Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je sad tu Miki,bilo bi super.

    ofanziva bi izgledala ovako: Krasic-Sulejmani-Jovanovic i u spicu Pantelej.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by Farfan View Post
      Ninkoović je bolji u defanzivi od Tomića? Ninković je jači u duel igri od Tomića?
      Da znas da jeste, zato sto ovom drugom puca ***** za odbranu, a je previse alav za razliku od Ninkovica ide na sto manje dodira sa loptom.
      Pobogu, ti ko da nisi procitao Nesov post.Veruj mi Ninkovic je blizi toj poziciji centralnog veznog nego Tomic, ali zna se na kojoj ce on poziciji igrati.
      Za ovo drugo sto si rekao necu nista da tvrdim.

      Comment


      • Huh.

        Comment


        • Pisite konstruktivne postove

          Ovaj prethodni je primjer kako ne treba
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Momci, čime se vi zanimate subotom uveče.
            Traćite vreme, živce, pepirete se... a znate svi vrlo dobro šta će biti u utorak 11.10....
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ninkovic jeste dobar ali je precenjen, trudi se ali nikako da postigne nesto. Pantelic trci ali dzabe mu to kad pojma nema, imao je jednu sansu i to je to. U utorak bi ja ubacio Tomica, Mrdju i Jovanovica od pocetka. Tomic je u formi i to treba da iskoristimo, Mrdja sigurno ne moze da odigra losije od Pantelica, a Jovanovic se povratio od kad je presao u Anderleht.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Pantelic jedino sto trci.Inace,ponekad mi stvarno deluje kao treca stativa!Odbijaju se lopte od njega bukvalno...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by Bendtner View Post
                  Ninkovic jeste dobar ali je precenjen, trudi se ali nikako da postigne nesto. Pantelic trci ali dzabe mu to kad pojma nema, imao je jednu sansu i to je to. U utorak bi ja ubacio Tomica, Mrdju i Jovanovica od pocetka. Tomic je u formi i to treba da iskoristimo, Mrdja sigurno ne moze da odigra losije od Pantelica, a Jovanovic se povratio od kad je presao u Anderleht.
                  Meni je Ninkovic sasvim korektan i zahvalan igrac,covek se trudi za razliku od pojednih....
                  Nego sta se desava sa Gojkom Kacarom? jel povredjen ili

                  Comment


                  • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                    Meni je Ninkovic sasvim korektan i zahvalan igrac,covek se trudi za razliku od pojednih....
                    Nego sta se desava sa Gojkom Kacarom? jel povredjen ili
                    - Kačara nisam zvao ni na prethodne prijateljske utakmice jer on ni sam ne zna na kojoj poziciji igra. Kad bude načisto da li je štoper ili vezni igrač, neka dokaže da zaslužuje poziv - objasnio je Petrović.




                    To je objašnjenje genijalnog Pižona pre par meseci.


                    Ovaj put je povređen.

                    Comment


                    • Originally posted by Farfan View Post
                      - Kačara nisam zvao ni na prethodne prijateljske utakmice jer on ni sam ne zna na kojoj poziciji igra. Kad bude načisto da li je štoper ili vezni igrač, neka dokaže da zaslužuje poziv - objasnio je Petrović.




                      To je objašnjenje genijalnog Pižona pre par meseci.


                      Ovaj put je povređen.
                      eto izjave jednog selektora i to mi je selektor

                      steta covek je bas malerozan,ali po meni jako dobar fudbaler naravno kada je potpuno zdrav

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Momci, čime se vi zanimate subotom uveče.
                        Traćite vreme, živce, pepirete se... a znate svi vrlo dobro šta će biti u utorak 11.10....
                        A cime se ti zanimas subotom uvece?

                        Luka Milivojevic bi mogao opusteno da igra i bude koristan, a Tomic recimo na AMC samo sto ne vredi raspravljati se jer se zna kako ce to izgledati.

                        A mozda je i bolje da puknemo pa da budala dobije otkaz, mada on Teletu odgovara zbog toga sto je jeftin i sto moze njime da manipulise, prelako ulaze menadzerski igraci u reprezentaciju. Zato je vrlo moguce da ostaje i za naredni ciklus a par dobrih rezultata bi dodatno doprinelo tome.

                        Mada opet, ne mozes protiv svojih navijati jbg...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          A cime se ti zanimas subotom uvece?
                          Hvala na pitanju, kao i inače subotom uveče...
                          Samo ne znam zašto se često nađeš prozvan u mojim postovima, a prvi se direktno na tebe, a da nije isprovociran.... odnosio sinoć u vezi Dekija...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Hvala na pitanju, kao i inače subotom uveče...
                            Samo ne znam zašto se često nađeš prozvan u mojim postovima, a prvi se direktno na tebe, a da nije isprovociran.... odnosio sinoć u vezi Dekija...
                            Zato sto to sta ko radi subotom uvece je potpuno nebitno za ovu temu.

                            Ne nalazim se ja prozvan, vec samo odgovaram na postove, sto rade svi na forumu.

                            Elem, sto se klasicnog spica tice i navijacima Zvezde porucujem ovo:

                            Navijajte da ona budala od Scepovica stvarno misli to sto prica i da ce da krene da igra i pokaze pun potencijal. Perspektivniju "devetku" nemamo trenutno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Zato sto to sta ko radi subotom uvece je potpuno nebitno za ovu temu.

                              Ne nalazim se ja prozvan, vec samo odgovaram na postove, sto rade svi na forumu.
                              Da li je nešto bitno ili ne... pa dobro pitaću te sledeći put...
                              A pošto nisi shvatio... ono je bilo zezanje i ako kažem u nastavku rečenicu koja se odnosi na utakmicu, pa kakva god da je po tvom ukusu... ništa ovo tvoje teranje kera ne razumem...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • U redu je Nash,nije nikoga prozivala,ne moras tako da reagujes...;)

                                Mislim da je nama najveci problem pozicija stopera ukoliko Vidic ne bude mogao da zaigra.Voleo bih da vidim tog Marka Simica...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X