Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliki je covjek Bane.

    Ja ne bih imao srca da ga ostavim na klupi. Covjek kojeg u ekipi prvaka Evrope toliko cijene da bi mu dali kapitensku traku kada Terry ode/prestane igrati. Eto koliki respekt ima tamo, a ovdje ga stavljaju na klupu. Koliko smo smijesni.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Koliki je covjek Bane.

      Ja ne bih imao srca da ga ostavim na klupi. Covjek kojeg u ekipi prvaka Evrope toliko cijene da bi mu dali kapitensku traku kada Terry ode/prestane igrati. Eto koliki respekt ima tamo, a ovdje ga stavljaju na klupu. Koliko smo smijesni.
      Pa bio je kapiten na pripremama Celsija,to dovoljno govori,Hidink i Di Mateo ga hvale cak ga hoce i Murinjo a kod Mihajlovica sedi na klupi...

      Comment


      • Ali,Mihajlovic i dalje prica nije jos nista gotovo.Voleo bi da se sad odma igra utakmica protiv Hrvata da odma izgube a ne da se ceka mart,da se ovo mucenje zavrsi i da Mihajlovic i Karadzic daju ostavke.

        Comment


        • Karadzic? Ostavka?

          Comment


          • Cisto da znate da je jedna od varijanti da se ceo savez suspenduje na 4 godine, sto ce se odnositi i na reprezentaciju na svim nivoima i klubove. I to uopste nije tako daleko kao ishod. To bi se odnosilo i na Partizan sada u LE.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ne verujem da ce do toga doci. Ali bicemo kaznjeni to je sigurno.
              Mada su i oni krivi koliko i mi ali oni su ipak Englezi.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ma ajde bre, najbolje da nas ukinu. Ako je bilo rasizma, nismo mi ni prvi ni poslednji. Sto Poljska nije kaznjena zbog svih incidenata koji su se desili za vreme EP-a i svih poginulih navijaca drugih zemalja tokom EP-a? Sto nije Fener kaznjen kada su gadjali Eboue-a bananama i kamenjem? Mada me ne bi cudilo da kazna bude drasticna, ipak su Srbi uvek ti na kojima se trenira strogoca.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nije stvar samo do ovog incidenta, malo se nakotilo tih kazni sto zbog klubova, sto zbog reprezentacije, tu je i prica oko namestanja utakmica i kriminalnog stanja u fudbalu, tu je i Taton. Ni onaj kredit koji Tole ima kod Platinija nije beskonacan. I moglo bi jako da nas ugrize za zadnjicu sto nismo bili kaznjeni ostrije u prethodnim situacijama, a sve se ponavlja. Mi smo posle slucaja Bogdanov dobili igranje bez publike i uslovnu kaznu, uz upozorenje da ce nam se nacestitati Nove godine ako se nesto ovako ponovi. Verujte, vrsi stravican pritisak da budemo jako, jako ostro kaznjeni, zgazili smo za dve godine na zulj tri najmocnije drzave u UEFA.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by tantuz View Post
                    Karadzic? Ostavka?
                    Pa, logicno je da padne ostavka.

                    Comment


                    • Originally posted by aca View Post
                      Pa, logicno je da padne ostavka.
                      Nemoj da si neozbiljan, ozbiljno pocinjem da sumnjam da trolujes. Uostalom i ako podnese ostavku zamenice ga Terzic, ista je to ekipa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/in...ajka-po-srbima

                        Kada se oni javljaju.. Da se razumemo,ja sam za to da se kazne svi ucesnici incidenata,ali sta cemo sa ostalim drzavama?sta je bilo u Poljskoj?sta je bilo u Italiji?Sta se radi u Engleskoj posle utakmice?Ma svugde ima nasilja i rasizma ali uefa i fifa kaznjavaju samo male zemlje,posto oni ocigledno nemaju dovoljno para da plate,za namestanje isto,ko ce da nadrlja?Pa male zemlje,nece valjda ove sa zapada?Sto se tice nasih novina,samo mi se povraca kada procitam tekst u kome pljulju svoj narod...

                        Comment


                        • Ma ajde bre, i onaj njihov trener je tukao naseg pomocnog, koji je razdvajao igrace. Ispade kao da su ih silovali. Zakuvala po tri igraca sa obe strane, kod nas Causic, Despotovic i Ninkovic, a kod ovih Sterling, Rose i onaj sa brojem 10. Vidim da Rose sada kaze da je pogodjen kamenom u glavu. A gle cuda, pogodio ga neko kamenom a njemu nista nije bilo.

                          Apsurd! Ispade da smo samo mi tukli, a oni stajali kao drvene marije. Ajde da se ne zajebavamo, zakuvali smo, krivi smo vecinom, neka nas kazne novcano i igranjem bez publike, sve iznad toga je previse i u slucaju da kazna bude ostrija, to je samo zato sto nam je Engleska bila protivnik.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Nemoj da si neozbiljan, ozbiljno pocinjem da sumnjam da trolujes. Uostalom i ako podnese ostavku zamenice ga Terzic, ista je to ekipa.
                            Ma znam ja da on nece,samo kazem sta bi trebalo.Malo sam sarkastican.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma ajde bre, i onaj njihov trener je tukao naseg pomocnog, koji je razdvajao igrace. Ispade kao da su ih silovali. Zakuvala po tri igraca sa obe strane, kod nas Causic, Despotovic i Ninkovic, a kod ovih Sterling, Rose i onaj sa brojem 10. Vidim da Rose sada kaze da je pogodjen kamenom u glavu. A gle cuda, pogodio ga neko kamenom a njemu nista nije bilo.

                              Apsurd! Ispade da smo samo mi tukli, a oni stajali kao drvene marije. Ajde da se ne zajebavamo, zakuvali smo, krivi smo vecinom, neka nas kazne novcano i igranjem bez publike, sve iznad toga je previse i u slucaju da kazna bude ostrija, to je samo zato sto nam je Engleska bila protivnik.
                              Ne shvatas, nije ovo do igraca nego do rasizma i majmunisanja sa tribina. I kao sto rekoh Englezi su zakrvili da nas zakuju. Onako muski. Da ne pricam da su u losim odnosima sa svima sada sto nisu dobili organizaciju svetskog i da im UEFA i FIFA dosta dodju.

                              Pali smo na volej u najgorem mogucem momentu. Ako dobijemo po labrnji da se ne iznenadite. A sve su sanse da hocemo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Znam da je rasizam problem, ali ako neko ne treba da se javlja po tom pitanju, onda su to Englezi. Neka prvo rese rasisticke probleme u svom dvoristu, pa neka onda drugima drze predavanja o finom ponasanju. Sada mi trebamo biti zrtveni jarac za njih? Ma ja..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X