Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DelijaHool View Post
    Бркић је бољи голман од Стојковића, ал' небитно..
    Sigurniji je Stojković... Brkić možda ima bolje predispozicije ali i mnogo više napravljenih kikseva.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Werder je propala ekipa, plus sto nemaju trenera. Schaaf koji je bio tamo 15 godina i trener za kojeg bi rekao da je klasa kada pogledas sta je sa njima uradio ga je nacisto upropastio, a Robin Dutt je dileja, nesposoban lik. Kod njega moze samo jos vise da nazaduje. Bolje mu da ide u drugu ligu, nego da ostane u Werder-u, jer on kao zadnji vezni tamo nikada nece igrati. Igra levog beka, zato sto ga Werder nema, pa onda kada se povredi desni bek, Ignjovski ide tamo. Pa malo krilo, pa malo stopera, jos samo da ga stavi na golmana i napadaca i sve je igrao, samo ne poziciju koju treba da igra. Ovo za nasu ligu je bila sprdnja, ali svakako da je za Ignjovskog bolje da ide bilo gde, samo da ne ostane u Werder-u. Dok nije propao totalno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Il Capitano View Post
        Sigurniji je Stojković... Brkić možda ima bolje predispozicije ali i mnogo više napravljenih kikseva.
        Бркића је појела трема, јбг.
        Требао је бранити Стојковић у Загребу, јер је опаљен.

        Бољи голман? Ни у лудилу, ал' то је моје мишљење.

        Comment


        • Kuzma ima 3 asistencije otkad je u Interu. Gol je misaona imenica (a nije da nije pogadjao u Stutgartu) a nekog ludackog pasa iza 2 3 igraca nema ni na mapi. Gledam svaku tekmu Intera, to je ispod proseka i evo najurice ga. Tehnicki moze da nacrta maltene svakog u repki, takticki nula.

          Nesaro bleda senka onoga sto je bio, bas je u teskom kanalu.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Werder je propala ekipa, plus sto nemaju trenera. Schaaf koji je bio tamo 15 godina i trener za kojeg bi rekao da je klasa kada pogledas sta je sa njima uradio ga je nacisto upropastio, a Robin Dutt je dileja, nesposoban lik. Kod njega moze samo jos vise da nazaduje. Bolje mu da ide u drugu ligu, nego da ostane u Werder-u, jer on kao zadnji vezni tamo nikada nece igrati. Igra levog beka, zato sto ga Werder nema, pa onda kada se povredi desni bek, Ignjovski ide tamo. Pa malo krilo, pa malo stopera, jos samo da ga stavi na golmana i napadaca i sve je igrao, samo ne poziciju koju treba da igra. Ovo za nasu ligu je bila sprdnja, ali svakako da je za Ignjovsokg bolje da ide bilo gde, samo da ne ostane u Werder-u. Dok nije propao totalno.
            Taj Ignjovski opet u par segmenata igre lici na krstenog igraca. Fejsa je zbog povreda postao srpski Dzo Alen i klasika alibi igrac. Luka je korektan igrac ali mora preko da se modernizuje, tacno vidis da je radio iskljucivo sa Djoristima. Raca, 1 potez vanserijski pa 3 klasika JSL greske. Obozavam ga, car je ali nije mu mesto u reprezentaciji. Od ove cetvorice cu uvek izabrati Ignjovskog. Sa Maticem zivotinjom moze dosta da pokrije. Od svakog od ove trojice duplo brzi i 4x takticki potkovaniji.
            sigpic

            Comment


            • Ima nade za Ignjovskog jer je jos mlad. E kad si mi rekao da je Dutt veca dileja od Schaafa, usrecio sam se, ja pomislih normala lik.
              A sto se Kuzme tice, nema od njega leba, taman kada pomislis da mozemo imati strasan vezni red, on u najboljim godinama kada treba da kida, on se posvadja tamo sa Nemcima, i propadne, zapusti se maximalno.

              Ma bre, ja kad ne vidim da nam najjaci ofanzivni igrac u poslednjih par godina, pa mozda i vise ne igra, ne treba bre ni da pricamo uopste.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Taj Ignjovski opet u par segmenata igre lici na krstenog igraca. Fejsa je zbog povreda postao srpski Dzo Alen i klasika alibi igrac. Luka je korektan igrac ali mora preko da se modernizuje, tacno vidis da je radio iskljucivo sa Djoristima. Raca, 1 potez vanserijski pa 3 klasika JSL greske. Obozavam ga, car je ali nije mu mesto u reprezentaciji. Od ove cetvorice cu uvek izabrati Ignjovskog. Sa Maticem zivotinjom moze dosta da pokrije. Od svakog od ove trojice duplo brzi i 4x takticki potkovaniji.
                Cim zavrsi sezonu sa Anderlehtom to je to. On je vec sad starter, jos ce sa Mitrom da se sprda. Meni licno Matic-Milivojevic milina da te uhvati. Kad je nasa lopta na sredini ne mozes da je izgubis
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Taj Ignjovski opet u par segmenata igre lici na krstenog igraca. Fejsa je zbog povreda postao srpski Dzo Alen i klasika alibi igrac. Luka je korektan igrac ali mora preko da se modernizuje, tacno vidis da je radio iskljucivo sa Djoristima. Raca, 1 potez vanserijski pa 3 klasika JSL greske. Obozavam ga, car je ali nije mu mesto u reprezentaciji. Od ove cetvorice cu uvek izabrati Ignjovskog. Sa Maticem zivotinjom moze dosta da pokrije. Od svakog od ove trojice duplo brzi i 4x takticki potkovaniji.
                  Ma ne kazem ja da je Ignjovski los, on je meni mnogo mocan igrac, kada ga je Miha na pocetku zvao on je po meni pokidao kada god je igrao. Slazem se i da Ignjovski treba da dobije prilike, samo sto se kod njega vidi u igri da je u odredjenim situacijama izgubljen. Jebiga, tesko je kada u klubu igras na 7-11 pozicija, pa dodjes u reprezentaciju gde igras sta bi zapravo i trebao. Zato moze da propadne lako, ako se brzo ne promene neke stvari, kada je njegova karijera u pitanju. Malo je komplikovano zvati igraca koji ne igra na primarnoj poziciji u klubu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Cim zavrsi sezonu sa Anderlehtom to je to. On je vec sad starter, jos ce sa Mitrom da se sprda. Meni licno Matic-Milivojevic milina da te uhvati. Kad je nasa lopta na sredini ne mozes da je izgubis
                    Pazi da je to tako lagano. Njemu bre jedan Jojic pridje agresivnije u derbiju on ne zna sta ce s njom. Jednostavno nemas bolje i od onakvog Kuzme nista. Rudarcine svi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ја сам гледао Интер сад у пресезони и оно што сам видео од Кузмановића боље да нисам.
                      Он не зна више ни да трчи као свет, а не да игра фудбал.
                      Па се јадан све нешто труди као убацује се са крила, па хоће да шутне лопта му пређе преко ноге..

                      Сад јбг, то су пријатељске можда развали сад у Интеру.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Ma kakav Milivojevic, nista to, Ignjovski daleko jaci u svim segmentima, samo sto decko izgubljen tamo i mora prvo da se sredi, realno ga i ne treba zvati dok ne pocne regularno na DM da cepa, a to se nece desiti u Werderu ocigledno.
                        Dobro je pa smo koliko toliko resili napadaca, konacno nemamo klasicnog panja u napadu. Mada i Mitar ako hoce da napreduje, 2 godine u Anderleht, i da bezi odatle u jacu ligu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pazi da je to tako lagano. Njemu bre jedan Jojic pridje agresivnije u derbiju on ne zna sta ce s njom. Jednostavno nemas bolje i od onakvog Kuzme nista. Rudarcine svi.
                          To je bilo u poslednjem derbiju ali inace je sakrije majstor, pa kad ga LBJ priznaje kao igraca onda ti je sve jasno nemamo o cemu dalje da pricamo

                          I da te sad cuje za Kuzmu, verovatno bi seo na bus za NS da te prebije, psuje ga kako ga vidi u postavi
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Nemamo pleja? Zovite ovog decka, i molim lepo:
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              To je bilo u poslednjem derbiju ali inace je sakrije majstor, pa kad ga LBJ priznaje kao igraca onda ti je sve jasno nemamo o cemu dalje da pricamo

                              I da te sad cuje za Kuzmu, verovatno bi seo na bus za NS da te prebije, psuje ga kako ga vidi u postavi
                              On priznaje Milivojevica a ne priznaje Dzerarda, mani me tog kriterijuma.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam, po meni Kolarov jedan od najslabijih u reprezentaciji vec neko vreme Veceras solidna igra, Djuricic se skroz izgubio 80% krivac za gol, 20 % Stojke, jbg pokri ti prvi ugao to je do golmana, primi ga slobodno u drugi.

                                Stojkovic
                                Ivanovic Subotic Nastasic Kolarov(Jbg kad nema ko)

                                NE ZNAM Matic

                                Tadic Ljajic Markovic

                                Mitar

                                Tu jos dodati Djuricica, Tosica, Fejsu, Sulejmanija, Ignjovskog i to je trenutno to sto imamo najbolje. Kako je Obradovic igrao kod Antica levog beka kad se setim, kako mi je zao tog decka.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X