Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde si nas'o ovo?

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Gde si nas'o ovo?
      Sa Prandelijeve konferencije...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Rosi se ipak oporavio a Kasano nije bio pod znakom pitanja.

        Nisu im neki štoperi... A i ja lično nešto ne smatram Markizija nekim igračem ali videćemo da ne budem preveliki hejter ovog igrača...
        kako to nisu im neki stoperi ?? ironija neka ?? ja ne znam u kom segmentu igre zigic i pantelic mogu uopste da izigraju barzaljija i bonucija ? ne mogu da ih predriblaju,ne mogu da ih nadskoce...ja se nadam samo da ce nama italija da pokloni to
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Klaudio je genije samo sto do sada u karijeri nije radio sa pravim trenerom, videcemo sta ce Konte iz njega izvuci.

          Jeste culi Zonpija sad?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Klaudio je genije samo sto do sada u karijeri nije radio sa pravim trenerom, videcemo sta ce Konte iz njega izvuci.

            Jeste culi Zonpija sad?
            Taj rad...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              kako to nisu im neki stoperi ?? ironija neka ?? ja ne znam u kom segmentu igre zigic i pantelic mogu uopste da izigraju barzaljija i bonucija ? ne mogu da ih predriblaju,ne mogu da ih nadskoce...ja se nadam samo da ce nama italija da pokloni to
              u redu je...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Prandeli, možda malo iznenadjujuće, objavio sastav dan pre utakmice. Očekivan sastav...

                Bufon, Mađo, Kjelini, Barzalji, Bonući, De Rosi, Pirlo, Markizio, Montolivo, Rosi i Kasano.

                golman, lijevi bek, sredina, napad...sjajni. a vjerujte i ova ostala 3 u obrani su jako dobri igraci. oni su samo malo slabiji od oda 2 obrambena iz prve postave sto nedostaju.
                rossi je ovdje najopasniji. on je cudo od igraca. on igrace kao subotic razvali, dok bi ga vidic mogao pojesti. ako talijani odigraju maksimalno trebali bi dobiti. mislim da ce na kraju biti remi ili 1:0 za italiju.

                Comment


                • Za Madja imam samo reči pohvale, ako ne i najbolji trenutno desni bek u Seriji A.
                  Kjelini odličan i kao štoper i kao levi bek. Još će verovatno on biti zadužen za Krasu pa će biti teško tu... Mada možda i ne bude toliko oštar nad njim jer im ne znači nešto ova utakmica a u Juventusu bi im značio Krasić...

                  Mnogo će biti opasnija Italija u napadu po desnoj strani nego po levoj. Ali i po ovoj formaciji se vidi da će igrati po sredini najviše, i to preko glavnog maestra, Pirla. Montolivo je tu kao neki prividni kreator...

                  Za Kasana nam je potrebna velika koncentracija naših defanzivaca a "Pepita" Rosija će biti izuzetno teško čuvati, doduše možemo da se nadamo da je rovit i da neće biti baš 100% spreman.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Za Madja imam samo reči pohvale, ako ne i najbolji trenutno desni bek u Seriji A.
                    Kjelini odličan i kao štoper i kao levi bek. Još će verovatno on biti zadužen za Krasu pa će biti teško tu... Mada možda i ne bude toliko oštar nad njim jer im ne znači nešto ova utakmica a u Juventusu bi im značio Krasić...

                    Mnogo će biti opasnija Italija u napadu po desnoj strani nego po levoj. Ali i po ovoj formaciji se vidi da će igrati po sredini najviše, i to preko glavnog maestra, Pirla. Montolivo je tu kao neki prividni kreator...

                    Za Kasana nam je potrebna velika koncentracija naših defanzivaca a "Pepita" Rosija će biti izuzetno teško čuvati, doduše možemo da se nadamo da je rovit i da neće biti baš 100% spreman.
                    gledao sam jos maggia dok je bio u doriji. odlican igrac.

                    Comment


                    • Navodno, neki naši mediji saznali da će partner Stankoviću na sredini biti Fejsa...

                      Ostali očekivano, makar za mene. Jer sam bio ubedjen da Tošić mora da krene od starta a da će Lane na klupu...

                      Jorgačević,
                      Ivanović, Rajković, Subotić, Kolarov,
                      Stanković, Fejsa,
                      Krasić, Ninković, Tošić,
                      Pantelić.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Kako mi je krivo sto ne mogu da idem vecera
                        Bice cak 6 fudbalera Juventusa.... aaaaa

                        Ali dobro,nadam se pobedi Srbije i plasmanu u baraz
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Navodno, neki naši mediji saznali da će partner Stankoviću na sredini biti Fejsa...

                          Ostali očekivano, makar za mene. Jer sam bio ubedjen da Tošić mora da krene od starta a da će Lane na klupu...

                          Jorgačević,
                          Ivanović, Rajković, Subotić, Kolarov,
                          Stanković, Fejsa,
                          Krasić, Ninković, Tošić,
                          Pantelić.
                          A da vidimo i to cudo pa da pane jedna jaka reprezentacija u BG. Jos ako nemotivisani Italijani budu bolji, onda starno...

                          Comment


                          • Po sastavu Italije i prognoziranom nasem, mislim da smo naj**ali... I dal je moguce da ce Fejsa biti u prvoj.. Ova taktika previse defanzivna za Italijane, sa dva zadnja-vezna, i Ninkovicem kao ofanzivnim veznim koji u napadu nije bog zna sta, ne znam stvarno sta da mislim... Maggio ce da nas pokida po levoj strani, on je u Italiji sigurno najbolje levo krilo(ili bek), njega cemo tesko zaustaviti, dok Kjelini verovatno nece ni prolaziti preko pola jer nije igrac ofanzivnog tipa. Cetvorica cak u veznom redu Italije, sve sami srednjaci, to ce biti neprobojan zid, samo jakom pas igrom mozemo ih slomiti, ali sa ovakvim igracima u prvoj ne ocekujem to. Vec vidim koliko prostora Italija ima na krilu i da ce Maggio konstanto prodirati po toj levoj strani...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ko bi trebao zaista da igra pre Fejse?Raspali Milijas koji je naknadno pozvan u reprezentaciju ili ono drvo od Petrovica?Obojica nisu za velike utakmice, mozda tek kasnije da se u igru ubace, ali treba nam neko ko ce da trci po terenu i Fejsa je najblizi tome..Ne znam sta ti tu deluje defanzivno, kada mi uvek igramo sa dva vezna igraca na centralnim pozicijama, samo ce Kuzmanoviceve zadatke u odbrani preuzeti Fejsa.

                              Malo si pogresio po pitanju Madja, igrace na desnoj strani.;)
                              Znalo se to da smo gotovi jos od kad je Pizon postao selektor, pa se ipak nekako drzimo.

                              Comment


                              • oce bit kolko publike? ako bude 15k, puna kapa...

                                Comment

                                Working...
                                X