Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sulejmani i Tadic konacno u reprezentaciji zasluzili su stvarno napadaci kao Zigic i Pantelic njih ne treba zvati."Navijaci nase reprezentacije" trebaju se unormalit stojkovic je nikakav covjek to jeste ali nemamo boljeg golmana.
    Last edited by stefan12; 24-02-12, 12:38.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Ko je imalo gledao Blekburn mogao je jasno da vidi da je Raca zasluzio poziv. Sad, sto je u klubu takva situacija, sto je Kin 0 od trenera, Hoile se svadja sa gazdama kao kljucni igrac, Jakubu malo da 4 po utakmici malo ga nema ali Raca u poslednje vreme dobro igra i kad bi tako igrao za reprezentaciju verujte da ne bi niko imao nista protiv da bude i u 11. Mada sam ja za tandem Kuzma-Matic a ispred Ljajic ili Djuricic u zavisnosti od forme i igara u klubu.
      sigpic

      Comment


      • E s ovim sastavom se vec moze dosta toga uraditi... Hvala bogu sto su pozvani igraci koji su odavno trebali da budu na spisku, ali i takodje mi se svidja sto su i neki mladji pozvani... Ali ja se opet nadam da ce se resiti to pitanje trenera, Curcic nije taj kadar koji moze voditi tim..
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kojom van svemirskom silom je Dusko Tosic dobio poziv?

          Comment


          • Keka
            Cuj prvi maj

            Comment


            • To ipak postaje javna tajna...
              Svi znaju za to, i ponavlja se vec x godina u nazad...

              I posle se nesto novinari zale kada im nesto neodgovara, a ovamo lova u dzep...

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Mislim da je zasluzio bar da odigra koju na prijateljskim za pocetak, ne bih da zvucim maliciozno, ali zasluzio je makar koliko i Lazar Markovic. No dobro, njegovo i Lazarevo vreme dolazi. Ovako je spisak dobar, valjda ce nam Sulejmani zaigrati u napadu, zivim za taj dan, dosta mi je vise napadaca operisanih od lopte.
                Iskreno gledajuci sastav, mislim da nije pozvan zbog toga sto na poziciji desnog krila imamo Zorana Tosica i verovatno ce tu isto da igra Miralem Sulejmani posto ga ne vidim da igra centralnog napadaca.Ako bude igrao onda je trebao stvarno da pozove Lazovica.Svi ovi mladji su pozvani kako bi popunili rupe na odredjenim pozicijama, a ne da se zovu neki levi igraci.Mislim da se selektor dvoumio izmedju Markovica i Lazovica, pa je ovaj prvi presudio zato sto moze da igra i u napadu i u veznom redu.Mada i na drugim pozicijama smo dobro popunjeni i neki igraci koji su pozvani pre njega i koji su vec bili na okupljanjima reprezentacije ce svakako imati prednost u odnosu na njega(Jankovic, Ninkovic).

                @Nash
                Sto se tice veznog, ne bi se puno pogresilo ako bi igrao Ignjovski.Pruza bolje partije i konstantan je.
                Djuricic pre Ljajica, jes da igra u manjem klubu, ali ima veliki udeo u plasmanu Herenvena.Kada bismo igrali samo sa jednim napadacem, gledao bih da se on forsira na toj poziciji.

                Comment


                • Zaboravih na Ignjovskog brate, ogroman potencijal i spreman za 11.

                  Treba ove mlade momke forsirati sto vise, cak i da ne odemo na SP da se uigravaju za dalje jer mogu dugo da budu zajedno u reprezentaciji + su veliki potencijali i generacija koja obecava.
                  sigpic

                  Comment


                  • nikako Raca Petrovic ne treba da igra...na svakoj poziciji u veznom redu imamo bar po 5 boljih igraca od njega.
                    usporava igru, nije dobar u defanzivi, u skoku je slab...pa milijas je za njega izmislio poziciju zadnjeg veznog i ako je najtromiji zadnji vezni kog' sam video.
                    isto kao sto garnet kaze kojom silom je tosic dobio poziv isto tako je dobio i petrovic...menadzeri imaju veci udeo u sastavljanju ekipe od selektora...ali tu su negde sa karadzicem, svako ima svoj procenat!
                    ne znam da li se secate intervju sa piksijem pre par godina...francuska 98' posle baraza sa madjarima, pita piksi santraca, sefe ko ide na svetsko, a santrac mu odgovara, ne znam nisam jos dobio spisak....svaka dalja polemika je glupost!

                    Comment


                    • http://www.soskanal.net/33245/ilija-...-orlova-video/

                      Imamo tako talentovanu i prespektivnu generaciju i prvi put da sam bio apsolutno zadovoljan sa popisom pozvanih igraca kad ne lezi vraze.

                      Comment


                      • Dobrodosao na forum,VeljkoMilankovič.

                        Ne kloni duhom,mene ovo ne iznenadjuje na sve sam spreman,znam samo dok ne skinu Karadzica sa mjesta presjednika nema nam spasa.
                        Znaci Ilija petkovic bi bio dobro resenje,da se vratimo 20-30godina u nazad,njega je vrijeme pregazilo.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Dobrodosao na forum,VeljkoMilankovič.

                          Ne kloni duhom,mene ovo ne iznenadjuje na sve sam spreman,znam samo dok ne skinu Karadzica sa mjesta presjednika nema nam spasa.
                          Znaci Ilija petkovic bi bio dobro resenje,da se vratimo 20-30godina u nazad,njega je vrijeme pregazilo.

                          Nemoj da se zezas koji Ilija Petkovic ? Pa nema trenera na svetu koji je vise surovao sa menadzerima od njega...Svejedno je ko je predsednik saveza, Karadzic, Terzic, Dzaja, sve su to ljudi nekih drugih struja, i na tom mestu su bili, su, i bice radi jednog jedinog cilja, a to su pare. Naivni ste ko francuske sobarice ako mislite da ce smenom Karadzica nesto da se resi.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Nemoj da se zezas koji Ilija Petkovic ? Pa nema trenera na svetu koji je vise surovao sa menadzerima od njega...Svejedno je ko je predsednik saveza, Karadzic, Terzic, Dzaja, sve su to ljudi nekih drugih struja, i na tom mestu su bili, su, i bice radi jednog jedinog cilja, a to su pare. Naivni ste ko francuske sobarice ako mislite da ce smenom Karadzica nesto da se resi.
                            Citaj ponovo ovo,jel podrzavam Petkovica?
                            Originally posted by manda View Post
                            Znaci Ilija petkovic bi bio dobro resenje,da se vratimo 20-30godina u nazad,njega je vrijeme pregazilo.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Moja greska, procitao sam samo prvi deo. Ostaje ti samo kritika sto naivno mislis da ce se promeniti sve ako ode Tole ;)
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Tacno da covek izgubi svaku volju... Nema nama 'leba,ovim mafiozama se ne nazire kraj..

                                Comment

                                Working...
                                X