tim.

                        Mene samo iritiraju odredjeni igraci, njihova klasicna kur.bolja, manjak zalaganja i njihovo isforsirano prisustvo u prvom timu.

                        U odnosu na eru Curcica sada imamo neki kontinuitet dobrih rezultata.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nije poenta u dominiranju nego u probijanju. Sa Rukavinom i Obradovićem gubiš dvojicu igrača u napadu i ostaješ sa samo trojicom Mitrom, Tadićem i Kostićem. Bukvalno ti se napad svodi na to da daš loptu Tadiću i ako on nešto uradi sa njom to je to. Nema mnogo opcija.

                          Ne moraš da staviš dva ofanzivna igrača na bekove, dovoljan je jedan, Ako je napad sa 4 igrača ravan kamikazama, onda jbga.
                          Ja uopste ne razumem kako ti dolazis do tih zakljucaka da se ova formacija prvenstveno osloni na bekove koji probijaju po strani. Jeste prednost ali nikako nije nuzno. Da jurimo rezultat, naravno, ubaci nekoga ko ce da probija, al ovako, nema razloga za takve nelogicne poteze.

                          Sasvim solidno igramo, tacnije uci ih Muslin kako da pobedjuju. Uvek je u tome bio dobar, nikad u leprsavoj igri.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ljudi Darko Lazović, srpski Viktor Moses, nzm što kod njega zapinje da bude pozvan.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Ja uopste ne razumem kako ti dolazis do tih zakljucaka da se ova formacija prvenstveno osloni na bekove koji probijaju po strani. Jeste prednost ali nikako nije nuzno. Da jurimo rezultat, naravno, ubaci nekoga ko ce da probija, al ovako, nema razloga za takve nelogicne poteze.

                              Sasvim solidno igramo, tacnije uci ih Muslin kako da pobedjuju. Uvek je u tome bio dobar, nikad u leprsavoj igri.
                              A ja uopšte kako ti ne dolaziš do tih zaključaka. Hoćeš da mi kažeš da je dovoljno imati u napadu Tadića-Mitrovića-Kostića? Dovoljno za odlazak na SP, da ne pričam o samom SP-u?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ljudi Darko Lazović, srpski Viktor Moses, nzm što kod njega zapinje da bude pozvan.
                                Seven stars, nikad cuo. On I Aca Katai su kod njih.
                                Mada je Aca I dobijao sansu.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X