Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Fourcade pono odličan. Nakon odličnog izdanja u poteri, odvezao i odličnu trku 20 km individualno. Ovo mu je druga zlatna medalja, pošto je u poteri takođe osvojio zlato.

      Srebro osvojio Erik Leser koji je bio nepogrešiv na pucanju ali slabije je sklijao i Francuz je odneo zlato uprkos jednom promašaju. Bronza je otišla domaćem takmičaru Jevgeniju Garaničevu.

      Milanko Petrović završio skoro na istom mestu kao i na prošloj trci. Sada je zauzeo 69. mesto zahvaljujući lošem pucanju. Promašio je čak šest puta i na dostignuto vreme mu je dodato šest minuta.
      Last edited by Lord Aleksoni; 13-02-14, 17:17.

      Comment


      • Nemci prvi i u tismkoj stafeti sto je bilo i za ocekivati jer su u svakoj disciplini za sankanje bili prvi.Vecinu tih manjih sportova sto sam pogledao cisto sumnjam da cu da se iscimam za ubuduce jer je jasno ko dan koja tu nacija dominira.Lepo je neke sportove pogledati jednom, ali kada vidim da je neko dosta bolji od drugih izgubim volju za pracenje jer nema neizvesnosti.Pored sankanja to se odnosi na brzo klizanje i slobodno skijanje gde je evidentno koja zemlja je dominantna.

        Danas u slopestyle skiing, Amerikanci su kako da kazem tehnicki najpotkovaniji jer po onome sto vidim izvode prilikom ''skoka'' izvode najkompleksnije trikove i trebaju kada se prizemlje da stoje na dve noge niti malo da izgube ravnotezu sto im je i polazilo za rukom, drugi su uglavnom na poslednjem delu imali problem sa tim pa su na tome i najvise gubili poena kod sudija.Niko im ne moze tu parirati, a uz to u odnosu na druge zemlje imaju i najbolje uslove za to.

        Comment


        • Zasto mi ne radi ono sto je Apa namestio???
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • dođi ovde http://www.sportklub.info/forum/show...87#post1182587
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nije mi jasno zasto su Rusi u muskom umjetnickom klizanju imali samo jednog takmicara Plusenka koji se povukao, gdje su im ostali bili ?
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • Njemacka za sada prva u ukupnom poretku, a od 11 medalja 5 u sanjkanju 4 zlata, koja glupost kao i Holandjani u klizanju, jedino taj sport i ovamo ako neko izleti
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Da ima malo vise sportova, te medalje ni ne bi pravile ovakvu razliku.Dobro sto RTS ne prenosi te sportove, jer bi doneli samo malu gledanost zbog dominacije jedne zemlje.

                  Comment




                  • Šarlota pa sta to uradi, bre... Auuu krenula kao poslednja stafeta sa +25.7 zaostatka
                    Finkinje i Nemice ostale u cudu.

                    BOGINJA KALLA

                    Ko nije gledao neka obavezno ubode ili pronadje neki snimak.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                      Nije mi jasno zasto su Rusi u muskom umjetnickom klizanju imali samo jednog takmicara Plusenka koji se povukao, gdje su im ostali bili ?
                      prvih deset zemalja sa poslednjeg svetskog prvenstva ima pravo da ima po 2 predstavnika, Rusi nisu bili medju prvih 10...
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Kakvo finale u brzom klizanju na 1500, kod muškaraca!

                        Holandija bez zlata, Brodka za 0,003s brži od Verweija

                        Comment


                        • SUPER KVINNAN

                          Trenutno, samo ovo... ali bilo je ludilo

                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Rus Alexander Tretiakov uzeo zlato u Skeletonu

                            Comment


                            • Koja magla na Bijatlonu. Ništa se skoro ne vidi, odložiće se barem do 17 h ..
                              Last edited by Lord Aleksoni; 16-02-14, 16:08.

                              Comment


                              • Divota, sada mi se to poklapa sa bobom.

                                Comment

                                Working...
                                X