Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    По навици се називамо "Балканци" јер је Југа једним краком качила балканско полуострво, како смо се изделили, само је неко остао на Балкану, а неко само качи то полуострво, већина уопште не припада Балкану.. тачније је оно: "екс ЈУ простор" И још нешто: нема оно: "тада су била друга времена" свима је исто тешко и лако! ако ти је природа дала, онда нема проблема, услови нису битни, а природа мора да ти да и таленат, и одговорност и посвећеност и радне навике и здраво тело. уз све то ако ти природа дала нешто посебно, неки ванпросечни детаљ као серву, форхенд, бекенд, онда си за сва времена фаворит.... у прошлости је пуно младих имало блиставих успеха, па их касније сви заборавили, неки бљесну у позним годинама.. опасно је младог играча превише хвалити, поквари се.... медији у хрватској направише бога од њега, а он сигурно то чује и види, то је огромно оптерећење и ако ко води рачуна о њему то не објасни Борну, неће му ваљати... и има још нешто, што каже Маријо: " и мени ће се згадити"

    X

    Ovo iksam

    Ne dize ga se bas toliko, sad je fokus na Cilicu a za sve je tu Goran koji mu stalno pomaze tako da nece biti problema.
    Goran je sigurno najveca ljudina od svih sportasa sa ovih prostora. Svima pomaze a uz to je jos i zanimljiv kao lik.
    Last edited by West_Ham; 23-09-14, 10:03.

    Comment


    • Nesto si ti pogrijeso. Prvi put kad je usao u polufinale je i osvojio tako da je dobio i prvo finale a i polufinale (ako se slucajno desilo da je taj drugi predao finale).

      Comment


      • Braun, Veseli, Matje, Lokoli, De Seper.. odlican dan u Orleanu


        Imer i Donaldson su slavili u Napi, vazne pobede za momke rodjen '96.

        Pavlasek, Puil i Kopejans su slavili u Kenitri, s tim sto je Kimeru trebalo skoro 3 sata.. posle titule u subotu i ovakvo dugog meca, ne znam koliko ce mu snage ostati za cevrtak i Bedenea

        U Porto Alegreu pobede za Garina i jednog Brazilca predugog imena, uglavnom pobede U20 igraca samo pljuste... ovako nesto do ove godine se nije moglo ni zamisliti
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Pa na svakih 5 godina bi trebala da se pojavi generacija novih igraca, a ova generacija '90.-'93. je ili losija ili su ovi momci koji jos uvek vladaju tenisom toliko jaki, da ovi jednostavno nisu mogli da se probiju, zato je u jednom trenutku buudcnost tenisa bas bila losa.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kukad se izglupirao za sve pare imao je 6-3 5-3 i servis, sada ga najverovatnije ceka poraz u tri seta
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Brkic u 2 seta pocistio Ungura,prije godinu dana bi to zvucalo kao naucna fantastika.Bravo Tomo.Sutra protiv Staracea ili Pospisila,nije nemoguce ni to dobit i top 200 je tu

              Comment


              • Laslo Djere porazen u prvom kolu Sokobanje,ocigledno je bio umoran nije trebao ni igrati.Ajmo sada odmor pa polako da se prelazi na celendzere
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ne znam sta je ovo Kolsrajberu trebalo igranje u Orleanu, ali sutra uvece sigurno gledamo zanimljiv duel Puca i Brauna. Zbog Celindz sistema i kamera samo na tom terenu, centralni se maksimalno gura i svih 7 meceva singla danas se igraju tamo.. Gombos i Andi Bek mogu da zahvale Stakhovskom sto ce brzo zavrsiti svoj mec, inace ne bi izasli na teren pre ponoci
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • gledao sam danas Beluci-Lokoli i dobro se podsetio zasto chall. izbegavam... pa ono je bilo izivljavanje

                    Comment


                    • Kako niko nije prokomentarisao duel Matjea i Miloa? Pa ono sto se desavalo je za u istoriju FAILOVA.
                      http://new.livestream.com/ATP/orleans2014centrecourt
                      Nadzite ovde mec i pogledajte, prava smejurija od meca.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Ostavicu preko noci da se snima.. ali 35 brejk lopti

                        Puc je lako dobio Brauna i igrace peto Celindzer 1/4 u karijeri, cetvrto u dvoranama
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Od pocetka drugog seta, pa do kraja meca mislim da nije bilo servis gema Matjea, a da Milo nije imao bar jednu brejk loptu, sa izuzetak na onaj gem kada je Matje servirao za 6-5 u trecem setu. Presmjesno je da padnu ovoliko brejkova i toliko brejk sansi u dvoranu, al sta ces, Matje i sve je moguce.
                          Ja sad gledam reprizu, dok cekam da pocne Bagdatis, pravi spektakl gresaka.
                          OVAKO

                          Comment


                          • 6-3 *3-2 za Matijea, bez ikakvih problema... odjednom se covek gasi i krece neverovatan shitfest... millot vezao 6 gemova, okrece na 6-3 3-6 0-2, zatim jos jedan break duplom greskom Matije za 1-4*... tada se Millot gasi, pocinje sve zivo da gura u mrezu plus staje serva... Matija pravi break kad je Millot servirao za mec (posto je svoj izduvao na 4-4, naravno) i na 6-5* koristi 5.MP i stavlja tacku na agoniju...

                            eto ukratko zanimljivosti, jer ne savetujem da gledate tu katastrofu, mene je muka (kladza, poslednji par) naterala

                            Comment


                            • Originally posted by FeliLopez View Post
                              6-3 *3-2 za Matijea, bez ikakvih problema... odjednom se covek gasi i krece neverovatan shitfest... millot vezao 6 gemova, okrece na 6-3 3-6 0-2, zatim jos jedan break duplom greskom Matije za 1-4*... tada se Millot gasi, pocinje sve zivo da gura u mrezu plus staje serva... Matija pravi break kad je Millot servirao za mec (posto je svoj izduvao na 4-4, naravno) i na 6-5* koristi 5.MP i stavlja tacku na agoniju...

                              eto ukratko zanimljivosti, jer ne savetujem da gledate tu katastrofu, mene je muka (kladza, poslednji par) naterala
                              Meni kladza naterala da gledam reprizu, jer nisam mogao da sledim uzivo, nisam bio kuci.
                              Lupao sam telefona kad sam video sta je uradio Matjea u drugom setu
                              Sad jos Bagdatis da me zajebe i ubicu se
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Meni kladza naterala da gledam reprizu, jer nisam mogao da sledim uzivo, nisam bio kuci.
                                Lupao sam telefona kad sam video sta je uradio Matjea u drugom setu
                                Sad jos Bagdatis da me zajebe i ubicu se
                                hahahah, i treba tako kad se hvatamo za Matiju

                                Comment

                                Working...
                                X