Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
    Морам Стојкета посебно похвалити. Значи враћа му наш играч лопту и не баш нешто сигурно, Хрват трчи у пуном спринту а пола стадиона му звижди, прижељкујући ваљда да погријеши Ал зато у 88. мин. након једне одличне реакције након центаршута цијели стадион аплаудира и треба да аплаудира, човјек је лав шта све издржава. И да је бранио у ЗГ било би боље
    Он је 'вако будала па се носи са притиском, али је лош голман, очајан!
    Усере га некад па га лопта погоди, дешава се.
    Погледај ти како се он кретао, поставио, бацио кад смо примили гол.. забунио се.

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Freskaro, od Ljubomira i od Radovanovica tesko da moze biti iko losiji.

      Milivojevic bolji i od jednog i od drugog, pa opet i njemu mozes naci manu. Osim Matica nemamo normalnog centralnog veznog, Kuzmanovic je propao odavno. Od kada se posvadjao sa onima iz Stuttgart-a propao nacisto. Prosli puta kada ga je Miha pozvao, brat bratu imao pet kila viska...
      Kuzmanovic godinama igra u ozbiljnim ligama moderan fudbal, on je i sa 20% mogucnosti bolji od svih osim Matica.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        Он је 'вако будала па се носи са притиском, али је лош голман, очајан!
        Усере га некад па га лопта погоди, дешава се.
        Погледај ти како се он кретао, поставио, бацио кад смо примили гол.. забунио се.
        Тренутно нема бољег, и треба њега испоштовати. Видио си и Партизану у Европи да фали. Има киксева али није он лош голман. У ЗГ Бркић комедија, сав се погубио, част њему али ту се показује да ли је голман или не
        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Freskaro, od Ljubomira i od Radovanovica tesko da moze biti iko losiji.

          Milivojevic bolji i od jednog i od drugog, pa opet i njemu mozes naci manu. Osim Matica nemamo normalnog centralnog veznog, Kuzmanovic je propao odavno. Od kada se posvadjao sa onima iz Stuttgart-a propao nacisto. Prosli puta kada ga je Miha pozvao, brat bratu imao pet kila viska...
          Tu je Ignjovski, mada on propade tamo u Werderu, gde po rezonu svi propadaju, sta sve on nije tamo igrao, ne znam i kako da napreduje covek. Spomenu Nash Kacara, koja je to masina u najavi bila, ali ne vredi, malo malo potrci i povredi se.
          Ne znam, ne ide mi Nine na sredini nikako, a u toku je ovo "podmladjivanje" repke, pa od njega sigurno nece biti nista.
          Kuzma propao odavno, ne znam ni sta se desava sa njim...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Igra covek u Inter-u koliko ja znam, bas je propao
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma Ignjovski samo sto nije golman Werder-a. Schaaf ga je upropastio, decko tamo nikada ne igra kao vezni igrac. Kuzma mora da smrsa prvo, pa onda da se prica ozbiljno o njemu. Znam Neskaro da je on klasa za Milivojevica, a pogotovo ona dva pigvina, ali nije on sada za ozbiljan fudbal. Matic je klasa, treba neki klinac da igra pored njega i to je to. Kada nam Tadic bude u prvih 11, mozda i stvorimo koju sansu, ovako mrka kapa.

              Mekinjo, ovih dana i nije neka pohvala igrati za Inter, da se Kondicija i Krle ne ljute.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                Тренутно нема бољег, и треба њега испоштовати. Видио си и Партизану у Европи да фали. Има киксева али није он лош голман. У ЗГ Бркић комедија, сав се погубио, част њему али ту се показује да ли је голман или не
                Коме фали? Па Лукач је најбољи играч био у квалификацијама, док се није повредио.

                Бркић је бољи голман од Стојковића, ал' небитно..

                Comment


                • Evo gledam sunce ti jbem, pa bukvalno samo sto ga Schaaf nije na golmana stavio sto rece Wada... Igrao oba beka, krila, ma sve zivo, uzas...
                  Ma znam ja Mac da je on u Interu, nego eto onako retoricki sam postavio pitanje sta se sa njim desava. Posto tamo nije ni klupa, u propalom Interu da ne budes ni klupa...

                  Od Ignjovskog ja najvise ocekujem, ali mora da se seli odande, ili da ga ovaj novi trener pocne forsirati tamo gde treba, mada vidim da ga i on tera na levog beka...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ma Ignjovski samo sto nije golman Werder-a. Schaaf ga je upropastio, decko tamo nikada ne igra kao vezni igrac. Kuzma mora da smrsa prvo, pa onda da se prica ozbiljno o njemu. Znam Neskaro da je on klasa za Milivojevica, a pogotovo ona dva pigvina, ali nije on sada za ozbiljan fudbal. Matic je klasa, treba neki klinac da igra pored njega i to je to. Kada nam Tadic bude u prvih 11, mozda i stvorimo koju sansu, ovako mrka kapa.

                    Mekinjo, ovih dana i nije neka pohvala igrati za Inter, da se Kondicija i Krle ne ljute.
                    Kuzma i sa par kila viska ume da odigra jednostavno. Milivojevic, Fejsa, Raca, Radovanovic, oni moderan fudbal u zivotu videli nisu. Dok se okrenu protivnik se vec postavi i ti opet moras u krug da vrtis loptu. Kuzma uvek daje 200%, donosi potrebnu energiju. Pojam za pomenute u kakvom god da je stanju. Ignjovski ima problema u Verderu ali opet su to Verder i Inter, ne Olimpijakos, Partizan, Zvezda, Novara, Gencer... Nebo i zemlja. Mogu ovi da su standardni 100 puta kad ne znaju.

                    Mnogo problema cemo imati, imamo potencijala na odredjenim pozicijama ali na centralnom bas mali broj igraca koji vrede.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Kuzmanovic godinama igra u ozbiljnim ligama moderan fudbal, on je i sa 20% mogucnosti bolji od svih osim Matica.
                      Mogao nekad, zivota mi moga u Interu nije imao mec gde je odigrao solidno a kamoli da pruzi vrhunsku partiju. Veceras je lagano mogao Milivojevic uz Matica.

                      Samo jednu stvar da kazem: Koja muda u Mitrovic Aleksandra <3 klasa
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Mogao nekad, zivota mi moga u Interu nije imao mec gde je odigrao solidno a kamoli da pruzi vrhunsku partiju. Veceras je lagano mogao Milivojevic uz Matica.

                        Samo jednu stvar da kazem: Koja muda u Mitrovic Aleksandra <3 klasa
                        Milivojevic svakako od ovoga sto je pozvao dirigent ali nikad ispred Kuzme i Ignjovskog, razlika i to velika.

                        Nema nista od nas ako je Panta toliki debil kao sto izgleda da jeste. Jos jedino Sasa Lukic ima potencijal u vezi, ovo ostalo limitirano maksimalno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ignjovskom bi bilo bolje da igra u nasoj ligi nego u Werder-u, pazi sta ti kazem. Nije to da li igra standardno ili ne, mora da igra neko ko ume da sutne na gol, a Kuzmanovic da bi igrao za nas mora da igra u Interu. Inter i nema neke vezne igrace da kazes da je sad vrhunski, pa da Kuzmanovic ne moze da igra tamo, nego je Kuzma propao. Upropastio sam sebe, a reprezentacija ne bi trebala da sluzi za ozivljavanje necije karijere. Bolje da igra Milivojevic sada, kada nemamo boljeg. Fejsa je smesan lik, igrac manje. Bolje da Raca igra, barem zna sutnuti prema golu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • I sad zamislite kakva je to veza, a ovaj tek sad zove Matica kada je bukvalno najnebitnije. Pa dobro nismo poslednji u ovoj grupi u PM...
                            A i ja se cudim ovim rotacijama Sinise, pa imao je od koga da uci...

                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Za Kuzmanovića sam imao bolje mišljenje dok nije došao u Inter. Igrač koji uopšte ne pravi ni najmanju razliku i nekako smotano deluje. Dobar je da umrtvi igru. Nije uspeo Inter da ga proda ovog leta...

                              Fejsu bih ja zadržao pored Matića. Posebno sada što će imati priliku da se uigraju u klubu...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ignjovskom bi bilo bolje da igra u nasoj ligi nego u Werder-u, pazi sta ti kazem. Nije to da li igra standardno ili ne, mora da igra neko ko ume da sutne na gol, a Kuzmanovic da bi igrao za nas mora da igra u Interu. Inter i nema neke vezne igrace da kazes da je sad vrhunski, pa da Kuzmanovic ne moze da igra tamo, nego je Kuzma propao. Upropastio sam sebe, a reprezentacija ne bi trebala da sluzi za ozivljavanje necije karijere. Bolje da igra Milivojevic sada, kada nemamo boljeg. Fejsa je smesan lik, igrac manje. Bolje da Raca igra, barem zna sutnuti prema golu.
                                Nikom nikad ne moze da bude bolje da igra zatvorene tekme u nasoj ligi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X