Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masite sustinu pricu,ne zanimaju me njegova uverenja iako ih pogresno propagira i ocigledno je da to nema nikakve veze sa uverenjima,ono sto je bitno ovde jeste da je potpisao sporazum i uspeo da ga prekrsi vec na prvoj utakmici,automatski znaci hvala-dovidjenja dok se ne opametis i krenes da postujes dres reprezetancije,svog selektora i sto je najbitnije svoju zemlju i sunarodnike.

    Comment


    • Ma ne treba ulaziti uopste u politiku i njegove razloga, to je licna stvar i nije nas problem. Jedini kriterijum treba biti ko je koliko dobar i koliko moze da pruzi. Ljajic moze biti veoma koristan i zato se nije smelo njega tako lako odreci. Sve dalje je demagogija i nesto sto me neodoljivo podseca na neka prethodna grozna vremena koja se nadam da se nikada nece vratiti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Pa sta sto je musliman? Je li ga neko naterao da igra za Srbiju? Mogao je da igra za Bosnu ako mu je vera problem, zar ne?
        Auu... pa opet vrtimo istu pricu, kakve veze ima Bosna? Zvali su ga da igra za Bosnu i on je rekao NE jer zeli da igra samo za Srbiju. Verujem da mu nije bilo ni na kraj pameti da ce ga u buducnosti isterati zato sto nije pevao himnu. Ja sam pravoslavka ali ipak postujem religijska ubedjenja drugih ljudi. Ako je rekao da mora da postuje sebe to znaci da mora da postuje ono u sta veruje jer ako to ne uradi nece biti pravoveran a to je najvaznije u svakoj veri. To je neko moje vidjenje i ne bih vise na ovu temu, uostalom najbitnije je da se to sto pre resi i Adem se vrati u tim.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • I Ozil je musliman pa peva Nemacku himnu jer postuje zemlju,a kad postujes zemlju najmanje sto mozes da uradis jeste da pevas himnu i postujes drzavnu zastavu.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            I Ozil je musliman pa peva Nemacku himnu jer postuje zemlju,a kad postujes zemlju najmanje sto mozes da uradis jeste da pevas himnu i postujes drzavnu zastavu.
            Stvar je u tome sto nemacka himna nema dodirnih tacaka sa bilo kojom religijom, barem ja tako mislim.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              I Ozil je musliman pa peva Nemacku himnu jer postuje zemlju,a kad postujes zemlju najmanje sto mozes da uradis jeste da pevas himnu i postujes drzavnu zastavu.
              Upravo to , a i posle svega mogao je odma da kaze da nece pevati niko ga nije puskom naterao da potpise nego je morao da se pravi pametan i da napravi budalu od Sinise pred celom drzavom ....
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                I Ozil je musliman pa peva Nemacku himnu jer postuje zemlju,a kad postujes zemlju najmanje sto mozes da uradis jeste da pevas himnu i postujes drzavnu zastavu.
                Stvarno me ne zanima da merim neciji patriotizam niti me bas briga za necije stavove, vec samo sta taj igrac pruza na terenu i koliko mu je potencijal.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Svi su krivi,jednostavno taj glupi sporazum o pevanju himne ne treba postojati. Pa setite se kako je Maric pevao himnu Srbije kad je igrao za Australiju,ne daj Boze da se to nama desi.
                  Ja ne znam himnu Srbije,znao sam u osnovnoj,ali sam zaboravio,ne patim za isticanjem patriotizma.Da mi je poznavanje himne uslov za igru u reprezentaciji ne bih je naucio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako je pristao da igra za Srbiju i slusa himnu ove zemlje na svakoj utakmici, kako moze da ima problem sa recima iz iste? Rekao sam da moze igrati za Bosnu ako ima problema sa himnom zemlje za koju se odlucio igrati, a ne da mora da igra za njih. Ne vidim zasto onda ne bi on pevao himnu? Ne mora da je peva sto se mene tice, ali da navodi kako iz licnih razloga nece da peva himnu mi je smehotresno. Cuj licni razlozi, onda nije trebao ni da potpisuje nista i fino da kaze da mu himna zemlje za koju igra ne odgovara i gotovo, a ne da se pravi mangup kako samo on to ume. Ne zna sta je disciplina i ovo mu nije prvi puta da ga teraju iz ekipe, drugi puta ga je vec Miha isterao. Ne treba da se vraca, dok se ne opameti. Mozemo i bez njega..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      I Ozil je musliman pa peva Nemacku himnu jer postuje zemlju,a kad postujes zemlju najmanje sto mozes da uradis jeste da pevas himnu i postujes drzavnu zastavu.
                      Ozil ne pjeva himnu.



                      Od 0:29 do 0:37 Khedira,Boateng i Ozil i nijedan ne pjeva himnu.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Hvala Joe. Ni Francuzi ne pevaju svi himnu. Cak ni neki Englezi. Ovo je sport nije rat. Boris se pre svega za sebe, svoj tim i saigrace, za pobedu, pa tek onda predstavljas svoju drzavu. Bar ja tako postavljam stvari.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pa i ja kazem, ni Neven Subotic nije pevao himnu pa zasto na njega nema toliko pogrdnih reci? Zato sto nije musliman. Sve mi se cini da iza ovoga stoji prljava politika a ne samo sport i pevanje himne.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Stvar je u tome sto nemacka himna nema dodirnih tacaka sa bilo kojom religijom, barem ja tako mislim.

                            Isto kao sto dve religije imaju dodirne tacke,u krajnjem slucaju i jedni i drugi veruju u istog Boga.

                            Comment


                            • Neven Subotic NIJE pjevao himnu. Zasto nije istjeran? Kakvo mu je pokrice za to? Ne zna rijeci? Nemojte se zajebavati. Pa ja cu za 2 sata nauciti alzirsku himnu, a on ne moze srpsku a Srbin je. To je jos sramotnije, ako cemo o ljubavi prema zemlji. Ali meni je 100 puta bitnije kako ko stoji na terenu, nego ko pjeva himnu. Dosta mi je onih sto ne spustaju 3 prsta i sto ne skidaju usne sa krsta, a kad treba ginuti na terenu, nema ih nigdje. Balvani najobicniji, ne vide dalje od nosa.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • 22.05.



                                28.05.



                                Trebali su da probaju da reše to na startu priprema...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X