Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana, lepo si prizvala Smyceka da i on malo pomogne
    Bravo maliiiiiiiiiii kakav uspjeh
    Auuuu i na kraj proslava kao Nadala, zna momak
    OVAKO

    Comment


    • bravo bre mali
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Bravo!Bas me zanima kako ce odigrati protiv Kverija...
        Nema sanse protiv Kverija ali jbg, dovoljno je i ovo, pa on je tukao 99 igrac svjeta. Svaka cast
        OVAKO

        Comment


        • Iskreno ne znam kako je Smyczek na toj poziciji,jer je daleko losiji igraca.Kozlov ce biti GS sampion u to sam siguran.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Nije los igrac Tim, zasluzeno je tamo gde jeste.
            OVAKO

            Comment


            • A radovao sam se kad je Sasa Zverev sa 17 usao u finale 5. jula

              Ovo sto je on uradio ove nedelje je nestvarno, makar sutra poen ne uzeo, ili uopste ne izasao. Pa niko od njegovih vrsnjaka jos nema pobedu u ovom rangu takmicenja, jedva da neko uopste ima odigran mec. Ovako se boriti u 4 meca, na konstantnih +30 stepeni i oko podneva, i pri tom ne doziveti neki veci pad u igri i gubiti gemove u nizu je za svaku pohvalu. Nacin na koji igra kljucne poene, od djusa ili brejk lopti je za divljenje, pri tom ce svaki smec i skoro svaki volej smestiti u teren

              Mesto u prvih 450 od ponedeljka zagarantovano sa gigantskih 87 bodova
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Nije los igrac Tim, zasluzeno je tamo gde jeste.
                Svako ima svoje misljenje.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • R1 Ryan Harrison (183) 6-1 3-6 6-3 [1:48]
                  R2 John-Patrick Smith (230) 6-4 3-6 6-4 [2:40]
                  1/4 Rhyne Williams (211) 4-6 7-6 6-4 [2:46]
                  1/2 Tim Smyczek (99) 3-6 6-3 7-6 [2:14]

                  9 i po sati na terenu

                  Sutra ce imati 16 godina 8 meseci i 5 dana, i opet najmladji igrac u finalu Celindzera posle Tomica u februaru 2009. Evo i najmladjih igraca u finalima u prethodne 4 sezone :

                  2011 - Tiago Fernandes (BRA, 1993) - 18 g 2 m 13 d
                  2012 - Guilherme Clezar (BRA, 1992) - 19g 4m 12d
                  2013 - Nick Kyrgios (AUS, 1995) - 17g 10m 5d
                  2014 - Stefan Kozlov (USA, 1998) - 16g 8m 5d
                  Last edited by ClayWarrior; 04-10-14, 21:34.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pomozite mi, jer nemam riječi hvale da opišem rezultat koji je ovaj momak postigao. Griješim, ne rezultat, to je samo nagrada za ono što je ovaj dijamant morao uraditi da bi ga ovako uzdizali u nebesa, već ono što je pokazao i nači na koji je to pokazao. Nevjerovatno. 4-ti uzastopni meč koji dobija u 3 seta, protiv igrača mnogo bolje rangiranih od sebe.

                    I danas je kao sinoć kod 3-4 za protivnika morao spašavati dvije vezane brejk lopte, a ovaj put je to uradio na još luđi i bolji način. Onako kako su radili najveći šampioni ove igre poput Borga, Samprasa, Nadala. Ne znam jel me to više impresioniralo ili onaj re-break kod 3-1 i 40-00 za Smyzceka ?

                    Na kraju je u tiebreaku presudio suvi kvalitet, koji je čak i u ovim godinama na strani Kozlova. Ballstriking i shotmaking koji posjeduje je nešto zlata vrijedno. Šta reči nego bravo majstore i hvala za ovaj spektakl.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Stefan je upravo razgovarao sa voditeljom ovih meceva na USTA Celindzerima, veoma zrelo i kao i na terenu reklo bi se da ima puno vise godina. Kaze da je u prethodnih par nedelja uglavnom igrao po velikoj vrucini i to mu je pomoglo da se navikne, kao i da ce dati sve od sebe da se oporavi za sutra

                      Inace, dobio je SE za Tiburon sledece nedelje, sto je potpuno ocekivano. Jedino nisu znali ko je bio najmladji igrac pre njega u Celindzer finalu, ali trebalo je da se jave
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam ovo ocekivao, Kveri nije mogao ni da pridje Milmanu.. dobije li Dzon ovo ko zna sta moze biti sutra
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Auu Kveri set i brejk zaostatka. Ajmo Milmane, da sutra Stefan ima vece sanse
                          CW, inace ko je najmladji?
                          OVAKO

                          Comment


                          • Legendarni Bernard Tomik.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Zaista ne postoje reci kojima se on moze opisati. Nestvarno sta decak radi, kakva pozrtvovanost nema izgubljenog poena za njega. O igrackim kvalitetima je smesno i pricati jer nema na ovakvim turnirima igraca sa takvom igranjem tenisa. Koa sto je neko napisao bas se po zvuku moglo cuti kako cisto udara lopticu, titula sutra bi bila prava nagrada za ovakvu nedelju a nadam se da ce Milman da se pobrine da nam izbaci ipak daleko tezek protivnika

                              Comment


                              • Ooo, ja sada vidim da CW vec napisao da je to Tomic 2009.
                                Kveri ne zna gde se nalazi, izguben u svemir
                                Mislim da Stefan ima pristojne sanse sutra ako bude fizicki ok

                                Vraca brejk Kveri, sad je vrlo verovatno da Milman nece uspeti
                                Last edited by Stefan-kobe; 04-10-14, 22:32.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X