Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Farfane, umesto 2 znaka pitanja ubaci tu dvojicu za koje si rekao da treba sa klupe da ulaze i to je to. Mogu komotno da se dosta rotiraju i sklopice se nesto. 4 brza, mlada, prodorna i poprilicno kompletna igraca. Svakako bolja resenja od ovih sto su do sada igrali.

    Sto se Ljajica tice, mora ponasanje da promeni a Miha ce sigurno gledati da mu da sto vecu sansu. Ko ce kome nego svoj svome. Tim za naredni ciklus zavisi od toga kako ko odigra ovu sezonu ali izbori, izbori su kljuc. Kad bi dosao samo neko koliko-toliko normalan da se menazderski igraci ne guraju, da normalnom selektoru da odresene ruke i malo bar dovede ligu u red i regularnost na neki nivo.
    Miha mu je zamerao na nesportskom načinu života, indolentnom ponašanju na treninzima, prevelkoj konzuumaciji slatkiša, igranju video igara non-stop. Pružena mu je ogromna šansa prošle sezone, šteta što je nije bolje iskoristio.

    Na toj poziciji imamo još Ninkovića i Filipa Đuričića. Ninković je, suma sumarum, očajno odigrao ove kvalifikacije, on je bio ideolog i kreator igre ove reprezentacije. Nekako nedorečen igrač, bez konstantnosti.

    Đuričić ima građu 13godišnjaka, još je rano za seniorski fudbal na reprezentativnom nivou.

    L.Marković i pogotovo Tadić su ofanzivna krila. Nijedan ne može da igra na poziciji klasičnog špica ili centralnog! ofanzivnog veznjaka.

    Comment


    • Originally posted by Farfan View Post
      Miha mu je zamerao na nesportskom načinu života, indolentnom ponašanju na treninzima, prevelkoj konzuumaciji slatkiša, igranju video igara non-stop. Pružena mu je ogromna šansa prošle sezone, šteta što je nije bolje iskoristio.

      Na toj poziciji imamo još Ninkovića i Filipa Đuričića. Ninković je, suma sumarum, očajno odigrao ove kvalifikacije, on je bio ideolog i kreator igre ove reprezentacije. Nekako nedorečen igrač, bez konstantnosti.

      Đuričić ima građu 13godišnjaka, još je rano za seniorski fudbal na reprezentativnom nivou.

      L.Marković i pogotovo Tadić su ofanzivna krila. Nijedan ne može da igra na poziciji klasičnog špica ili centralnog! ofanzivnog veznjaka.
      Lazar moze da igra spica kad se igra sa 2 spica i kad ima neko istureniji, sam ne nikako. Ispred njega da bude Sulejmani koji moze da igra spica, u svakom slucaju mnogo bolje nego Pantelic i ekipa. Tosic i Tadic po krilima. Pass&move igra sa dosta rotacija, brzo i jednostavno. Jeste malo cudno ali vredelo bi probati i sigurno bi bilo bolje nego ovo trenutno. Cudno zvuci ali ako Italija i klubovi iz iste igraju bez krila godinama, mozemo i mi da probamo bez klasicnog spica sa normalnim, skolovanim igracima. Ne mora uopste sve biti po sablonu. A videcemo sta ce biti sa Scepovicem i da li ce jos neko iskociti.

      Kao kreatore imamo jos i Nikolu Ninkovica, a Sulejmani je zapravo poluspic i fenomenalan asistent, paket igrac. Nadam se da je problemima u njegovoj karijeri dosao kraj, imao ih je i previse. A ne znam da li imamo u istoriji 10 igraca sa vecim skillom od njega.
      sigpic

      Comment


      • Slažem se i ja da Kačar mora da bude u prvih 11. Veoma svestran igrač sa neverovatnim njuhom za gol... A i drčan je za svaku loptu, a nama itekako fale takvi igrači!
        Za Sulejmanija da ne pričam više, normalno da mora da bude u prvih 11.
        Krasić mora da udje u formu ako želi da bude u prvih 11. Tošić da bude malo manje sebičan ali sve u svemu volim ovog igrača.
        Kuzmanović je isto siguran na sredini...
        Što se tiče pozicije napadača koja nam je ubedljivo najveći problem, da vidimo kako će se razvijati Milić iz OFK-e... A velika je šteta za Danijela Aleksića. Zašto je otišao u Đenovu! Stvarno se nadam da će se vratiti na pravi put...
        Lazar Marković mnogo obećava ali je ipak on stvarno mlad igrač. Ali ako postane standardan u prvom timu Partizana, zašto da ne i u prvih 11 Srbije...

        A golman??? Pružio bih šansu Brkiću da postane prvi golman, nadam se da je neće ispustiti...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          mozemo i mi da probamo bez klasicnog spica
          Kao Roma pod Spaletijem.

          Comment




          • Ma tako treba, bre... boli njega...


            Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić izjavio je da neće podneti ostavku na svoju funkciju.
            "Ja ništa ishitreno i pod pritiskom neću da uradim, ni pod bilo kakvim pritiscima javnosti, zato što smatram da sada imamo dovoljno vremena da o svomu ozbiljno i predano razovaramo.

            Uradićemo ono što je najbolje za fudbal
            ". Prvi čovek srpskog fudbala je istakao da pitanje selektora nije aktuelna tema, da će organi FSS odlučivati od raspisivanju izbora, te odgovornosti i eventualnim ostavkama u narednih mesec dana.

            "Do septembra meseca sledeće godine nema takmičarskih i kvalifikacionih utakmica, samo dve-tri prijateljske. Pitanje selektora u ovom trenutku nije aktuelno. Petrović je tu do kraja godine i u tom periodu ćemo razgovarati o selektoru i oko struke".

            "Moja krivica nija mala. Rekao sam da je odgovornost najveća i ne bežim od toga. Mnogo mi je žao što nismo otišli na Evropsko prvenstvo, kao i svim ljudima u FSS, i naravno ljubiteljima fudbala. Moj zadatak je da se izvinim svim tim ljudima. Mislim da smo u ovom mandatu uradili polovičan posao, plasirali se na Svetsko prvenstvo, a nismo na EP. Predstoje nam kvalifikacije za sledeći Mundijal (Brazil 2014) i moramo da se spremimo za njih"
            Last edited by miloolja; 13-10-11, 23:58.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sa Acinog twitta

              Petak, 21h RTS1 o fudbalskoj reprezentaciji Srbije. Gosti za sada: Ivan Golac, Gorcin Stojanovic i Ivan Ergic. Karadzic odbio. Trazim jos 1.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ali Krasic... Ja ne znam koga on jos moze da predibla,taj je sisao motku stvarno.Jedino ako je spor pa na cisto pretrcavanje ali kada udje u dribling cak i levi bek Farskih mu uzima loptu kao detetu.Strasno me je razocarao,mislio sam da ce biti svetska klasa...

                Comment


                • Pizon nije vise trener,sporzumno raskinuli ugovor,hvala Bogu da su krenuli,jos da 15.novembra smjene Karadzica i konpaniju,pa da dodju maldi ljudi i krenu da dizu ovo.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • http://www.smedia.rs/sport/vest/5331...idemo-svi.html

                    Cirkovic UPOZORIO!

                    Neeeeeeee,nemojte ici ,samo smo se svi salili ,neeeeeeeee!!!!

                    Comment


                    • Odlete Golub... Mislim da necemo plakati za njim. Da odleti i Tele i Curan i super, otarasili smo se svih zivotinja... Koga biste zeleli kao selektora? Moj prvi pik je Mihajlovic.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ode najgori trener u istoriji ovog sporta.

                        Ja bih voleo da dodje Rajevac...iako ga licno ne gotivim,mislim da boljeg nemamo.

                        Comment


                        • mihajlovica,mada sam se vec izjasnio ali eto, da ponovim Vidim da se spominje Rajevac,mozda ni on ne bi bio lose resenje ali mislim da Miha ne bi trpeo zajebancije

                          Comment


                          • Ti "prijatelji fudbala" u FSS su zajebana ekipa. Onsovno,ne možeš da ih rateraš motkama kako bi mi želeli jer bi dobili dugogodišnju suspenziju od FIFA i UEFA. UEFA zahteva smenu na izborima.
                            S druge strane, na izborima glasaju delegati koji su koruptivnim metodama programirani da glasaju za koga treba i uvek je to zicer. Začarni krug - od Miljanića prekot Stojkovića, Terzića pa do Toleta.

                            Comment


                            • Ode kretencina!

                              Jedan kreten manje ali nemojte da se zanosimo, polako. Cak i da ode Tele sa svojom ekipom, pitanje je ko ce doci. Svi su isto tako navijali za odlazak Terzica pa sta je bilo i to nije jedini slucaj, godinama su nam u savezu mafijasi. Videcemo sve, nadamo se najboljem, to nam jedino ostaje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vukadnivoć (čaln IO FSS) traži da ponovo dovedemo stranaca, što bi po meni, bilo najgore rešenje.

                                Stranac je idealan da se sa njim manipuliše. Guzonje iz FSS-a mu pred svaku utakmicu tutnu spisak u šake, on pročita imena igrača na konferenciji za štampu, pola ekipe prvi put vidi na treningu, i onda sklepa neku taktiku.

                                Comment

                                Working...
                                X