Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ishitreno je i idiotski postupljeno, uzmes vidis u cemu je problem, porazgovas i resis, a ne teras mozda najtalentovanijeg fudbalera kojeg imamo (uz sve njegove mane) sto ne peva himnu. Kao da je ubio nekoga. Izvinite, ali za mene je to neprihvatljivo, neozbiljno i primitivno. Ali hajde, nema veze. Naravno imamo mi mnogo talentovanih da ga zamene, sto rece Bata Djora mi smo najtalentovanija nacija za fudbal u Evropi
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ocigledno ce pod Mihom utakmica za reprezentaciju biti poistovecivana sa polaskom u rat. Ne bi me iznenadilo da kad kad citira kojeg vojskovodju. Mesa sport sa onim cim nikako ne bi smeo. Ne moze igrac mirne glave nastupati i izvrsavati takticke zamisli koje su prioritet ako je psihicki prenatrpan pritiskom javnosti koji je prouzrokovan izjavama i stavovima selektora. Ako ovako nastavi cenim jako neprijatan fijasko.

      Comment


      • "Patriotizam je poslednje utociste hulja"

        Comment


        • Adem Ljajić: "Moja zemlja je Srbija i čast mi je da igram za nju"

          Izjava od pre 2. godine, definitivno sam na strani Adema, Miha treba da preispita svoju odluku koju je doneo brzopleto i bez razmisljanja cini mi se.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Ako mu je cast sto ne peva himnu 'svoje' zemlje?Ili mu je to ispod casti?

            Comment


            • Nece Miha nikada preispitatu tu odluku sem ako Ljajic ne krene da ga ljubi tamo gde ne treba. A sa stavom koji ima ne verujem da ce se to desiti. Ni ja to ne bi uradio. A onda kad anam bude falio zavrsni pas zapitacemo se da li je bas toliki problem sto Adem nije pevao himnu. Vecito ce ova zemlja patiti zbog nestrucnih ljudi koji autoritet zamenjuju slepom silom.

              Originally posted by Layzick View Post
              Ako mu je cast sto ne peva himnu 'svoje' zemlje?Ili mu je to ispod casti?
              Boli me levi lakat da li mu je cast ili nije. Eno Panteli suze idu od ljubavi prema Srbiji i casti pa ga ne bih stavio u reprezentaciju nikada.
              Last edited by Nebojsa; 28-05-12, 15:23.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Ako mu je cast sto ne peva himnu 'svoje' zemlje?Ili mu je to ispod casti?

                Originally posted by Sara View Post
                nazalost verovatno da ima nesto sto se kosi sa njegovim religijskim uverenjima i to mu ne dozvoljava da peva himnu, sigurno da ne bi odbio da peva iz cistog hira. Vise puta je isticao da je Srbin i da voli Srbiju kao i na ovom videu tako da nema tu nikakve politicke pozadine kao sto neki misle.
                Uostalom, vidim sada da i Neven nije pevao himnu pa zasto i on nije kaznjen?
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Ja ne mogu da budem na Ademovoj strani nikako , prosto znao je da ce morati da peva himnu uostalom potpisao je sta sad izvodi koji moj....
                  Sad tu pljujete po Mihajlovicu a kad su nas surili na SP svi ste pljuvali po igracima i nazivali ih placenicima kako ih boli uvo za zemlju i kako samo igraju za klub pa evo covek je dosao i hoce da izmeni stvari koliko je moguce a vi ga odma pljujete kako se previse zanosi poslom bla bla . Change your fucking mind ....
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ne menja se moje misljenje o Mihi nikako i kada pricam o nestrucnosti, ne radi se o njemu kao treneru nego o savezu. Ne zavaravajmo se, nije ovo samo njegova odluka.
                    I ne drzim nikome stranu, niti bi ovde trebalo da postoje strane vec sta je ispravno a sta ne. Ovo je prosto glup potez, ne moze se drugacije nazvati.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Uostalom, vidim sada da i Neven nije pevao himnu pa zasto i on nije kaznjen?

                      Znaci pevanje himne mu se kosi sa religijskim uverenjima a nosenje dresa na kojem je ogroman krst i grba koji isto tako ima krst mu se ne kosi sa uverenjima?A voleo bih da mi pokaze deo himne koji mu se kosi sa njegovim uverenjima..

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Znaci pevanje himne mu se kosi sa religijskim uverenjima a nosenje dresa na kojem je ogroman krst i grba koji isto tako ima krst mu se ne kosi sa uverenjima?A voleo bih da mi pokaze deo himne koji mu se kosi sa njegovim uverenjima..
                        A ko smo mi da mu preispitujemo stavove? On moze da misli sta hoce, samo se trebalo dogovoriti sa njim, videti koji problem ima i isto resiti. Human resource management 101: Dogovor je uvek bolji od nametnutog resenja.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • A ko je on da krsi dogovor koji je potpisao i to sa sve izgovorom 'licni razlozi'?Sa tim 'licni razlozi' samo je potisnuo onu pricu 'volim i postujem Srbiju'.

                          Comment


                          • Da vidimo, on je musliman sto ce reci da ti licni razlozi definitivno imaju veze sa njegovom verom. Uostalom, nadam se da ce negde dati opsirniju izjavu, razlog sigurno postoji ali izgleda da nije bio voljan da to odmah iznese u javnost.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Slazem se da je on sam trebao da ukaze na to sto misli odmah, nema tu spora. Samo teranje iz reprezentacije nije resenje, na to svi mi koji smo protiv ovoga ukazujemo. Da li cemo svaki problem koji se desi u reprezentaciji resavati rasterivanjem, kada se za ovako malu stvar (a jeste mala stvar) vrati kuci igrac koji bi trebalo da nam bude nosilac u sledecim godinama, sta ocekivati dalje. Problema ce uvek biti, razmirica, neslaganja i ne mogu se ovako seci preko kolena.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Da vidimo, on je musliman sto ce reci da ti licni razlozi definitivno imaju veze sa njegovom verom. Uostalom, nadam se da ce negde dati opsirniju izjavu, razlog sigurno postoji ali izgleda da nije bio voljan da to odmah iznese u javnost.
                                Pa sta sto je musliman? Je li ga neko naterao da igra za Srbiju? Mogao je da igra za Bosnu ako mu je vera problem, zar ne?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X