Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na pitanje novinara o devetci nase reprexentacije.

    Scepovic je nastavio da trosi svoje kredite, medjutim svi su svesni njegovog potencijala i kvaliteta tako da ce ostati startni napadac nase ekipe.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Bila bi fora posle ovoga da mu da traku.
      sigpic

      Comment


      • Шћепа је мој брат, обожавам ту фацу, колико ми само улепшава дана, легенда !

        Comment


        • brate, ja ću da ispoštujem preporuku člana poacher i staviću 1000 dinara na single, Columbia - Serbia 1&3+ 3.50. Gde ćeš jednostavniju zaradu.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by mladen View Post
            brate, ja ću da ispoštujem preporuku člana poacher i staviću 1000 dinara na single, columbia - serbia 1&3+ 3.50. Gde ćeš jednostavniju zaradu.
            tако је краљу

            jа сам два пута оклевао да синглирам белгијанце, први пут против велса на гостовању кад је квота на 2иг2+ била 2 чини ми се. ја сам хтео да ставим наке паре што сам добио за рођендан (2500) али на крају одустао. рутински их узели 2-0. и нисам их синглирао против нас ову задњу текму кад нас добили 2-1. и реко сам, сад кад се отвори прилика нећу да жалим пара, кад осетим да је то то одем синглирам за црвену узмем паре и здраво
            Last edited by poacher; 12-08-13, 13:05.

            Comment


            • Ma klasičan raspad. Još kako će Šćepa sigurno igrati, a sigurno će u nekom trenutku igrati i Krstičić i Radovanović, ima da nam metnu 2-3 komada Eskobari sigurno.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • http://www.peticije24.com/ostavkatk
                Potpisi za ozdravljenje fudbala i lige ! ! !

                Comment


                • Оздрављење чега ? Оде један дође други....ћорава су то посла.

                  Comment


                  • Ima li prenosa veceras, da li cemo gledati mucenike ili su odluscili da nas postede?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ima li prenosa veceras, da li cemo gledati mucenike ili su odluscili da nas postede?
                      Prenos utakmice na ES2
                      http://tv.sb.eurosport.com/tvschedule.shtml

                      Comment


                      • Da ne videh post, sumnjam da bih uopšte okretao kanale večeras. Hvala Danijele
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Pratite kod Soraje na Twitteru, bice live t(s)ekstualni.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Savez napolje, sva garnituro odlazi ! Miho odlazi ! ! ! KOMBINUJES SVAKU MOGUCU UTAKMICU MIJENJAS STO IGRACA SAMO DA BI SE PRODALI! MIHO ODLAZI !
                            Last edited by ; 14-08-13, 21:45.

                            Comment


                            • Коментатор је ненадјебив: "Наградно питање, драги гледаоци: Како од онаквих омладинаца постану овакви сениори?"
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Meni je drago da smo izgubili. Samo bi nam falila ovako neka freak dobra prijateljska da posle iz septicke jame zvane FSS izadje da su oni zapravo uspesna institucija. Neka, prvo da se pocisti smece, pa makar izgubili sve do kraja godine, a onda fino na zdrave korene.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X