Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Snell View Post
    Ne znam kako u ovoj premocnoj reprezentaciji nema mesta za Nineta, al' ajd.
    Za JSL je i vise od boga oca ali u Evropi vec 3 godine ne igra kako treba. A na 10-ci imas Ljajica i Djuricica koji su trenutno bolji, s tim da je drugi bezmud maksimalno. Na centralnog Nine ne moze, nema tu snagu da iznese na obe strane terena. Steta, nenormalno zna + ljudina.

    Koliko znam Falji mu je menadzer tako da nije do toga.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      @Snell

      Nesto mu Falji.
      Damjanac mu je menadzer, Faljijeva desna ruka.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Neskaro, odigrao je Nine proslu sezonu genijalno za Evian. Samo sto je on ofanzivniji nesto od ovih veznih. Al' od Djuricica sigurno ne bi bio gori, ne znam sta se sa njim desava. Raspada se u reprezentaciji.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Da se razumemo. Veliku zaslugu za danasnju nasu igru snosi i Stimac. Nikada nisam video gore postavljenu utakmicu nego ono sto su Hrvati radili u prvom poluvremenu. Kao nesto igramo napadacki sa 3 spica, a u stvari svi stoje ispred lopte i ne mogu da spoje 3 pasa. Smesno je izgledalo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Za JSL je i vise od boga oca ali u Evropi vec 3 godine ne igra kako treba. A na 10-ci imas Ljajica i Djuricica koji su trenutno bolji, s tim da je drugi bezmud maksimalno. Na centralnog Nine ne moze, nema tu snagu da iznese na obe strane terena. Steta, nenormalno zna + ljudina.

            Koliko znam Falji mu je menadzer tako da nije do toga.

            Razbijao je u Evian-u prosle polusezone, Dinamo ga je sklonio jer nije zeleo da produzi ugovor.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Neskaro, odigrao je Nine proslu sezonu genijalno za Evian. Samo sto je on ofanzivniji nesto od ovih veznih. Al' od Djuricica sigurno ne bi bio gori, ne znam sta se sa njim desava. Raspada se u reprezentaciji.
              Meni je on neodredjen igrac, ali nekako cenim da bi mogao da se uglavi sa Maticem na sredini, na 10-ku nikako, imamo jace igrace. Za Evian igrao sve zivo.
              Djuricic se raspada od kako ode iz Holandije, a i bezmud je brate previse...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by T-Snell View Post
                Damjanac mu je menadzer, Faljijeva desna ruka.
                Pustili su oni njega niz vodu, sada su drugi projekti aktuelni.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Meni je on neodredjen igrac, ali nekako cenim da bi mogao da se uglavi sa Maticem na sredini, na 10-ku nikako, imamo jace igrace.
                  Djuricic se raspada od kako ode iz Holandije, a i bezmud je brate previse...
                  Ninetu nedostaje brzina da bi bio bas vrhunski igrac, sto se tice pregleda igre i ostalih stvari, nema mu mane. Mogao bi on lagano sa Maticem, ali ga Miha nece zvati, a verujem da ni sledeci selektor nece, igrace mladji.

                  Djuricic je bas potencijal, al' on se usere nacisto kada se ocekuje nesto od njega. Dok je takav, on nama samo smeta. Zao mi sto tako moram reci, ali jbg, treba nam bolji...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Pustili su oni njega niz vodu, sada su drugi projekti aktuelni.

                    To jeste, zamisli budala odbije Villareal i dodje u Zvezdu za mnogo manje pare


                    Treba neka panjina da se uvali u beli svet.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Da se razumemo. Veliku zaslugu za danasnju nasu igru snosi i Stimac. Nikada nisam video gore postavljenu utakmicu nego ono sto su Hrvati radili u prvom poluvremenu. Kao nesto igramo napadacki sa 3 spica, a u stvari svi stoje ispred lopte i ne mogu da spoje 3 pasa. Smesno je izgledalo.
                      ja baš evo prije par minuta čitam izjavu Štimca i on kaže da su oni tako namjerno igrali u prvom poluvremenu u cilju da umore naše igrače.....oplako sam

                      Comment


                      • Морам Стојкета посебно похвалити. Значи враћа му наш играч лопту и не баш нешто сигурно, Хрват трчи у пуном спринту а пола стадиона му звижди, прижељкујући ваљда да погријеши Ал зато у 88. мин. након једне одличне реакције након центаршута цијели стадион аплаудира и треба да аплаудира, човјек је лав шта све издржава. И да је бранио у ЗГ било би боље.
                        И Нико Крањчар је својевремено био у велико свађи са БББ нако преласка на онај начин у Хајдук, ал да му неко звизне на мечу националног тима, то невидјех. Не може се навијати за пола репрезетације
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-09-13, 23:15.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ninetu nedostaje brzina da bi bio bas vrhunski igrac, sto se tice pregleda igre i ostalih stvari, nema mu mane. Mogao bi on lagano sa Maticem, ali ga Miha nece zvati, a verujem da ni sledeci selektor nece, igrace mladji.

                          Djuricic je bas potencijal, al' on se usere nacisto kada se ocekuje nesto od njega. Dok je takav, on nama samo smeta. Zao mi sto tako moram reci, ali jbg, treba nam bolji...
                          Ma neodredjen rekoh ti, nedovoljno dobar ni za ofanzivne pozicije, ima pregled, ali ne koristi tu svoju viziju cesto niti je ofanzivno potentan ili pretnja po gol, ni za klasicnog centralnog, jer je dosta supalj defanzivno, slab. Seljakao ga trener u Evianu jer nikako da mu nadje adekvatnu poziciju. Nije on toliko bio bajan u Francuskoj kao sto se misli. Plus je dosao ovde da igra brdski fudbal, pa godine, ma nema od njega leba, zavrsio je on svoje za repku.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Jebi ga, mi Cigani puni kompleksa, pa moramo to da demonstriramo svuda.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma neodredjen rekoh ti, nedovoljno dobar ni za ofanzivne pozicije, ima pregled, ali ne koristi tu svoju viziju cesto niti je ofanzivno potentan ili pretnja po gol, ni za klasicnog centralnog, jer je dosta supalj defanzivno, slab. Seljakao ga trener u Evianu jer nikako da mu nadje adekvatnu poziciju. Nije on toliko bio bajan u Francuskoj kao sto se misli. Plus je dosao ovde da igra brdski fudbal, pa godine, ma nema od njega leba, zavrsio je on svoje za repku.
                              Freskaro, od Ljubomira i od Radovanovica tesko da moze biti iko losiji.

                              Milivojevic bolji i od jednog i od drugog, pa opet i njemu mozes naci manu. Osim Matica nemamo normalnog centralnog veznog, Kuzmanovic je propao odavno. Od kada se posvadjao sa onima iz Stuttgart-a propao nacisto. Prosli puta kada ga je Miha pozvao, brat bratu imao pet kila viska...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by T-Snell View Post
                                Razbijao je u Evian-u prosle polusezone, Dinamo ga je sklonio jer nije zeleo da produzi ugovor.
                                Djuricic i Ljajic su ispred njega trenutno, Ljajic pogotovo. Mada se Filip jos prilagodjava u Portugalu ali svejedno, kida decko vec 2 godine. Volite ga mnogo, znam ja to, postujem ga, strasan lik ali na centralnog ne moze, na 10-ci nema mesta. Sa promenom selektora bi trebalo Adem tu da se zacementira kao starter, decko igra u najozbiljnijoj ligi od sve trojice navedenih i sprda se.

                                Da je jaci defanzivno, na centralnog lagano ali nema snage to da iznese. Par puta kad sam ga gledao na centralnom pogubio se totalno. Steta je sto on nije ranije dobijao poziv i sto ga je tek Antic zvao.

                                Panta mali treba pravi plej da bude kroz godine ali izgleda je debilcina teska u glavu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X