Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Kod njih niko i ne peva i onako im je ceo tim iz Baskije ili Katalonije

    Kako i mogu da pevaju kada himna nema reci, nije valjda da ste zaboravili? Njihova himna ima neki uzvik koji ponavljas u ritmu pesme, tipa la la la.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Inace za vasu informaciju, spanska himna nema reci.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Mogli bi i mi takvu neku da nabacimo,cisto da se niko ne uvredi.

        Comment


        • Neko je svakako ovom momku napunio glavu glupostima, pa se digao u nebesa...

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Ne mozes porediti zemlju u kojoj igraju tri-cetiri Nemca sa zemljom koja je sastavljena 99.9% iz igraca koji su Srbi. A u ostalom, da Low od njih trazi da pevaju himnu i da oni daju saglasnost, ti mislis da se oni ne bi toga pridrzavali? Jeste da se tim putem zeli udovoljiti vecini "Velikih Srba", ali on je svesno potpisao da ce da postuje to i nije ispostovao. Sada sta je razlog toga je nebitno, ali to pokazuje kakva je osoba. Meni ne smeta sto on ne peva himnu, nije obaveza, neka je peva ko hoce, ali da ne postuje dogovor koji je postigao sa selektorom je apsurd i narusavanje autoriteta istoga. Samim tim je nedopustivo.
            Normalno da nece Low traziti jer je pametan covjek.Samo se na Balkanu na glupe nacine pokusava dokazati ko vise voli svoju drzavu.Kazes da je u reprezentaciji 99,9% Srba,ja te pitam koji nije Srbin,to sto Ljajic nije pravoslavac ne mora znacit da nije Srbin.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Kombinacija je obe stvari, zato sto ce na ovo ljudi dobrim delom odreagovati kao sto sam napisao negde na pocetku: On je Turcin, nije pevao, oterajte ga, sjajno, krasno. Hajdemo na utakmicu da gledamo pravi patriotski tim. A tek ovaj Karadzic sto voli Srbiju i ne da da se zezaju, sjajno. Sve demagogija, popilazam, podilazenje i gluposti.
              Vec sam citao takve komentare, puni ih svi nasi sportski portali. Idemo sve okrenuti na nacionalizam, jbm ti ogranicenst.

              Ernesto objasnio.

              A ova prica o Njemackoj i nasoj reprezentaciji je nebo i zemlja. Ne moze se ovaj napaceni, siromasni, jadni, oziljcima rata zakaceni prostor porediti sa drzavom kao sto je Njemacka. Drzava kod koje nacionalizam postoji u 10 puta manjoj mjeri nego ovdje na Balkanu tj. na prostoru bivse Juge. Drzava koja ima vise etnickih grupa nego sto ima svaka zemlja ovdje. Drzava koja se ne takmici sa Francuzima ili Englezima u patriotizmu ili ne znam cemu. Znaju da bi naturanje necega narusilo sve u sportu i zato to i ne rade. Oni gledaju tebe u praksi. Gledaju sta ti mozes dati svojoj drzavi, kako da zadovoljis cijelu drzavu i ucinis svakog stanovnika ponosnim zbog svojih partija u nacionalnom dresu. Ko hoce da pjeva, neka izvoli. Pjevanje himne se gleda koliko i frizura igraca.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Normalno da nece Low traziti jer je pametan covjek.Samo se na Balkanu na glupe nacine pokusava dokazati ko vise voli svoju drzavu.Kazes da je u reprezentaciji 99,9% Srba,ja te pitam koji nije Srbin,to sto Ljajic nije pravoslavac ne mora znacit da nije Srbin.
                Pa sta sada, sto nije Low trazio, mi trebamo kao Nemacka? Ne mozemo po svome? Sta mene briga sto ne peva niko, jesam li ja Spanac ili Nemac? Sustina nije u tome sto Ljajic ne peva himnu, vec sto ne moze da ispostuje prost dogovor, na koji je on sam dao saglasnost bez teranja od strane nekoga. Znaci, on ne moze da ispostuje samog sebe i dogovor koji je postigao sa selektorom. Koliko god da je glupavo, coveku koji igra za zemlju koju je odabrao ne bi trebao biti problem da peva himnu te zemlje.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • SDP: Igranje je važnije od pevanja, zašto je i FSS za odstranjivanje Ljajića iz reprezentacije?


                  Kazem ja, iza svega ovoga je prljava politika jer je tako najlakse zaslepiti nase ljude, praznim pricama o kvazi patriotizmu.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Vrh,jos da nas odstrane zbog mesanja politike,pa da propadne jedna sjajna generacija defanzivnih igraca.

                    Treba zaboraviti glupi sporazum,vratiti Ljajica,pokusati ostati tu gde jesmo,tesko je napredovati,a propadati jos dublje je skoro nemoguce.Mada smo mnogo talentovan narod,pa nam cak i to polazi za rukom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uf sad napraviste Mesija od Ljajica evo raspali smo se bez njega ....
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Uf sad napraviste Mesija od Ljajica evo raspali smo se bez njega ....
                        Nije stvar u Ljajicu,vec u tome sto ne mozemo dva dobra poteza da napravimo (i na terenu i u savezu) .
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Uf sad napraviste Mesija od Ljajica evo raspali smo se bez njega ....
                          Raspali smo se odavno, Hodnuras i Estonija, a Ljajic je jedan od onih koji bi mogao da nas ponovo podigne gore.

                          Lepo rece ovaj covek kao sto je i Ljuba cini mi se rekao


                          On je kazao da merilo igranja u reprezentaciji treba da budu nečije fudbalske sposobnosti, a ne pevanje ili ne pevanje himne. On je ocenio da je država previše uvedena u "nacionalne tokove" i da se previše vodi računa o "nacionalnim krupnim temama".
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Ali Subotic je ostao, nije kaznjen.

                            Ovo je Balkan, come on. Opa!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Imamo mi i talentovanije od Ljajica, meni uopste ne predstavlja problem sto on nece igrati, cele sezone slabo igra, tako da nije nikakav problem.

                              Sta je sada problem, je razlog zbog kojeg je on oteran, a izgleda da postoji nesto vise od samog pevanja himne...
                              A sto se tice ugovora, realno smesan je, ili barem deo vezan za himnu. Pevas himnu zato sto to zelis, volis, a ne na silu.
                              Ali mi nije jasno, zasto je Ljajic potpisao svesno ugovor, znajuci da ga nece ispostovati ?? Zasto se nije obratio Mihi i rekao mu zasto ne zeli da peva himnu ?? Pa bi se valjda resili problemi, a ne ovako na ruzan nacin...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Raspali smo se odavno, Hodnuras i Estonija, a Ljajic je jedan od onih koji bi mogao da nas ponovo podigne gore.

                                Lepo rece ovaj covek kao sto je i Ljuba cini mi se rekao


                                On je kazao da merilo igranja u reprezentaciji treba da budu nečije fudbalske sposobnosti, a ne pevanje ili ne pevanje himne. On je ocenio da je država previše uvedena u "nacionalne tokove" i da se previše vodi računa o "nacionalnim krupnim temama".
                                Po ovome zadnjem tek ne bi trebao da igra. Nije standardan u Fiorentini i ocajno igra vec dve godine. Talentovan jeste, ali je u totalnom kanalu i sto se tice igre i sto se tice ponasanja.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X