Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1300260



    Samo puni Mitre
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Srbija: Stojković - Ivanović (C), Maksimović, Vuković - Rukavina, Milivojević, Matić, Kolarov - Kostić, Tadic, Mitrovic;

      3 promene od subote...,Steta sto Gacinovica nije zadrzao,zasluzio bas,aj da probamo neki bod da otkinemo
      sigpic

      Comment


      • Morao je Mijat umesto Rukavine.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Rekoh ja da je samo zbog kartona dobio sansu u prosloj.
          A sto je Nastasić na klupi? A igra Jagos Vuković? Toliko bi ovo moglo bolje da izgleda....

          Comment


          • Pokusavam da budem optimista, ali ne ide mi kada je Rukavina na desnoj strani dok Nastasic greje klupu.

            Comment


            • Ovo je taktika parkiraj autobus u 16?
              Sa tri štopera igramo, dva beka i dva zadnja vezna...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Stvarno ne razumem zasto igra Rukavina. Ako mi nemamo boljeg desnog beka od Rukavine onda smo stvarno fudbalska camotinja. Bicemo ekipa za gol razliku na mundijalu ako se nesto ne promeni. Neki igraci potpuno nezasluzeno bitisu u reprezentaciji koji nemaju kvalitet.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Stvarno ne razumem zasto igra Rukavina. Ako mi nemamo boljeg desnog beka od Rukavine onda smo stvarno fudbalska camotinja. Bicemo ekipa za gol razliku na mundijalu ako se nesto ne promeni. Neki igraci potpuno nezasluzeno bitisu u reprezentaciji koji nemaju kvalitet.
                  Lazović Darko igra to u Đenovi sa velikim uspehom. Realno je da njega stavi u repki na to mesto. U svakom slučaju za Rukavinu je isti doktor fudbala.

                  Comment


                  • Za početak nek stavlja igrače koji zapravo igraju klupski fudbal. I posle treba da nas ubeđuje neko da su to čista posla. "Muslin ima veliko poverenje u Rukavinu". Ma ja, kad ne igraju repke, on mu čuva unuke garant

                    Nego isto bi bilo s bilo kim kontam..

                    Comment


                    • Pored Lazovica i Basta je standardan u Laciju na toj poziciji...fudbalska reprezentacija je vec godinama kontrolisana od strane menadzera i interesnih grupa...zato nam na klupi i ne treba neko zvucno ime i ozbiljan strucnjak...prosto tesko ko bi prihvatio da ne moze da zove sve igrace koji su u najboljoj formi i napravi najbolji tim u datom momentu...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Al ga prikuca Kolarov
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ipak odosmo na WC 2018...Kolorov je u odlicnoj formi

                          Comment


                          • Alal vera Kolarov [emoji16]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Rendolf jedva spasio zivu glavu [emoji16] dace ga Irci do kraja.

                              Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                              Comment


                              • Bravo Coa

                                Comment

                                Working...
                                X