Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Bane i Kolarov treba da odu nakon ovog ciklusa zbog godina, ali se posle toga treba naviknuti da ce njihova mesta zauzeti Vukovic, Mitrovic, Mladenovic, Obradovic itd
    Pa nije samo zbog godina, svaki meč kiksnu za po gol, jedan ili drugi.

    Comment


    • Veliki je gospodin Slavoljub Muslin. Nakon dosta godina, ovo zaista lici na nesto, pre svega rezultatski.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Pa sve smo te nabrojane pobedili, dakle bolji smo, nije to poenta. Već ti očekuješ da njih peglamo prelako, sa po pet golova kao da smo Nemačka.

        Ne ide to baš tako lako. Za mlade se slažem, Bane i Kolarov su dali što su imali, vreme je za pa-pa.
        Ne ocekujem to al ni ne ocekujem sprdanje Katcharave I Kaziashvilia tokom celog poluvremena. Svakako je ovo mnogo bolje od Curcica I njegove filozofije.

        Drago mi je zbog Gacinovica. Kolarov ceo mec odigrao preko k.... ne podnosim lika.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Zamisli onda kada oni prave kikseve koliko ce njihovi ''naslednici'' da budu jos gori.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Zamisli onda kada oni prave kikseve koliko ce njihovi ''naslednici'' da budu jos gori.
            Nemoj to, naslednici su slučajno prvaci Evrope i ništa manje sveta. Naćiće se već neko da igra beka od sve te dece.

            Comment


            • Ja bi radije da deca kiksaju ako već mora nego ove ispušene muštikle. Ne može gore od ovoga jbga, što se tiče odbrane. Treba nam sveže meso...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ne verujem da mozemo da izbacimo iznadprosecnog beka, dok za stopera videcemo ali ne verujem da ce novo lice da se pojavi u sledecem kvalifikacionom ciklusu.Mada ako Muslija nema vracamo se sigurno sa cetvoricom pozadi i to bi trebala da bude jedna briga manje.

                Ako se za nesto zalazem, onda je to da Sergej, Gajic i Rajkovic uskoro postanu starteri mada to nam trenutno nisu najkriticnije pozicije.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  dok za stopera videcemo ali ne verujem da ce novo lice da se pojavi u sledecem kvalifikacionom ciklusu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bane prelazi u Zenit, počinje prvu tekmu protiv Anderlehta i biva kriv za oba gola, Zenit ispada, od tada fosna bato. Institucija je on, ali npr. i Dragan Džajić je.

                    Kolarov je uvek bio starleta u repki, iskoristi malo to vreme da dođe do glavnog grada, iskajiša malo ove devojkarice po klubovima i ode u kišoviti Mančester.

                    Ne mogu oni više da raduju ovu naciju ( izuzev pomenutih devojčica ), jasno je to i dživdžanima na grani.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ne verujem da mozemo da izbacimo iznadprosecnog beka, dok za stopera videcemo ali ne verujem da ce novo lice da se pojavi u sledecem kvalifikacionom ciklusu.Mada ako Muslija nema vracamo se sigurno sa cetvoricom pozadi i to bi trebala da bude jedna briga manje.

                      Ako se za nesto zalazem, onda je to da Sergej, Gajic i Rajkovic uskoro postanu starteri mada to nam trenutno nisu najkriticnije pozicije.
                      Slazem se za Rajkovica I Gajica. A imamo igraca dovoljno dobrog kvaliteta, nismo za dzabe prvaci sveta I evrope.

                      Antonov, Veljkovic, Maksimovic N, Zdjelar, Zivkovic...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ne znam sto neki potenciraju da igramo sa 7 odbrambenih. Nije ovo uopste toliko defanzivno, niti je stekanje, takva je 3-4-3.

                        Rukavina se sjajno snalazi u ovoj formaciji, ubija lik sa kretnjama, al ne zna tog centarsuta, da ga jebes. Kolarova ne treba dirati, lik je pruzio svoj standardni maksimum.

                        Muslin se ovde pita, sjajan je strucnjak. Ovako nesto sam i ocekivao kad je dosao.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Defanzivno je jer nemaš krilne bekove. U teoriji imaš ali sa ovim igračima nemaš. Suština krilnog beka je centaršut i probijanje a mi to nemamo. Rukavina ima kretnju ali mu ne vredi kad od 10 centaršuteva jedan je solidan. Zato sam ja napisao da igramo sa 7 odbrambenih. Da su na terenu Candreva ili Mozes ili Alonso ne bih to napisao.

                          Na sredini moraš da imaš jednog malo ofanzivnijeg igrača protiv ovih "manjih" timova gde dominiramo sa posedom. Tu bi po meni SMS odlično legao jer ima tu kretnju.
                          Last edited by z0La; 24-03-17, 19:37.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Delim isto misljenje za obojicu, ali recimo njihove zamene su trenutno jos gore.Mladenovic i Obradovic su bili katastrofalni na Kolarovoj poziciji.Po meni u redu je drzati ih jos ovaj kvalifikacioni ciklus iako je njihov zenit prosao.Bane da sada ne igra, igrali bi Vukovic/Mitrovic/Rajkovic/pitaj Boga i pozeleli bismo da je Bane umesto njih.

                            Istorija govori da uvek mozemo da imamo dva legitimna i relevantna igraca u Ligi Petice od kada znam za sebe, cuo sam za Milenkovica i njegov prelazak u Fiorentinu i tu je najvece pitanje kojom brzinom ce da se adaptira tamo.Moze da napravi i vise nego dobru karijeru, ali morace da radi na sebi i da se dosta stvari poklope.Nastasic imao jak pocetak i sjebase ga povrede, mogao je da postane WC.

                            @Indigo

                            Skoro sve te igrace koje si naveo nisu jos na tom nivou, nije isto nivo mlade reprezentacije i nivo A reprezentacije.Svi igraci igraju u slabim kluboima u slabijim ligama u odnosu na konkurenciju sa izuzetkom Veljkovica i Zivkovica koji nije standardan od pocetka sezone za razliku od Gacinovica.Niko od njih sem Milinkovica ne bi doneo instant kvalitet, dok smatram da su Gajic i Rajkovic za nijansu bolji od svojih konkurenata ali ne bi doneli nikakvo znacajno poboljsanje.Jedinu vecu gresku koju pravimo je sto SMS-a drzimo u mladoj repki koji je preraso taj nivo.Gajic ruku na srce je tek nedavno krenuo da dobija sansu u Bordouu i dosta igraca iz mlade reprezentacije treba da budu tu gde jesu.Vecini fali vise meceva u nogama da bi se to smatralo ogromnim propustom da ne dobiju poziv u A tim.

                            Ironicno, SMS bi mogao komotno da igra onu poslednju formaciju koju smo igrali sa osam pozadi.

                            Comment


                            • Jasno je da Ivanović i pepov izum treba da odu, ali to se neće desiti sada, možda tek posle Rusije ili pre ako ne odemo tamo.

                              Tri imena se logično nameću, Nastasić, Veljković i Spajić. Videćemo kako će se Milenković razvijati i da li će Maksimović dobiti veću minutažu pored Kirikeša, Albiloa i Kulibalija.

                              Stojke ako brani u klubu treba da brani i u reprezentaciji, u suprotnom tu je Rajković.

                              Ako igramo sa 4 pozadi, Gajić treba da bude prvi izbor pored desne linije, ako igramo sa trojicom tu mogu biti Darko L. ili Lazar M., Rukavina mi ne bio ni bekap. Kostić po meni može samo uz levu liniju, nema on kreaciju da bi igrao to što igra Tadija.

                              Nisam zadovoljan ni sa Matićem, čovek dublirao Raću Petrovića protiv Nemaca, ali izgubio loptu, nije on Raća, ne mogu ni zamisliti da to uradi kod Kontea, ali prevelika je klasa da bi ga se odrekao. Pored njega bih stavio Sergeja ili Radoju.

                              Ja bih šibao ovako pa šta bude.

                              Untitled.jpg

                              Comment


                              • Kad se Tomović adaptirao u Firenci, vala i Bleki će.

                                Comment

                                Working...
                                X