Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki View Post
    Pa valjda nije stigao da gubi od te "nize" kategorije. To nece biti kanal, nego dno.
    Bese to apropo ranije zajebancije na temu tankovanja portugalskog br. 1 zarad RG-a.
    Nije sve tako crno, niti je terminologija iz niskogradnje adekvatna.
    Bilo je danas dosta dobrih udaraca, vratila se dubina, bi i par fh paralela, jos da se glava izbistri. Mada zdravstveno nije fit i to se vidi najvise kod servisa.
    sigpic

    Comment


    • PRva dva seta je odigrao bolesno dobro, uopste nije mi jasno kako je moguce da je tako pao u trecem setu. Kakve BH-e je pogodjivao u prva dva seta, kakve samo uglove hvatao, to je bilo nevjerovatno. I izgubio nesrecno taj TB nakon sto je loptica udarila u liniju i skliznula i posle se nije mogao sastaviti. Ne znam, nemam neki dobar osjecaj kada je u pitanju nastavak sezone sljake.
      OVAKO

      Comment


      • Realno ovo je po svemu što smo do sada vidjeli jako čudna godina, ali dobro je za tenis da neki novi igrači dolaze to titula. Ne može ni ovo vječno da traje, Nadal će pronaći formu, Novak će da se oporavi, Role je dobar, Marej će da ispliva i onda će sve da se vrati na staro!

        Znam da je još rano za bilo kakve prognoze, ali nije baš ostalo puno vremena, ako sa Novakovim zglobom bude sve dobro ovo bi konačno mogla biti njegova godina, i mislim da je zaslužio da konačno podigne pehar sa RG, pa kasnije šta i kako bude!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Decko, za neki dan ce biti mjesec MAJ, to je 5 mjesec u godini, a Nadal ima osvoeno samo Dohi i Rio. Dali ti je to dovoljno? Ako nije produzi cu. Wawrinka- prva pobeda nad Nadala u karieri (ajde ovaj ok zbog to sto je bila povreda ledja), Ferer nakon 2004 je prvi put dobio Nadala na sljaci, Almagro danas je prvi put u karieri dobio Nadala, jel sad dovoljno? Ovo je katastrofa, katastrofa za nas navijace Nadala, ne i za ostale.
          Evidentno je da nije u formi ali ne može se ni očekivati da do kraja karijere ima sve sezone kao recimo prethodna što je bila, pa nije mašina. Čekaju nas još tri GS-a i prilično dosta Mastersa, ima itekako vremana i prostora da se popravi. A te priče izgubio prvi put od Ferera od 2004. itd neću komentarisati. Logično da ćeš izgubiti ako nisi u dovoljno dobroj formi protiv takvih igrača kao što je Ferer.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            PRva dva seta je odigrao bolesno dobro, uopste nije mi jasno kako je moguce da je tako pao u trecem setu. Kakve BH-e je pogodjivao u prva dva seta, kakve samo uglove hvatao, to je bilo nevjerovatno. I izgubio nesrecno taj TB nakon sto je loptica udarila u liniju i skliznula i posle se nije mogao sastaviti. Ne znam, nemam neki dobar osjecaj kada je u pitanju nastavak sezone sljake.
            Nadal je glatko dobio prvi set, bio bolji u drugom, 5 BL a Almagro nijednu, svejedno ga je nesretno izgubio, ima 3:1 u trecem. Kad bi samouvjereni Nadal izgubio takav mec? Nikada!

            Od tog trenutka ce tri puta za redom izgubiti servis (5:14 u poenima), u 9. gemu nije pogodio ni jedan 1. servis, u zadnjem gemu je imao zicer na BL. Time bi izjednacio na 5:5. Ali on je promasio zicer. A Almagro nije htio nista da da dzabe. Imao je njvecu motivaciju - saznanje da Nadal nije top.

            Comment


            • Pretpostavljam kako se osecaju Rafini navijaci, tako je i nama bilo posle AO i Dubaia, mislili smo gotovo je, u zescem je kanalu, ali onda osvoji 2 mastersa u Americi.
              Evo sad povreda zgloba na MC, ali to je sport, gubi se i dobija, ne moze se uvek biti i najboljoj formi.
              Pronaci ce Rafa resenje za ove trenutne probleme, ima jos da se igra na sljaci
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Nadal: "For the first time in 10 years I'm not the favourite to win the Roland Garros. For me, it will not change."
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Rafael Nadal ima 28 godina. Igrac od 28 godina ne moze biti neprikosnoven na sljaci. U tim godinama ne drzi klasa i snaga vec samopouzdanje. Naruseno mu je i bice dosta poraza do kraja karijere. A i pobjeda. Samo nikad vise apsolutna dominacija na sljaci.

                  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                  Comment


                  • 8 година у МК.у! то су бре два мандата! па није он Мило Ђ. да буде доживотни! И Роле је играч века па тешко да дође до неког трофеја...

                    дошао је млађани Стан!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Napraviste od ove situacije kranje alarmantnu, posle skoro savršene sezone moralo je da dođe i do malog kriznog perioda, malo je čudno samo zato što je stigla šljaka a on ne blista kao inače, možda je to nedostatak samopouzdanja, neka povreda ili nešto treće o čemu mi ništa ne znamo, ali opustite se nije to bilo ko, vratit će se Nadal, vraćao se i iz težih situacija!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Nadal: "For the first time in 10 years I'm not the favourite to win the Roland Garros. For me, it will not change."
                        Nista ta Rafina izjava ne mora da znaci, cak sta vise, skinuo je sa sebe breme favorita, tako da ja bas ne bih tako olako otpisivala Rafu na sledecim sljakastim turnirima, posebno RG-os!!!
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Ne pamtim ovakvu krizu, mislio sam da ce ovo doci tek mozda nakon navrseni 30 godina da mu se ovo desava na sljaci. Ostaje da se nadamo da ce bar doci na RG u formi ali nisam optimista. Jednostavno nema dovoljno vremena i sto je vaznije pauze da se povrati forma, tako je kako i ovako ce morati ici na RG
                          Last edited by DinoFC; 25-04-14, 23:37.

                          Comment


                          • Nije danas bilo toliko lose,koliko nije koristio prilike.Bice on pravi kada je najpotrebnije.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by mareliverpool View Post
                              Nije danas bilo toliko lose,koliko nije koristio prilike.Bice on pravi kada je najpotrebnije.
                              I ja se sa ovo tesim. Znaci u prva dva seta igrao je sasvim dobro, po meni i odlicno! Mislim da je imao 3 UE u prvom setu sto je jako dobro i znaci da ima veliki progres u odnosu na MC. U drugom setu raspucao se sa BH strane, ispogodjivao je neke bolesne vinere i mislio sam da ce lako da zavrsi mec. Sanse je imao, i to poprilicno mnogo ali nije ih iskoristio. To je taj nedostatak samopouzdanja, nesto sto ce morati da prevazidje u buducnosti. Raduje me sto je BH nestvarno dobar, on cak i kontrolira poene sa BH strane, nesto sto nije bilo slucaj u proslosti, FH je danas solidno radio, i vec u naredna turnira mora da se popravi na psihickom planu i da stvari dodju na svoje mesto.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Ништа њему психички не фали, него су многи играчи почели да играју много брже... до сада је Рафа навикао да му пимплују и држе лопте у игри где он има времена да облеће око лопте и да реже по њој, сада му шаљу брзе лопте, а и даље се претвара у миша кад загусти, па то покуњено стање делује да му је психа пољуљана, е није, нађе се у темпу који му не лежи, а не уме да игра другачије... и даље ће он да деље оне који нису напредовали, али ови који су радили на убрзању игре, биће фрке, а тих је из дана у дан све више...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X