Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ljudi manite se Stojkovica, kad je covek rekao da nece vise nastupati za reprezentaciju... Isto vazi i za Lukovica. Kacar ima povredu jagodicne kosti, a sada je nedavno i prst povredio i nosice gips, izuzetno nesrecan fudbaler kada su u pitanju povrede a sjajan. A sto se tice Sulejmanija, Pizon je jednostavno budala sto ga nije zvao, velike bi sanse u napadu imali, ovako Zigic koji da potrci ne moze i Pantelic koji jednom godisnje da gol, s njima nemamo ama bas nikakve sanse. Sem ako Jovanovic ne zaigra u spicu a znajuci Pizona to se nece desiti. Sa ovim fudbalerima, I ako Vidic bude zdrav, ova formacija bi bila najbolja:

    --------------------------Jorgacevic------------------------

    Ivanovic---------Vidic------------------Subotic-----------Kolarov

    -------------------Stankovic-----------Ljajic-------------------

    Krasic----------------------------------------------------Z.Tosic

    ------------------------Jovanovic---------------------------------
    --------------------------------------Pantelic----------------------

    Sad bi neko verovatno stavio Ninkovica ili Milijasa umesto Ljajica(posto je Kuzma povredjen pa ne igra inace bi on bio tu), ali ja vise verujem u ovog decka jer je neverovatno kreativan i ima sjajnu pas igru, pravi kreator, i sa njim cemo mnogo brze igrati....
    Last edited by Freshman; 05-10-11, 17:36.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Fresh,Stojke je u poslednja dva meseca bar 10 puta rekao da bi branio...

      ajde da batalimo klubastvo,Partizan,Zvezdu...mrznju prema jednom maloumnom coveku i tako to...taj maloumnik je nas najbolji golman. Znaci ne kazem da je dobar,ne kazem da ga gotivim (naprotiv),ali boljeg nema. Niko mu nije ni blizu.

      Kakvi crni Brkici,Jorgacevici...

      Comment


      • Ja sam rekao i ponovicu:

        Stojkovic je najbolji ali je tuga sto je on kao takav najbolji, to je najveci problem.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ja sam rekao i ponovicu:

          Stojkovic je najbolji ali je tuga sto je on kao takav najbolji, to je najveci problem.
          Covjek je rupa kakvog nema u dvije drzave,covjek treba uzeti naocale,jer mu stalno dodje glave sut iz vana,kiksara najgore vrste,brani sve zivo i onda zajebe glupost.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Covjek je rupa kakvog nema u dvije drzave,covjek treba uzeti naocale,jer mu stalno dodje glave sut iz vana,kiksara najgore vrste,brani sve zivo i onda zajebe glupost.
            Svi nasi golmani su takvi, ne znam kako to do sada niste shvatili.
            sigpic

            Comment


            • Nisu svi,ovaj Jorgacevic fino odradjuje posao,korektno,niti cuda radi,niti prima pacerske golove,smiren i normalan golamn,niti se preserava da ljubi lopti,niti krsti i ostal rituale,radi svoj posao,a Stojke ce ostati do kraja u Paritzanu nema on kuda.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Nisu svi,ovaj Jorgacevic fino odradjuje posao,korektno,niti cuda radi,niti prima pacerske golove,smiren i normalan golamn,niti se preserava da ljubi lopti,niti krsti i ostal rituale,radi svoj posao,a Stojke ce ostati do kraja u Paritzanu nema on kuda.
                Pa sta je covek protiv Rusije primio, sta je primao u klubovima.

                Nije dovoljno dugo u reprezentaciji pa jos niste videli neke stvari. Svaki, bukvalno svaki nas golman je kiksara.
                sigpic

                Comment


                • Rusi su prijateljska,a klubovi nisu vazni,vazno je ne zajebati na vaznom mecu,kao ova sledeca dva.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Rusi su prijateljska,a klubovi nisu vazni,vazno je ne zajebati na vaznom mecu,kao ova sledeca dva.
                    Napad ce odraditi svoj posao.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • nije pravi golman onaj koji brani cuda pa primi kiks gol, pravi je onaj koji brani ono sto se mora obraniti i nikad ne kiksa. pitajte trenere, svi ce vam treneri to reci.
                      kod nas je takav, stabilan golman, pletikosa (nekad je i cuda branio). runje je nekad branio cuda a primao kiks golove. vise ne prima kiks golove ai i dalje brani cuda. sad ga nema u repki jer nema klub. kelava brani cuda pa primi kiks go. subasic ni ne brani cua pa primi kiks gol. sad se i on vraca u formu. taj mi je mladic puno vise obecavao ali je nazadovao. imamo mi mladog delaca koji je golmancina ali nadam se da nece propasti. kao i odlicnog i mladog antonija jezinu iz zadra. taj bi mogao biti veliki golman.

                      Comment


                      • Pitaju Pižona u sportskom delu dnevnika:

                        - šta nacija može da očekuje od utakmice?

                        - (uzidše, stenje, muca, jezik mu se nemo koprca)... biće interesantna utakmica. Da.

                        Comment


                        • Da ja kazem par reci.
                          Stojkovic je nepotreban ekipi.Jorgacevic mi deluje kao bolje resenje+brani u jacoj ligi i stalno su mu ruke pune posla.Povraca mi se u vecini situacija kada vidim nekog igraca iz domace lige da ulazi u igru kada se igra bitna utakmica.Brkic bi sada trebao da bude rezervan golman.Ne zaboravite da je Stojkovic kiksao sve u bitnim utakmicama(Rusija,Francuska).Ocekujem od Brkica kada stekne iskustvo u Seriji A da bude prvi golman reprezentacije i da cemo na toj poziciji biti sigurni u naredne 4 godine.Jorgacevica vidim samo privremeno resenje, trebalo je njega odavno zvati, a ni u prilog mu ne idu ni godine i trebalo bi da bude samo kratkorocno resenje.
                          I koj je djavo Lomica zvao pre godinu dana, kad ga sada vise ne zove, a covek igra solidno u Rusiji.Bitno da je on pozvao Tosica koji nema nijedan minut za Betis.
                          Kao sto sam rekao pre neki mesec.Bojkot Vosinih, a sada vidim i Partizanovih igraca.
                          Nece Ljajic da igra takvo defanzivno, a i nece Pizon da ga pusti od prvog minuta pa da brzo izgori od zelje.Najbolji po pitanju defanzivnih zadataka je Fejsa i odlicno pokriva teren, valjda me ni ovaj put Pizon po tom pitanju nece razocarati.Uvek zna da izvede prvih 11.

                          Comment


                          • Prandeli, možda malo iznenadjujuće, objavio sastav dan pre utakmice. Očekivan sastav...

                            Bufon, Mađo, Kjelini, Barzalji, Bonući, De Rosi, Pirlo, Markizio, Montolivo, Rosi i Kasano.

                            Last edited by Il Capitano; 06-10-11, 19:52.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Prandeli, možda malo iznenadjujuće, objavio sastav dan pre utakmice. Očekivan sastav...

                              Bufon, Mađo, Kjelini, Barzalji, Bonući, De Rosi, Pirlo, Markizio, Montolivo, Rosi i Kasano.
                              J*** smo jeza!
                              Otkud Kasano i Rosi,zar nisu povredjeni
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Rosi se ipak oporavio a Kasano nije bio pod znakom pitanja.

                                Nisu im neki štoperi... A i ja lično nešto ne smatram Markizija nekim igračem ali videćemo da ne budem preveliki hejter ovog igrača...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X