Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Imam pravo da pljujem i niko mi to pravo ne moze oduzeti...
    Ako tebi sinak ova situacija nije alarmantna i ako zelis da jos dugo godina gledas ovo govedo na celu, nadam se da ces uzivati gledajuci nase strasne obracune sa mighty selekcijama poput Andore i Jermenije.
    Ako tebe ne zabrinjava stanje u nasoj ligi, sudjenje, koje je uvek na strani Zvezde i Partizana svaka ti cast na tome kako mozes da zazmuris na probleme jeste zaista poneki put tako najlakse ali ovaj tuljan ce nastaviti da srozava srpski fudbal, nadam se da ces uzivati i ti i tebi slicni i cekati na neku promenu koja se nece desiti.
    Ja bih ga proterao majku mu njegovu...

    EDIT: A ko je oterao Antica, al mi stajes na zivac sada...
    Ocigledno me nisi razumeo.Mrzim i njega i sve ostale koji su ovo zabiberili,ali veruj mi da je on tu najmanji problem.Ko god da dodje na celo saveza bice marioneta raznih menadzera,i to je valjda svima jasno...
    Last edited by AcaDjilkos; 16-11-11, 17:49.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Ocigledno me nisi razumeo.Mrzim i njega i sve ostale koji su ovo zabiberili,ali veruj mi da je on tu najmanji problem.Ko god da dodje na celo saveza bice marioneta raznih menadzera,i to je valjda svima jasno...

      Ajde nemoj postovati vise na ovu temu, cuj Tole necija marioneta.

      On je sa tim menadzerima u dogovoru, on da hoce mogao bi da ih odjebe jer je jaci od svih njih i isto tako bi mogao da stane na kraj menadzerisanju ali nece jer mu odgovara, jer profitira, jer on, menadzeri i vlada kradu pare.
      sigpic

      Comment


      • Nevezano da li je u pitanju fudbal, generalno na prostorima bivse drzave narod samo suti i trpi, dok glavonje rade sta hoce. Umijesali su svoje prste u svim sferama zivota pa su zagadili i najljepsu sporednu stvar.

        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • A mislis da ce se taj lanac razbiti ako Tole ode?Veruj mi da sam ja za to da on ode,nemoj da mislis da ga podrzavam ili tako nesto ali i sledeci predsednik saveza ce biti u dilu sa raznim menadzerima.Ne mogu tek tako oni da se odjebu.Jedino resenje je da drzava tu malo procisti,ali nece,jer i njima ovakvo stanje odgovara.

          Jedino da molimo Boga da dodje neko malo normalniji od Toleta,da dodje normalan selektor i da bude sto manje menadzerskih igraca u timu.To smo jedino uspeli za vreme Antica.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • ...ili sto kaze Mumi da prestanemo da cutimo i trpimo i krenemo sa bojkotom meceva reprezentacije i klubova dok se stvar ne sredi,Ali to se nikada nece desiti...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Kod nas se uvek kralo i uvek će se krasti zabole Toleta i lopove na vrhu šta mi mislimo mi smo za njih potrošna roba ...
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                A mislis da ce se taj lanac razbiti ako Tole ode?Veruj mi da sam ja za to da on ode,nemoj da mislis da ga podrzavam ili tako nesto ali i sledeci predsednik saveza ce biti u dilu sa raznim menadzerima.Ne mogu tek tako oni da se odjebu.Jedino resenje je da drzava tu malo procisti,ali nece,jer i njima ovakvo stanje odgovara.

                Jedino da molimo Boga da dodje neko malo normalniji od Toleta,da dodje normalan selektor i da bude sto manje menadzerskih igraca u timu.To smo jedino uspeli za vreme Antica.
                Nece se tu nista razbiti i ostaje ovako dok je sveta i veka ali komentar ti veze nema, Tole marioneta menadzera. Pa njemu jasno vidis po faci da ima koliko god hoce svojih marioneta, upravlja kao lutkarsko pozoriste.

                A nemojte se ni nadati kad svi znamo da ce ostati ovako. Ako ode Tole, doci ce drugi Tole i uspesno nastaviti sistem. Mozda se nekad plasiramo na neko takmicenje u zavisnosti od grupe i to je to, to je realnost.
                sigpic

                Comment


                • O tome vam ja i pricam Nash.Doci ce neki drugi Tole.Kazem ja,ili da cutimo i molimo Boga da se desi neko cudo kao sto je Antic ili da krenemo u bojkot.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Kod nas se uvek kralo i uvek će se krasti zabole Toleta i lopove na vrhu šta mi mislimo mi smo za njih potrošna roba ...
                    Ma i ti si mi sporan Gangy, i ti si umjesan u to. Nisi ti bez razloga na avatar stavio tog mufljuza...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      ...ili sto kaze Mumi da prestanemo da cutimo i trpimo i krenemo sa bojkotom meceva reprezentacije i klubova dok se stvar ne sredi,Ali to se nikada nece desiti...
                      To isto nije resenje, je*** mi mater ako ja ne bih otisao i ceo je**** mec pevao Tole Lopove....
                      Znam da je to nista i da njega ne bi ni dotaklo ali bi se ja osecao bolje, kada bi igrali sa Hrvatima zvizdao bih nasim igracima ma koliki patriota bio, mrzim tog debelog gnoma...mrzim...

                      Ono kao Antic trazi 1 milion da ostane trener, msm covek nije imao uspeha, odveo nas je "samo" na SP, i onda kenjator stupa na scenu i zamislite koju je stvar uradio umesto da je dao taj jbn milion kada je trebalo pravom coveku, on daje 100k ovom alkoholicaru koji vodu ne pije od 87' godine
                      A kao slag na tortu sad tom istom Anticu treba da se plati 2 miliona, znaci citav jedan milion smo na gubitku zbog ovog morona, taj milion je mogao biti ulozen u izgradnju neke fudbalske skole...

                      A mozda je to i dobro sto ce te pare ipak uzeti Antic, ovako ko zna gde bi te pare zavrsile, verovatno na alkohol, hranu i putovanja al ajde nazovimo ih kadrovskim troskovima koji su na nivou FA Engleske.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • E sad se Srbi secaju Antica.Kad je trazio milionce on je bio "mufljuz,stoka,pohlepan" i bilo je "ma sta je on to uradio,ispali smo u grupama na SP"

                        Eto nam kad ne umemo da cenimo...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ma i ti si mi sporan Gangy, i ti si umjesan u to. Nisi ti bez razloga na avatar stavio tog mufljuza...
                          Ja s'tim nem ništa
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • A kako BiH,Hrvatska,pa i CG (ovi zadnji pomalo,ali ipak) mogu da naprave sasvim dobre reprezentacije? Sta kod njih nema lopova i secikesa? Ma dajte ljudi nemojte se zezati. Mi mozemo,da hocemo,da imamo uz Hr. najjacu reprezentaciju u regionu. Jacu i od Bugarske,Rumunije,Grcke,Bosne... Nekome ocito odgovara da Srbija bude stalno slaba i blamirana! Niko me ne moze ubediti da su one ruke na SP bile slucajne. Kako jbt tim koji igra prelep fudbal u kvalifikacijama da na prvenstvu bude stvar sprdnje? Nesto se desilo u medjuvremenu,ocito je da se tenzija podigla,i da nije vise bila ona atmosfera u timu.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Cim je oteran Antic,znao sam da idemo pravo u rupu.

                              Ajde?! Ko bi mogao tako šta pretpostaviti?

                              Comment


                              • Originally posted by Farfan View Post
                                Ajde?! Ko bi mogao tako šta pretpostaviti?
                                Nemoj sad da lazes ljude.Ti si bio za Pizona
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X