Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imenjak pravi brejk u drugom i vodi 3-1. Ali kakav maestralan poen je odigrao na mrezi na 1-1 i 15-30, pokupio 3 strasnih voleja ako sam dobro brojao.
    OVAKO

    Comment


    • Brejk za Kozlova, 3-1.. ovo je daleko od jucerasnje partije jer umor cini svoje, ali se odlicno bori
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Sta radi na mrezi Jebes ti Federer, Kozlov is the man
        OVAKO

        Comment


        • Kakvi su to udarci sunce ti poljubim... na njegov smec moze komotno da se stavi kuca

          6-3 protiv 99. igraca sveta, potpuno ravnopravno
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Mogu misliti kakav je to udarac na ego ovim momcima, kada se 16-godišnjak poigrava s njima sa osnovne linije na sve moguće načine

            Samo obratite pažnju na zvuk žica pri dodiru sa lopticom, koliko samo Kozlov čistije kupi te udarce i koliko mu je lakše generisati snagu istih i odrediti im smjer.

            A imajte u vidu da je power segment nešto što tek treba da dobije u godinama koje slijede, kada još fizički ojača
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Strasno je sa kojom lakocom igra
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Opa, forhend samo drma sad je namirisao krv
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Vidi ti njega, vidi kako se on bodri, kako on veruje.
                  Strasno, kupio me za sve pare, na stranu to sto je makedonac.

                  Prle, to sam hteo da spomenem, da veoma cisto udara.
                  Isto i servis na deuce stranu po T liniji
                  OVAKO

                  Comment


                  • Drop sot sa osnovne kao dobar dan! Ponovo je imao malo srece ali mora mu se odati priznanje za igranje kljucnih poena ove nedelje, kao da mu je 26 a ne 16
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Budaloooo, povredices se
                      OVAKO

                      Comment


                      • Steta za ovaj gem, ali nek drzi svoje pa ce doci nova sansa. I dobro je da se nije jace zabio u onu mrezu, samo mu jos to fali po ovom suncu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Plasi me sto slabije radi nogama u zadnja dva gema...
                          Edit: Evo, gubi vec 8 poena za redom...
                          Last edited by Stefan-kobe; 04-10-14, 20:19.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Sad se to i materijalizovalo.. pao je posle sat i 40 minuta igre, ali nije jos gotovo
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Bas darezliv covek ovaj Smycek


                              Dobro je ovo, nadam se da je prosla kriza i da ce jako zagrizati za pobedu sad. Da je bilo 4-1 mislim da bi mec bio gotov, a ovako jos ima sanse...
                              Last edited by Stefan-kobe; 04-10-14, 20:24.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Kakav poklon.. ajmo na 3-3 pa sprint do kraja

                                Tu je naravno i najtezi udarac u tenisu, sve u paketu
                                Last edited by ClayWarrior; 04-10-14, 20:25.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X