Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa moraju malo, dvojica forumaša su se pojavila i češće postuju kada neko od hrvatskih igrača ima dobre rezultate, Mario se čak i uvredio i nestao sa foruma koliko se sećam kada je neko dao komentar o Ivaniševiću a da se njemu nije dopao, CW i Stefan su kamp Nadal ( dečko Borna bio letos na Majorci i Rafa ga umilostivio zajedničkim treninzima) , doduše forumski mag brojki u širokom luku Novaka zaobilazi u svojim postovima, ali je bio upitan ,pa se potrudio da istakne tačne cifre.
    Meni ne smeta , iako poređenje nije naročito uputno pošto je još uvek malo konstanti za isto, različito je vreme i okruženje u kome su igrala dvojica kao tinejdžeri,ima razlika i u bodovanju turnira verovatno, prioriteti koje su imali/ imaju u tim godinama...
    Dobar je Coric, pratiće se sigurno sledećih godina,a i biće tu još preterivanja
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Ako Ancic i Cilic nisu Hrvati, onda ga zaista nisam usporedjivao sa njima.
      Inace, druga su vremena, ne znam jeste culi ali kazu da se sad mladi igraci teze probijaju.
      Nema potrebe ako je neko bolji od nekoga u nekim godinama dozivljavati to kao osobnu uvredu, pa onda se poceti suporiti, izvrtati istinu. Treba stvari prihvatiti kakve jesu i ne misliti da neko nesto pise iz nekih skrivenih razloga.
      Ne znam da li vam je mozda palo na pamet ali ne usporedjuje se sa Federerom i Nadalom jer na ovom forumu nema Svicaraca i Spanjolaca vec se usporedjuje samo sa ex-Yu.
      Naravno, usporedjuje ga se najvise sa najboljima a na Sasom Hirszonom i Nikolom Ciricem.
      To ako sad ima bolje rezultate nr znaci da ce i ukupno. Zato isticem on je Borna Coric i pravi rezultate za sebe. Sta ce dalje postici to niko ne zna. Mozda ne napravi nista posebno.
      Last edited by West_Ham; 22-09-14, 10:03.

      Comment


      • Kakve veze ima ko je odakle. Sa Nadalom ne mozemo porediti ni njega ni bilo koga drugog, on je najbolji tinejdzer Open ere. Federer je u sadasnjoj Borninoj dobi bio na korak od ulaska u najboljih 100
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • To je isto razlog sto ga nisam usporedjivao sa Nadalom, JMDP a ni detaljnije sa Goranom (i ono su bila druga vremena).
          Ali ponavljam, ko zna kako ce se nastaviti razvijati.

          Comment


          • Dokle će ovaj tennis_cro da teroriše ovaj napačeni narod

            Comment


            • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
              Pa, kontradiktoran si... Eto, cemu onda racunanje dana i mjeseci kada nije Djokovic kriv sto mu rodjendan pada prije RG-a, Wilmbledona i US Open-a!? Nije se Djokovic samo probudio na svoj 18.rodjendan i postao bolji igrac. Govoriti da je Coric bolji nego Djokovic u tim godinama je smijesno i jednostavno nije tacno, jer Djokovic je tada vec bio u ozbiljnom naletu, a vec naredne sezone je eksplodirao i potpuno se probio. S druge strane, Coric ni protiv Haase-a, a ni protiv Estrelle nije pokazao nista sto bi nagovjestavalo da je u stanju da ostvari i pola od onoga sto je ostvario Djokovic u tom periodu svoje karijere.
              Ma neznam kaj da ti pametno kažem,priča je išla da je Borna imao bolje rezultate od Novaka do 18 rođendana,da meč protiv Estrelle je dokazao da nema potencijala a nema veze što su ga uhvatili grčevi sredinom 3 seta,a mečevi gdje je dobio 3 top50 igrača(Janoviča,ERV,Rosola) su onak samo slučajni,ili si ih zaboravio napisati,pa i mečevi protiv dvoje top25 igrača(L.Mayer i Fognini) su odlučeni u 3 setu i to oba 6-4 gdje su i ti mečevi mogli otići na obe strane,al eto,valjda ti znaš bolje
              I nzm kakve veze ima što je Clemont dobio Ancica i Ljubicica 2004. kad oni nisu bili skoro pa nikakav faktor te godine pogotovo na sljaci,istina da je Ancic bi u polufinalu Wimbledona te godine,al u trenutku meča je bio ispod 100 mjesta....

              @Maxx
              nije istina da sam se uvrijedio i otišao s foruma,pa to je bilo sredinom 3 mjeseca kad je NI napisao da je vidio mržnju u Goranovim očima prema Novaku,ja sam samo reagirao da je to glupost i to smo rasčitili ,kolko vidiš još uvijek pišem

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Pa moraju malo, dvojica forumaša su se pojavila i češće postuju kada neko od hrvatskih igrača ima dobre rezultate, Mario se čak i uvredio i nestao sa foruma koliko se sećam kada je neko dao komentar o Ivaniševiću a da se njemu nije dopao, CW i Stefan su kamp Nadal ( dečko Borna bio letos na Majorci i Rafa ga umilostivio zajedničkim treninzima) , doduše forumski mag brojki u širokom luku Novaka zaobilazi u svojim postovima, ali je bio upitan ,pa se potrudio da istakne tačne cifre.
                Meni ne smeta , iako poređenje nije naročito uputno pošto je još uvek malo konstanti za isto, različito je vreme i okruženje u kome su igrala dvojica kao tinejdžeri,ima razlika i u bodovanju turnira verovatno, prioriteti koje su imali/ imaju u tim godinama...
                Dobar je Coric, pratiće se sigurno sledećih godina,a i biće tu još preterivanja

                Kako si povezala neke stvari svaka ti cast. Ti mislis da ja gotivim Bornu zbog toga sto mu je Nadal idol i sto je trenirao sa njega? hahaha Onda reci mi zasto gotivim i Zvereva i Kokinakisa? Veze nemaju oni sa Nadalom. Mislim los ti je zakljucak zaista. Ja gotivim Bornu i zbog njegovu igru i zbog toga sto pratim sve mlade tenisere. Plus dodaj cinjenicu da je nas, Balkanac

                A inace spomenuo sam Novaka zbog toga sto svi teniski strucnjaci kazu da Borna igra vrlo slicno na DJokovica, narocito BH. Nije da sad merim sta je Novak postigao a sta Borna ili sta ce Borna postici, nego samo zbog toga sto su slicni igraci sam spomenuo Novaka.

                On je svetlosne godine daleko od Novaka, ali boze moj mlad je, ima dosta vremena pred njega i nadam se da ce postici barem pola od ono sto je postigao Novak.
                OVAKO

                Comment


                • Stefane pa od tebe je poređenje i krenulo kroz tvoje pitanje upućeno saborcu CW ,a vidiš lepo sam te i nasmejala , dobar si ti dečko, ništa loše ne vidim u tome da stvari nekad nazovemo onako kao ih vidimo. Rekoh ja da meni ne smetaju poređenja i onako je sve subjektivno ,ovde nego trendovi postaju zamorni a svi su kao toše...
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Borna je sa svojih 17g312d uspesniji nego Novak do te starosti

                    za par meseci ce biti totalno drugacija situacija

                    Comment


                    • U Orleansu ima i challenge, bravo

                      Majstor Beluci
                      Last edited by Stefan-kobe; 22-09-14, 21:08.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Comment


                        • Evo i sire liste
                          https://m.facebook.com/croatiantenni...pe=1&source=46

                          Ovaj CT je jako popularan a ocito i ovaj forum jer im je sa njega i nase diskusije pala ideja da ovo napisu, ko sto su prenijeli da Borna nastupa u Taskentu i otkazuje Futures.

                          Comment


                          • Turnir u Orleanu ima Celindz sistem vec dugo, zeleli su da postanu ATP nivo i dosta ulozili. Odlicna pobeda Kukada nad Kuznjecovim, a kako trenutno igra Sasa moze biti zadovoljan sa ovim setom protiv Igora

                            U Maroku je neki Amine Ahouda (1997) dobio mec prve runde protiv nekog lika koji je takodje dobio WC, da nisam umoran bas bih ih gledao da vidim na sta je to licilo

                            Last edited by ClayWarrior; 22-09-14, 23:54.
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • По навици се називамо "Балканци" јер је Југа једним краком качила балканско полуострво, како смо се изделили, само је неко остао на Балкану, а неко само качи то полуострво, већина уопште не припада Балкану.. тачније је оно: "екс ЈУ простор" И још нешто: нема оно: "тада су била друга времена" свима је исто тешко и лако! ако ти је природа дала, онда нема проблема, услови нису битни, а природа мора да ти да и таленат, и одговорност и посвећеност и радне навике и здраво тело. уз све то ако ти природа дала нешто посебно, неки ванпросечни детаљ као серву, форхенд, бекенд, онда си за сва времена фаворит.... у прошлости је пуно младих имало блиставих успеха, па их касније сви заборавили, неки бљесну у позним годинама.. опасно је младог играча превише хвалити, поквари се.... медији у хрватској направише бога од њега, а он сигурно то чује и види, то је огромно оптерећење и ако ко води рачуна о њему то не објасни Борну, неће му ваљати... и има још нешто, што каже Маријо: " и мени ће се згадити"
                              sigpic

                              Comment


                              • Čorić je 30 na listi najmladjih osvajača Challengera. Ispred njega su Berdych, Gasquet, Tomić, Djoković, Nadal, Zverev...

                                Treći najmladji osvajač futures titule. Veliki potencijal. Mogao je biti najmladji osvajač da je imao vise sreće u finalu protiv Gerasimova u Belorusiji.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X