Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    koliko sam skontao ove sa raija, 3-0 registrovano za italijane

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Ja mislim da ce nas izbaciti iz kvalifikacija.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=NIK link=topic=1569.msg178306#msg178306 date=1286911453]
        [quote author=Layzick link=topic=1569.msg178303#msg178303 date=1286910865]
        Hahaha eto opet Tole kriv,kriv je sto se skupila Brigate bagra sa Senjaka i napala reprezentativca Srbije,kriv je sto prave sranje na stadionu,sve je on kriv. *T_*@SR
        [/quote]

        Naravno da je kriv. Zbog stvaranja lose atmosfere oko reprezentacije. Ne mogu da verujem da postoji neko ko ga brani. #%d* #%d* Pricate tu kako ce ovi ''navijaci'' da uniste reprezentaciju Srbije, pa zar se moze pasti nize od poraza domaceg protiv Estonije? I svima je sve jasno, a onaj je i dalje na celu saveza. Ma ucinite nam uslugu i izbacite nas &8@^J
        [/quote]

        Eto nek je Tole sad kriv sto ce nas izbaciti,pored ovakvih srba i ne treba da igramo nigde.Bog sve vidi,pa ce vam srazmerno i vratiti.

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Ovu stoku treba baciti u lance i poslati na planinu da tucaju kamen. SRAMOTA!!!!
          UP THE VILLA!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije





            Admin Message
            Prvi sledeci koji bude balavio na odnose Grobara i Delija ide na pokazno hladjenje od mesec dana.

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=dacha43 link=topic=1569.msg178314#msg178314 date=1286912694]
              Ovu stoku treba baciti u lance i poslati na planinu da tucaju kamen. SRAMOTA!!!!
              [/quote]

              Ta vremena su davno prosla Bogu hvala. Izgubiti 3-1 od Estonije kuci ili biti izbacen ko je manje zlo, pitam se?


              Krivi su i jedni i drugi, ne kazem, ali previse toga negativnog se nakupilo, a neko je sve to inicirao svojim bahatim ponasanjem

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Krivci su samo jedni,a to su ovi hrabri sa tribina,hvala im.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Ovo je sramota ponekad se stidim svog porekla -.-
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Zanimljivo,odakle onome liku klijesta,ja protiv Madjarske nisam mogao euro da unesem ne stadion...
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Layzick link=topic=1569.msg178324#msg178324 date=1286913448]
                      Krivci su samo jedni,a to su ovi hrabri sa tribina,hvala im.
                      [/quote]
                      Nemoj da zaboravis da su navijacke grupe finansirane i od strane klubova i od strane saveza,tako da nikad nije samo jedna strana krivac. A da su ovi podivljali i da su za osudu jesu.
                      &d$7

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Pravo pitanje je : ko ce izvuci korist od ovoga ? &d$7

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Nemojte na forumu da se aktivira navijacko prepiranje,bice strogo kaznjeno,bez upozorenja,gold vas je jednom vec upozorio.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            kao sto sam odma bio i rekao, potvrdjeno ono sa raia da je 3-0 za talijane

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Pa naravno da ce biti 3-0,sta se drugo molgo i ocekivati,samo ce biti dobro,ako ne bude jos sankcija,mada te sanckije ne bi ni bile lose,malo da se sredi nas fudbal.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ljudska glupost kraja nema.I treba da nam zvizde himni.Sramota me je vise nego ikada sto sam Srbin,bez obzira sto su ti bedni crvi ipak u manjini.

                                Comment

                                Working...
                                X