Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Jedan je Radomir Antic. Mislio sam da ovo sa Mihom ima svetlu buducnost, ali vec sada je ocigledno da se nece dobro zavrsiti. Okej, hteo je da im pokaze ko je gazda, uveo je disciplinu, i sve je bilo okej do tog meca sa Belgijom, pa cak i posle njega nije bio smak sveta, ali ova bruka veceras, stvarno sramota. Ne mozes naseg najverovatnije najbolje igraca da stavis na klupu, ne mozes sebi da dozvolis da se posvadjas sa njim i da se on povuce iz reprezentacije zbog tebe. Nedopustivo. Jos i sa Kolarovim ako ima problem.. Da se ja pitam, dao bih Mihi ultimatum da sredi probleme sa igracima, ili da nas neko drugi vodi do kraja kvalifikacija.
    Do veceras sam verovao da Mihajlovic moze da napravi tu neku razliku. Ni ja, a ni bilo ko drugi, nije ocekivao titule na SP i EP, vec da se igra na maksimumu koliko umemo pa dokle doguramo, ali ako je zaista ovo istina za Baneta i Kolarova... Jos veceras krene utakmica i sve mi nesto ne stima, ne uklapa se... Kad ono 3 na ledjima Kolarova. Ajde CAK i sa njim da se zakacio pa mu uzeo broj, debil svejedno al' ajde. I Kolarov je temperamentan, sta god. Ali isterati Baneta je van svake pameti. Ako postoji prava zvezda koja cuti i kvalitetno radi, to je sigurno Bane. Ovo Mihajlovicu nikako nije trebalo...

    Comment


    • Пижон је увек спреман да преузме кормило

      Народ наш каже "најцрње је када се опанак попапучи", таква је ситуација са нашим селектором! Препотентни љомбер!

      Comment


      • Vala nek i on preuzme, onda cemo bar da imamo komeNdiju od kvalifikacija do kvalifikacija, nece biti ovoliko zuci kao sada...

        Comment


        • Ма може да нас узме и Гвардиола исто нам се хвата, нисмо репрезентација за СП. Немамо нападача, ово чиме ми располажемо на тој позицији није ни за енглески ч-шип, а и оно што имамо не ценимо и само један по један напуштају тим, кренемо од Лазовића, преко Видића, а ево и сада прича се о Ивановићу. Све у свему не треба нешто посебно ни да жалимо, у питању је реална слика, тако да ово што нам се догађа и не дође као нека "катастрофа".

          Comment


          • Sto je najgore, ja mislim da ovo nije realna slika uopste. Mozemo da imamo reprezentaciju koja stvarno nesto vredi jer imamo materijal za tako nesto, ali dzaba... Da li je Tole u pitanju, Falji, drugi menadzeri, kriminalci, biznismeni, krs selektori, alavi navijaci, stanje u drzavi, ocajan klupski fudbal, meseceve mene i jebem li ga sta jos sve, bar meni sve manje postaje bitno.

            Comment


            • Све то тешко иде без шпица, па ови наши јуниори су промашили Бога оца на последње две текме...
              и баталимо изговоре више и погледајмо се у очи, ова репрезентација тренутно није за СП.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Све то тешко иде без шпица, па ови наши јуниори су промашили Бога оца на последње две текме...
                и баталимо изговоре више и погледајмо се у очи, ова репрезентација тренутно није за СП.
                Nije. Ali realno nije ni za ovo sto se desava u poslednje vreme.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Све то тешко иде без шпица, па ови наши јуниори су промашили Бога оца на последње две текме...
                  и баталимо изговоре више и погледајмо се у очи, ова репрезентација тренутно није за СП.
                  Jel nemamo bolje od ovoga? Neka vrate Zigica u reprezentaciju. Ako nista drugo, rodjen je da odvlaci stopere sa sobom. A Tadic, Sulejmani i Tosic (Jankovic) u liniji iza Zigica bi svakako imali sta da kazu. I Bog me ubio ako ga Tadic ne bi nabadao loptom u glavu. Naravno, u kojoj god kombinaciji se i Kuzmanovic se podrazumeva.

                  Sta je sa Kacarom, zna neko?

                  Comment


                  • Kacar je imao povredu clanka koja ga je odvojila od terena skoro pola godine, tesko da ce biti onaj stari iz Herte.A i konkurencija u HSV-u na njegovoj poziciji je nikad veca i najverovatnije ce dobijati minutazu na kasicicu.Kada jedan Kuzmanovic ne dobija poziv, zasto bi on dobijao?

                    Za ono sinoc je iskljucivo kriv Mihajlovic zbog lose atmosfere koju je on stvorio pred mec sa Makedoncima.Siguran sam da niko od selektora ne bi na taj nacin kritikovao nasa dva najstandardnija igraca Kolarova i Ivanovica, a nije smeo da proziva Bisevca i Mijailovica koji su bili jednom recju katastrofalni, sigurno je tu doslo do sukoba sto je rezultiralo da Ivanovic posmatra mec sa klupe da stvar bude jos gora on nam je kapiten.Nasi igraci su juce delovali pogubljeno na terenu, igrali su bez velike volje i nisu imali vodju na terenu.Mislim da je ona vest koja je dosla na kraju prvog poluvremena u vezi Ivanovica namerno plasirana kako bi izazvala jos veci bes kod navijaca.Krenuo sam nesto da pisem zato sto mi je bilo sumnjivo kada je pustena ta vest, ali sam precutao.

                    Da izdvojim ono najbitnije.
                    "Normalno je da ne mogu ja da uhvatim Mijailovića i mlađe igrače, normalno je da smo Bane i ja najodgovorniji za poraz. Ali, mislim da je kritika bila da smo nas dvojica direktno krivi za poraz, a ne mogu nikako samo dva igrača da budu kriva za poraz. Normalno je da će da se uhvati na nas, a ne na igrače koji imaju 20 godina", zaključio je Kolarov.
                    "Mislim da je selektor sve objasnio i dao razlog. To su pravi razlozi. Mislim da je to bila šok terapija koja nije uspela. Mislim da neće uticati na naš odnos. Nije bilo sukoba mišljenja, ne treba dolivati ulje na vatru. To je prošlost ne možemo da vratimo vreme i tri boda. Mi smo ovde u ekipi, kao i vi, sa istom željom da idemo na velika takmičenja. Odazivaću se na svaki poziv, kao i uvek", rekao je Ivanović.

                    Comment


                    • Koja je ljudina Ivanovic.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ovo oko Engleza juce se opasno zakuvalo, vrlo je moguce da budemo suspendovani iz jednog ili vise kvalifikacionih ciklusa za U21 i da i ceo savez popije neku kaznu. Opasno se lobira, cisto da se ne iznenadite. Videcemo sada koliko su Toletove veze u UEFA jake i da li mogu da premoste Engleze.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Meni nije jasno sta je preporucilo Mihajlovica da bude trener reprezentacije.Sta treba da se desi da Karadzic da ostavku.
                          Last edited by aca; 17-10-12, 09:55.

                          Comment


                          • Ma pun mi k... i Engleza vise. Sve su oni nesto ucveljeni kao udovice, a gamad neopevana su. Ne znam da li je ikada postojala ljigavija nacija.

                            Comment


                            • Originally posted by aca View Post
                              Meni nije jasno sta je preporucilo Mihajlovica da bude trener reprezentacije.
                              Servilnost i hiper(kvazi)patriotizam. Kao i vecinu politicara ovde, pogotovo ovih sada vladajucih, kao i vecinu rukovodecih u institucijama i preduzecima. Ne vidim sta je cudno, on je tacno ono sto savezu treba, da gura menaDJerske igrace a da to predstavlja kao podmladjivanje ili nedostatak patriotizma zbog nepevanja himne. Nazalost vecina debila ovde se nakacila na to kao smrt na babu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by tantuz View Post
                                Ma pun mi k... i Engleza vise. Sve su oni nesto ucveljeni kao udovice, a gamad neopevana su. Ne znam da li je ikada postojala ljigavija nacija.
                                Prvo nacionalna mrznja ovde nije pozeljna. Kao drugo oni znaju da igraju ovakve politicke igre, to sto mi ne znamo je nas problem i zato cemo uvek dobijati po tamburi. Ako mislis da se do rezultata, pogotovo u fudbalu, dolazi posteno onda zivis u zemlji ruzicastih slonova.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X