Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ode kretencina!

    Jedan kreten manje ali nemojte da se zanosimo, polako. Cak i da ode Tele sa svojom ekipom, pitanje je ko ce doci. Svi su isto tako navijali za odlazak Terzica pa sta je bilo i to nije jedini slucaj, godinama su nam u savezu mafijasi. Videcemo sve, nadamo se najboljem, to nam jedino ostaje.
    Ajde, da se i mi jednom složimo.heheheh

    Comment


    • Originally posted by milanche View Post
      http://www.smedia.rs/sport/vest/5331...idemo-svi.html

      Cirkovic UPOZORIO!

      Neeeeeeee,nemojte ici ,samo smo se svi salili ,neeeeeeeee!!!!

      Da li čovek da se smeje, dal' da plače... od muke...
      Ja to naravno sve ovako pišem, jer bih najradije da psujem....
      Dno..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • i
        brez obzira na bedno fudbalsko umeće ai rezultate
        pizon je jopet pokazao da je VECI I BOLJI COVEK od svih onih koji sumu nostop podmetali nogu
        : gjure frizure, toleta, bata dzore, hranisavljevica, finih tunbakovica i stanojevica, platinija, cureta, bjeke, zeke, ijoš mnogig drugih clanova sindikata
        jes
        bijo je samo njiova lutka i igracka
        a nikad nije bijo jedan od njik
        takodzer
        pokazao je dabi rado ion da pliva snjima u njiovom bazenu
        al kad promenu vodu
        jal smrdu
        i
        takoto




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment


        • Danas je srpski fudbal dozivi tesku nesrecu, a oporavak ce dugo trajati. Ostavku je podnio jedini covjek koji je nesto pokusavao da uradi, a jos je u pitanju vrhunski strucnjak. tesko da ce Srbija naci boljeg od njega.

          Comment


          • Trenutno najbolje resenje je Rajevac.Ali mislim da ce on odbiti sadasnju telad na celu FSS i da ce za to mesto da se bore Mihajlovic i Piksi s tim da ce ovaj prvi imati malu prednost.

            Comment


            • Uporan je Aca, al' džabe...

              Veceras 21h, gosti Ivan Golac, Gorcin Stojanovic, Ivan Ergic i Jovan Sekulic (Novosti). Jutros ponovo pokusao - Karadzic i Lakovic odbili
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Trenutno najbolje resenje je Rajevac.Ali mislim da ce on odbiti sadasnju telad na celu FSS i da ce za to mesto da se bore Mihajlovic i Piksi s tim da ce ovaj prvi imati malu prednost.
                Ovom savezu je sigurno Piksi pogodniji i ima prednost. A pitanje je kad cemo dobiti selektora, mozda ga dobijemo tek pred kvalifikacije kao sto je bio slucaj sa Anticem. Zavisi od saveza i da li ce doci do promena.
                sigpic

                Comment


                • Rajevac ce takodje biti upamcen kao trener koji nema veze s vezom, i koji je zalutao u toj struci... Ustvari, izgleda da su svi takvi. Cak i Antic, u koga su se jedno vrijeme kleli, je na kraju dozivio da veliki broj navijaca targira njega kao krivca. On je stvarno govno od covjeka, ali je imao znanje i autoritet. Vecinom takvi i imaju to.

                  ps. Nijesam ja kriv sto mjesto "govno" ne idu "*****". Jer smatram da ne treba traziti neke eufimizme, za svaku drugu rijec koju zelimo reci. Kad je neko govno, onda je govno. Moze i izmet, ali onda nije to "to".

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ovom savezu je sigurno Piksi pogodniji i ima prednost. A pitanje je kad cemo dobiti selektora, mozda ga dobijemo tek pred kvalifikacije kao sto je bio slucaj sa Anticem. Zavisi od saveza i da li ce doci do promena.
                    Ja sam mislio da ce Mihajlovic imati prednost zato sto je trener nekoj evropskoj ekipi i to jos u jakoj ligi, al kad jos jednom procitam tvoj post vece su sanse na strani Piksija.

                    Comment


                    • sindikatu odgovara mihajlovic jar je ion jedan odnjig
                      pa cak i jugovic inace upamćet kao fantastican igrac
                      asad prilicno je dobar vanjski svedok saradnik
                      deo simdikata d.o.o. marketing
                      trgovina i veleprodaja




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment




                      • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • xaxaxa dobra fora....ali milo mi je sto je pizon prekinuo saradnju .... nije on za reprezentaciju
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Šta ovaj Ergić nalupeta...bar u početku, mada je utisak pred kraj malo popravio

                            EDIT: Tresla se gora, rodio se miš... Nažalost, oni koji su trebali da dođu nisu hteli, ni smeli, a ovo ćaskanje i raspravljanje mi ovde bar mnogo bolje i rečitije prezentujemo. Rupa na saksiji je odavno izmišljena.
                            Last edited by miloolja; 14-10-11, 21:14.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Privremeni selektor je Radovan Ćurčić.

                              Comment


                              • Kako se šutira penal od strane zaboravljenog u reprezentaciji...

                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X