Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav bogotac! Moram da pljunem u vis i da pustim da mi pljuvacka padne na obraz od sramote sto sam pre godinu dana uporedjivao Markeca i Darka Lazovica

    http://www.mozzartsport.com/vesti/la...a-u-cosak-foto
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Па сад не разумијем баш како они који данима слине на дербије Звезде и Партизана и излазе са ставом да ми је побједити Звезду/Партизана па нек испаднемо послије у првом колу клвлификација, да критикују ове друге који имају жељу побједити Хрвате па макар не прошли на СП. Скандирање на дербију и скандирање вечерас, циркус око дербија и циркус који неко прави од овог меча. Отприлике по оној народној ругао се лонац, лонцу .... Једноставно навијачка култура нам таква. А за то су понајвише криви они што лекције држе другима, управо Београђани.

      Исто тако не разумијем став да ако се јавило то ривалство између Звезде и Партизана да је ту вријеме стало и да је то крај. Вечерашња утакмица се никако не може поистовјетити са дуелом против Казакстана. Дерби је увијек важно добити, у питању је престиж, велико ривалство али далеко од тога да је сам себи циљ. Културу навијања, навијати као Шкоти је нешто чему сав нормалан свијет и навијач тежи али колико смо стварно спремни за то .... Почните промовисати културу навијања и спортског надметања на дербију вјечитих, као што сте промовисали и ову накараду од навијања која се усадила у народ па можда ствари крену на боље и на репрезентативним мечевима
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-09-13, 15:17.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Dobro, cuveni smo po tim maloumnostima
        NIje dobro, oni su većina.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
          Па сад не разумијем баш како они који данима слине на дербије Звезде и Партизана и излазе са ставом да ми је побједити Звезду/Партизана па нек испаднемо послије у првом колу клвлификација, да критикују ове друге који имају жељу побједити Хрвате па макар не прошли на СП. Скандирање на дербију и скандирање вечерас, циркус око дербија и циркус који неко прваи од овог меча. Отприлике по оној народној ругао се лонац, лонцу .... Једноставно навијачка култура нам таква. А за то су понајвише криви они што лекције држе другима, управо Београђани.

          Исто тако не разумијем став да ако се јавило то ривалство између Звезде и Партизана да је ту вријеме стало и да је то крај. Вечерашња утакмица се никако не може поистовјетити са дуелом против Казакстана. Дерби је увијек важно добити, у питању је престиж, велико ривалство али далеко од тога да је сам себи циљ.
          Prvo, Zvezda uvek ispred Srbije, i u svakoj situaciji. Drugo, ovo vecerasnje govno od utakmice je izbacivanje nacionalnih frustracija gomile idiota sa obe strane, a to (kao i one bazirane na religiji) su mnogo opasnije stvari po drustvo od navijackih prepirki. Ovo veceras nije derbi jer taj pojam podrzuneva vrhunske ekipe, sto doticne nisu.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Prvo, Zvezda uvek ispred Srbije, i u svakoj situaciji. Drugo, ovo vecerasnje govno od utakmice je izbacivanje nacionalnih frustracija gomile idiota, a to (kao i one bazirane na religiji) su mnogo opasnije po drustvo od navijackih prepirki. Ovo veceras nije derbi jer taj pojam podrzuneva vrhunske ekipe, sto doticne nisu.
            А Звезда и Партизан су врхунске екипе до мога И ова друга теза ти је јака ал баш. Ако већ неко има мржњу у себи онда је боље избацити на суграђанина, брата, сународника него на неког друге религије, нације ..... Која је разлика молим те лијепо. Мени је национална селекција испред клуба, шта ћемо сад? Има нас и таквих
            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-09-13, 15:23.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Za nivo na kojem igraju, jesu dva vrhunska. Razlika je sto klupska mrznja je vezana samo za sport i najcesce traje samo tokom meceva (peckanje tokom sezone su druga stvar), i sama po sebi nije opasna. Mrznja na nacionalnoj i religijskoj osnovi pokrece ratove.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Za nivo na kojem igraju, jesu dva vrhunska. Razlika je sto klupska mrznja je vezana samo za sport, i sama po sebi nije opasna. Mrznja na nacionalnoj i religijskoj osnovi pokrece ratove.
                А с овом вашом клупском ћете покренути грађански "Много боље" слажем се!!!!!!! Е мој ти пусти будалештину, све је то болест. Ако већ хоћеш да имаш мишљење у тренуду онда крени прво од себе и ради на ономе што можеш промјенити а то је да више поштујеш ривала и навијача других клубова и да спортски прихватиш поразе а онда ћемо лако за остало
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Kao što vi iz Banja Luke poštujete Sarajevo ?
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Kao što vi iz Banja Luke poštujete Sarajevo ?
                    И они нас, отприлике тако некако. Кулутура нам таква.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • у колико сати почиње?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        у колико сати почиње?
                        Па стандардно, 20:45 ..... Пренос на РТС, Хрт 2 i РТРС
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-09-13, 15:48.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                          А с овом вашом клупском ћете покренути грађански "Много боље" слажем се!!!!!!! Е мој ти пусти будалештину, све је то болест. Ако већ хоћеш да имаш мишљење у тренуду онда крени прво од себе и ради на ономе што можеш промјенити а то је да више поштујеш ривала и навијача других клубова и да спортски прихватиш поразе а онда ћемо лако за остало
                          Naravno da ovde nikada nece izbiti gradjanski rat, mrzimo se mi, ali smo ponosni na taj derbi. Imam gomilu prijatelja zagrizenih Grobara, prozivamo se non stop i onda odemo na pivo. Normalno da poneki put nerealno gledam na neke situacije, ali to je tako u ljubavi. Drugi je to nivo, i sam znas da je drugaciji odnos nego prema religiji ili naciji, mnogo je manje onih koji ce stvarno potegnuti ruku ili oruzije na nekoga.

                          Ja nemam misljenje u trendu, niti me zanima. Da, ja sam gradjanski elitisticki mundijalisticki skot koji se grozi nacija i religija, ali sam to postao svojom voljom u drzavi gde to bas i nije uobicajeno. A i ti ne bi trebalo da brines moje brige, ako sam pogan i los covek to je moj problem, ali to ne utice na moju pamet.

                          Prodato samo 20k karata do sada
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Prodato samo 20k karata do sada
                            Sve po zasluzi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne lozite se, bice 35 hiljada minimum

                              Pa ja znam masu ljudi koji ce uci za dz

                              Odoh polako na Marakanu, pa neka im Lazar i Mitar uvale po dva komada, meni dosta.

                              Srbija

                              Comment


                              • Hvala Bogu, konacno normalna postava. Jos samo da je i Tosica izbacio i bilo bi odlicno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X