Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Meni je drago da smo izgubili. Samo bi nam falila ovako neka freak dobra prijateljska da posle iz septicke jame zvane FSS izadje da su oni zapravo uspesna institucija. Neka, prvo da se pocisti smece, pa makar izgubili sve do kraja godine, a onda fino na zdrave korene.
    Potpisujem, postoji citava reprezentacija puno kvalitetnija od ove, sa igracama koji ne igraju sto zbog Mihe sto zbog lopova u savezu.... Otjerati ih sve pa ispocetka...

    Comment


    • Svakako. Novi Čile nam ne treba.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Momci jel ste culi???
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Mihajlovic odlucio da pozove Matica i Ljajica za utakmice sa Hrvatskom!!!
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • što bi reko Ekrem "bravo mu ga bate". Još samo da (ne) pozove Šćepovića, Fejsu, Radovanovića, Krstičića, i što bi reko Brajkula "lagani kas" i pobeda u džepu.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Hrvati ce ih ugaziti vako il nako. Nadam se da ce posle toga glava Sinise Mihajlovica zavrsiti na kolcu odmah pored jedne telece.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • I sve mi se čini da možemo samo da se nadamo. Da se dotični neće pomeriti sa klupe jer je čovek bez obraza, a Tole će ga držati do kraja kvalifikacija.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Nisam siguran da će Mihajlović otići posle ovog ciklusa kvalifikacija.
                  Neku noć gledam na SOS emisiju u "orlovskom gnijezdu" i u glavnom, prije utakmice protiv Kolumbije Mihajlović je popričao sa njihovim selektorom i rekao da mu nije cilj da ode na SP, nego da uigrava reprezentaciju za iduće kvalifikacije.

                  Znam, kad je tek postavljen za selektora rekao je da mu je cilj da ode na SP i ukoliko to ne uradi podnijeće ostavku, ali izgleda da je promijenio mišljenje
                  Last edited by Max1989; 18-08-13, 16:19.

                  Comment


                  • Originally posted by Max1989 View Post
                    Nisam siguran da će Mihajlović otići posle ovog ciklusa kvalifikacija.
                    Neku noć gledam na SOS emisiju u "orlovskom gnijezdu" i u glavnom, prije utakmice protiv Kolumbije Mihajlović je popričao sa njihovim selektorom i rekao da mu nije cilj da ode na SP, nego da uigrava reprezentaciju za iduće kvalifikacije.

                    Znam, kad je tek postavljen za selektora rekao je da mu je cilj da ode na SP i ukoliko to ne uradi podnijeće ostavku, ali izgleda da je promijenio mišljenje
                    Šokiran sam ! Nemoguće da je Siniša promeni mišljenje govno bre od čoveka. Ostaće on na klupi reprezentacije dokle god mu Tole to dozvoli. Čovek nema gram mozga. Kakav crni trener. Najurio ga je ko je stigo.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Šokiran sam ! Nemoguće da je Siniša promeni mišljenje govno bre od čoveka. Ostaće on na klupi reprezentacije dokle god mu Tole to dozvoli. Čovek nema gram mozga. Kakav crni trener. Najurio ga je ko je stigo.
                      Ne znam, kad su ga tek postavili na mjesto selektora mislio sam da će biti OK, nije bio loš u Kataniji sa kojom je izborio opstanak iako je bio u nekom dobrom minusu kad je došao, ali vjerovatno da nije isto raditi kao trener u klubu i biti selektor neke reprezentacije.

                      A i zazslužili smo ovakvog selektora kad nam nije valjao Antić.
                      Tražili ste - gledajte

                      Comment


                      • Mihajlović: "Nije istina da ću zvati Matića i Ljajića za Hrvatsku. Nikad nisam pogazio svoju riječ, niti ću to ikada napraviti. Ne znam odakle se pojavila ta informacija da ću ih pozvati za utakmicu s Hrvatskom. I jedan i drugi znaju što trebaju napraviti da bi se našli na popisu."

                        Comment


                        • Фудбалски савез Србије саопштио је да ће се утакмица квалификација за Светско првенство против Македоније играти у Јагодини.
                          Тај меч на програму је у уторак, 15. октобра и последњи је дуел који ће Србија одиграти у А групи квалификација за Мундијал следеће године.

                          Comment


                          • Originally posted by Max1989 View Post
                            Ne znam, kad su ga tek postavili na mjesto selektora mislio sam da će biti OK, nije bio loš u Kataniji sa kojom je izborio opstanak iako je bio u nekom dobrom minusu kad je došao, ali vjerovatno da nije isto raditi kao trener u klubu i biti selektor neke reprezentacije.

                            A i zazslužili smo ovakvog selektora kad nam nije valjao Antić.
                            Tražili ste - gledajte
                            Nama navijačima jeste, menadžerima nije. Kad bi kod Antića igrao neki Radovanović, Krstičić, Šćepović... E to je problem, što ti likovi moraju da se guraju u neke veće klubove na konto loših rezultata reprezentacije. Ali da bitno oni imaju po koji nastup.

                            A druga strane je mazanje oči narodu. Pa sem Katanije, čovek dalje ništa nije uradio. Najurili ga iz Bolonje, najurili ga iz Fiorentine. Videćeš, sutra kad bude napustio reprezentaciju i kad bude našao neki drugi posao, kako će to proći.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Hrvati ce ih ugaziti vako il nako. Nadam se da ce posle toga glava Sinise Mihajlovica zavrsiti na kolcu odmah pored jedne telece.
                              Nece nas Hrvati ugaziti. I oni imaju svog Mihu, velikog filozofa i govornika ali ne trebas previse podgrijati mozak da bi shvatio da se radi o kerovom kurcu zapravo. Ne kazem da nije iskljuceno da nas dobiju, samo mislim da nas nece ugaziti. Prije cemo se mi sami pokopati po starom obicaju.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by bracala View Post
                                Nece nas Hrvati ugaziti. I oni imaju svog Mihu, velikog filozofa i govornika ali ne trebas previse podgrijati mozak da bi shvatio da se radi o kerovom kurcu zapravo. Ne kazem da nije iskljuceno da nas dobiju, samo mislim da nas nece ugaziti. Prije cemo se mi sami pokopati po starom obicaju.
                                +1

                                Hrvatska samo cudom moze da prodje baraz a i da odu na SP bice im kao nama sa Sestkom. Ne bas toliko doduse, dobar je to tim ali Stimac je isti kao i Miha. Samo sto njihov savez bolje radi od naseg godinama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X